Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויה לא נעימה בסוכנות - מה אתם הייתם עושים?

ecomicra
שימו לב! השרשור הזה בן 2464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם.

הבוקר רצינו לבדוק מכונית די יפה, איכותית, מיוחדת, וכמובן חדשה. נכנסו לאחת הסוכנויות וזה מה שקרה:

הנציג: שלום רב.

אנחנו: שלום שלום.

נגשנו ובדקנו את המכונית, בודקים את תא המטען, הכיסאות, איכות פנים, חוץ.

בעודנו בודקים ניגש הנציג.

הנציג: אתה יודע מה יש במכונית הזאת?

אנחנו: כמובן, איכות, נוחות, יופי, אבל על האמינות יש ספק בגלל שנים שעברו ובגלל מוניטין אמינות נמוך, ובטח בגלל שהדגם רק הוצג.

הנציג: אני עשרות שנים בתחום, אתה לא יודע מה אתה מדבר.

אנחנו: אני יודע, כיום הלקוחות באים מוכנים לסוכנות, אין צורך להסביר אלא לבדוק במציאות אם מתאים לי ואהבתי אותו.

הנציג: אתה יודע כמה שנים יש לרכב הזה אחריות?

אנחנו: כמה?

הנציג: 5!

אנחנו: בסדר, גם קיה נותנים 7, ועוד יצרנים לא פחות.

הנציג: בסדר.

אנחנו: יש לכם פה עוד יצרן?

הנציג: כן שמה.

אנחנו: תודה רבה לך!

הנציג: לכו תקנו קיה.

ניתן להבין מהשרשור שכך היו חילופי הדברים, כאשר הנציג מדבר בזלזול, ציניות, חושב שיודע הכל, בטוח שמוכר רולס רויס, ומתעלם מקונה פוטנציאלי באדיבותו.

הרכב ירד מהפרק רק בגלל השירות של אותו נציג מכירות. אין לו מושג כמה הוא פגע בחוויה שלנו, ובעיקר במוצג אותו הוא מוכר.

שאלה לי אליכם, מה הייתם עושים? מתלוננים נגד אותו איש? אני לא רוצה לסבך אותו, למרות שאיש כמוהו לא צריך לעבוד בתחום.

זהו עוד פוסט פריקה וחוויה, איך האדם הלא נכון עושה את העבודה הלא נכונה.

אילו הנציג לא היה מתנהג ככה, אולי הייתי קונה את אותו הרכב היום.

היבואן מנסה בכל כוחו לשנות תדמית, גישה, אבל לא ככה. תבדקו מבפנים איזה אנשי מקצוע אתם מעסיקים.

אני בינתיים נמנע מלפרסם את אותו יבואן, כי אני מקווה מאוד ובטוח שזה היה עניין נקודתי.

אני הולך להוציא 100k שח על הרכב, אני מצפה לאדיבות ונימוס וכבוד.

לא של נציג, אלא מעל הכל של אדם לאדם.

עריכה אחרונה על ידי ecomicra
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מבלי להמעיט בהרגשתכם או בחומרת הזלזול של נציג השירות. אם הרכב כרכב מתאים לצרכים שלכם, לא הייתי פוסל אותו על סמך הכימיה עם הנציג.

אתה לוקח אח''כ את הרכב הביתה, לא את איש המכירות.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב בדקתם?

אני חושב שזאת טעות לפסול רכב בגלל נציג.

לא הבנתי את השאלה ששאלת את הנציג ״יש לכם פה עוד יצרן?״

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם טבחים במסעדה מסויימת הולכים לאכול צהריים במקדונלדס, זה אומר משהו על אותה מסעדה.

אם אפילו איש מכירות בסוכנות אומר לך לקנות בחברה מתחרה, מציע שתתרחק מסוכנות, יבואן ומותג. יכול להיות שהוא כבר יודע שרמת ה"שירות" לאחר חתימה על עסקה תחזיר אותך אליו לשיחה שתתנהל בטונים אחרים לגמרי.

או שסתם נפלת על מוכר לא מקצועי.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמר לכו תקנו קיה מתוך עצבנים כניראה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתלונן. ועוד איך מתלונן. לא בשביל פריקת העצבים, אלא אם אתה באמת מתעניין ברכב והוא הולם את הדרישות שלך - הייתי מנסה לקנות במקום יותר ידידותי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה במקרה אולם של פיג'ו סיטרואן בחיפה ? הם דיי מפורסמים פה ביחס ללקוחות שבאים להתעניין....

אם כן: אל תקחו את זה אישית. זה נקודתי. לכו לאולם נוסף. הקקטוס שווה את זה.

