Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסעדה באיזור געש

Asaf-R
שימו לב! השרשור הזה בן 2490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

מחפש המלצות למסעדה (רצוי בשרים) באיזור געש.

הטווח - דרומית לנתניה וצפונית לכפר סבא.

ובאותה נימה - איך המסעדה בתוך חמי געש? שווה משהו?

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש מסעדה, אבל בורגר סאלון ביקום מגישים אחלה המבורגר. תסתכל בתפריט.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

תסתכל על המפה ותבין עד כמה הבקשה שלך מוזרה. שפיים וגעש הן שתי גבעות חול במיקום רנדומלי על כביש החוף. עשר דקות צפונה נמצא אזה"ת הדרומי של נתניה, עם שלל מסעדות מכל הסוגים. עשר דקות לכיוון ההפוך אזה"ת של הרצליה, עם מבחר נאה לא פחות ויוקרתי קצת יותר. אתה מתעקש על משהו דווקא 'באזור געש'. זה לא חכם במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ניקו, אני אבדוק.

דריש,

את אזור תעשייה נתניה והרצליה על שלל המסעדות שבהן כולם מכירים, בגלל האתגר אני פונה לעצת הפורום.

אם אין לך מה לתרום בנושא, אתה לא חייב להביע דעה.

חוץ מזה שתן לי לחלוק עליך, בשעות צהריים של יום חול רק חיפוש חניה באזור המסעדות של נתניה יקח עשר דקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך מה לתרום בנושא, אתה לא חייב להביע דעה.

מצטער, האינטרנט לא עובד ככה.

בשעות צהריים של יום חול רק חיפוש חניה באזור המסעדות של נתניה יקח עשר דקות.

בשעות הצהריים אין שום בעיה למצוא חניה קצרת טווח קרוב למתחמי האוכל בפולג. יש שלושה חניונים גדולים (איקאה, ביג ומרכז יכין) ובנוסף יש את קניון עיר ימים במרחק של פחות מק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יכול קצת להצפין, הייתי מציע לך לנסות את B12 במתחם שבביתן אהרון.

יש איזו מסעדה מזרחית במתחם של געש/שפיים מעולם לא ניסיתי אולי מישהו מחברי הפורום מכיר...

לקינוח - יש אחלה גלידרייה ביקום הייתי אוכל במסעדה באיזור ואז מקנח שם. (בורגר סאלון נמצא באותו מתחם באלונית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש את אל דיוואן בגעש, מסעדה מזרחית.

אכלתי בה ממש מזמן אבל אני מאמין שהיא נשארה באותה רמה, מסעדה מזרחית... חומוסצ'יפסלטשיפודים.

מישהו מהעבודה בדיוק אכל לפני יומיים בחדר אוכל של יקום, מסתבר שהמקום משמש בצהריים את מתחמי ההיי טק שליד ולפי הביקורות עושה עבודה טובה מאוד.

אבל גם זה וגם אל דיוואן מעל יותר מתאימים כשירותי האבסה ליושבי המשרדים מאשר "מסעדה" (גם המחיר בהתאם) כך שיעזור יותר אם תגיד מה המטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יכול קצת להצפין, הייתי מציע לך לנסות את B12 במתחם שבביתן אהרון.

קודם כל, יש להם סניף קרוב ומוצלח יותר בפולג.

שנית, בביתן אהרון ערכנו פעם מפגש פורום קטן, ואני מכיר לפחות ארבעה חברי פורום שיצאו משם בתחושת החמצה.

לבסוף, זה לא באמת 'מסעדת בשרים'. זה מקום נחמד לשבת בו עם חברים על בירה ונשנושים, פחות לארוחת צהריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Flytomars - המטרה היא ארוחה זוגית. מעדיפים מסעדה אמיתית ולא שיפודייה או חדר אוכל.

דריש, אני מכיר טוב מידי את המסעדות באזור תעשיה נתניה, מעדיף לא להגיע לשם ביום החופש שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

BBB זה בסדר אבל לא ממש תחרות ובוודאי לא בר השוואה

ו-B12 בהחלט מתעלה עליה בעניין האוכל.

בכל השאר B12 נופלת.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...