Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כרטיס אשראי מחודש ממתין לי בסניף,ניתן לשלוח מישהו מטעמי לאסוף אותו?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 2489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוקף הכרטיס הנוכחי פג בסוף החודש,באתר הבנק באינטרנט כתוב שהכרטיס המחודש ממתין לי בסניף,האם אני יכול לשלוח מישהו(אבא) מטעמי עם ייפוי כוח לאסוף אותו או רק אני יכול?

אם אבקש יפה ישלחו לי אותו בדואר או אין סיכוי?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית אתה חייב לקחת אותו בעצמך.

בעבר הייתי אוסף את הכרטיסים עבור כל בני המשפחה - אבל צריך להוסיף שכולנו מוכרים בסניף (אני מנהל בו חשבון קרוב ל-35 שנה, והמשפחה בעקבותי).

נסה ליצור קשר טלפוני עם הבנק על מנת לנסות להסיר את האיסוף על ידי אבא.

אגב, כבר כמה שנים שאני מקבל את כרטיסי האשראי לתיבת הדואר, ומפעיל אותם בשיחת טלפון למוקד עם מענה אוטומטי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמר ספיראל. בבנק הקודם השירות היה מאוד מסורבל וכל דבר דורש הגעה לסניף. בבנק החדש שעברתי אליו הם שלחו לי כבר 2 כרטיסים בדיאר לתיבה הביתית. ממש נוח ויעיל.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים לא נדרשתי להגיע לאסוף כרטיס. תמיד הגיע בדואר. איזה בנק זה?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הספר רק אתה יכול לקבל אותו בסניף. אם מכירים אותך ואת אבא שלך בסניף אז אולי

כרטיס חוץ בנקאי מגיע בדואר הביתה- עוד סיבה להעדיף אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי גם הבנקאיים מגיעים הביתה כבר כמה שנים. והם מגיעים לתיבה, לא המשלוח המסורבל שהיה פעם במעטפה אטומה עם שליח שמצוייד במסופון ומחתים אותך על כל מיני מסמכים. האימות מתבצע בהפעלת הכרטיס.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרטיס חוץ בנקאי מגיע בדואר הביתה- עוד סיבה להעדיף אותו

זה תלוי ; כרטיס הלייף-סטייל (מאסטרקארד גולד) שהזמנתי הגיע לבנק, לא היו מוכנים לשלוח בדואר. עבור הקוד הסודי הייתי צריך להיות מטורטר פעם נוספת כי הוא נשלח בנפרד, אך ויתרתי על התענוג ופשוט שיחזרתי אותו דרך האתר של ישראכרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר. אצלי הגיע בדואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביתה רק אם תבקש מהסניף, אם את לא מתגורר בעיר שבה הסניף שאליו אתה משויך , אתה יכול לבקש שישלחו אותו לסניף ספציפי שקרוב אליך ולאסוף אותו משם.

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביתה רק אם תבקש מהסניף, אם את לא מתגורר בעיר שבה הסניף שאליו אתה משויך , אתה יכול לבקש שישלחו אותו לסניף ספציפי שקרוב אליך ולאסוף אותו משם.

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

לבית לא ישלחו , לפחות לא בבנק לאומי , אצלי הסניף המקורי שלי מרוחק 100 קילומטר ממני בערך, מה שעשינו זה העברה של הכרטיס לסניף הקרוב לביתי , שם שלחו אותי לאחר הגעתו לעומק האדמה למרתף הבנק לקבלו (:

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי המנפיק? אני מניח שלאומי קארד. לי יש אצלם חוץ בנקאיים והם נשלחים הביתה אבל גם הבנקאיים של ישראכרט ואמריקן אקספרס, שהם כרטיסי הבית של בנה"פ (שבו אני מנהל את חשבוני) נשלחים הביתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...