לדעתי הדבר היחיד ששוה לדבר עליו עם הנציג זה קביעת נסיעת מבחן . אח"כ אולי על הנחת שקר כלשהיא וזהו. כל יתר המידע תקרא במרשתת. יותר לא תפגוש אותו בחיים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די ברור מהשיחה מי היבואן, אפילו באיזה אוטו מדובר, אין היום הרבה מכוניות עם חמש שנות אחריות במחיר שציינת, ולפחות על פי הגירסה שלך הוא איבד מהר מדי את הסבלנות, אבל לבוא לנציג מכירות ולספר לו כמה האוטו שהוא מוכר מחורבן ושהמתחרים מוכרים מוצרים טובים יותר ועם אחריות ארוכה יותר, זה קצת לא לענין ובאמת למה שלא תיגש לשם ותקנה את המוצר הטוב יותר עם האחריות הארוכה יותר ובעיקר עם מוניטין אמינות בשמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה במקרה אולם של פיג'ו סיטרואן בחיפה ? הם דיי מפורסמים פה ביחס ללקוחות שבאים להתעניין....

אם כן: אל תקחו את זה אישית. זה נקודתי. לכו לאולם נוסף. הקקטוס שווה את זה.

אם אכן זה כך, אז אולי נציג היבואן שנמצא כאן יעביר זאת הלאה...

הם מנסים לשפר שם ותדמית וחבל שסוכנות אחת תקלקל להם...

אלי

פורד פיאסטה, 1.25 ידנית Trend, שנת 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה להתעלות על תגובת הנציג.

יתכן כי אני במקומו גם כן הייתי מגיב בצורה דומה - כאשר אתה עושה השוואה ליצרנים אחרים, אתה למעשה משדר שאתה סתם מבזבז לו את הזמן, ולא באמת רוצה לקנות. אז אני יכול להבין את תגובתו לגבי כך שאתה מוזמן ללכת לקנות רכב מקיה.

מה לעשות לגבי ההתנהלות שלו ? לדעתי כלום. אם הוא נציג מכירות גרוע, מהר מאוד הוא יפוטר.

יתכן כי סתם הייתה ביניכם כימיה גרועה או קצר בתקשורת, וזה ממש לא מעניין אמור לעניין אותך אחרי שיצאת מהסוכנות (אלא אם במקרה הוא גם יוצא עם הבת שלך...אז זה כבר סיפור אחר :-) - קח את זה בהומור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהציטוט של פות"ש לא נראה שהוא אמר כמה הרכב מחורבן, אלא העלה חשש כנה ממוניטין האמינות של המותג. נציג מכירות אמור להיות ער לעובדה שזה המוניטין של המותג בציבור ולהתעמת על זה בצורה לגיטימית. לתקוף את הלקוח כאילו הלקוח אידיוט שפגע בפרויקט חייו האישי...

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

ראשית אציין שהפוסט הוא לא מהגישה השלילית, שוב, אותו יבואו מוכר מוצר איכותי מאוד, טוב, יפה, אבל מה לעשות ייצר גם דגמים פחות אמינים.

זה יכול לקרות בכל יצרן, גם בלאדה רוסית וגם במרסדס גרמניה.

הדו שיח לא היה עד כמה הרכב לא אמין, אם ככה הייתי חושב מלכתכילה לא הייתי מבזבז את הזמן שלי בבדיקת הדגם.

הערתי באה מנסיון עבר אצל היצרן, ותגובתי באה מתקווה שהמכונית היום כן אמינה. ואני כן רוצה לקנות אותה.

את מה שאמרתי עכשיו הנציג צריך להסביר, בסבלנות, בנעימות.

לא לתקוף ולהתנהג בציניות.

אם היצרן מתהדר ב5 שנות אחריות, וזה מה שיש לנציג להתפעל ממנו, אז לא מוכרים ככה מכוניות.

לא מעט יצרנים מציעים 3-5-7 שנים של אחריות. זה לא העניין פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 שנים לא הרבה יבואנים נותנים. וקל לנחש באיזה יבואן צרפתי כנראה מדובר.

ואגב הורדת ערך המוצר, בתור קונה, היא טקטיקה מאוד מקובלת ולגטימית במשא-ומתן.

שלא יהיה לך ספק שהנציג בתורו היה מנפח את ערך המוצר כמה שרק היה יכול.

נציג מקצועי יותר היה יכול לצאת מזה באלגנטיות (קיה נותנים 3 שנים אחריות ועוד 4 רק על גיר ומנוע בהנחה שתמשיך לטפל במורשה בלבד וגם זה לדגמים מעטים מאוד לא לכולם - אנחנו נותנים לך 5 שנים מהפגוש עד לפנס, ויודע מה, קח טיפול ראשון עליי).

באותו רגע כנראה שהיה קונה אותך.

בכל מקרה לא הייתי פוסל את הרכב בגלל נציג לא מקצועי. מקסימום פוסל את הסוכנות לא את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור שמעליי, זה בדיוק מה שהיה משנה את התמונה.

שאתה בא לבדוק רכב, בודק אותו, אומר לאותו נציג בסיום תודה רבה לך, ואותו נציג אומר לך בציניות ובזלזול לך תקנה קיה, אז זה אומר את הכל.

לפחות שהיה אומר ׳בבקשה׳.

אבל הוא הרשה לעצמו לזלזל ולענות בחוצפה ללקוח שבסופו של דבר קונה מאותו מקום שהוא עובד בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...