Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן מיקרה 2014

GrayFoxX4
שימו לב! השרשור הזה בן 2490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים.

אני בתהליך של קניית רכב חדש, היתה לי סוזוקי אלטו ידנית 2013 והגיע הזמן להשתדרג טיפה

המליצו לי ויצא לי לנהוג מעט בניסאן מיקרה 2014.

בסה"כ אהבתי אך החלטתי להתייעץ עם אנשים שבטוח יודעים יותר ממני על איך הרכב. בנוסף האם ניתן וקל לקנות ולהתקין מערכת מולטימדיה בה מאחר ואין לדגם הזה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרים המון נתונים לענות לך על השאלות שלך,

מה הנסועה? מה התקציב? מה הדרישות שלך מהרכב?

המיקרה בקטגוריה של רכבי המיני בהחלט עדיפה על האלטו - אבל אם משווים מול כל רכב אחר בקטגוריה יהיה עדיף עליה כמעט בכל סעיף(אולי מלבד המרווח לנוסעים מאחורה).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרים המון נתונים לענות לך על השאלות שלך,

מה הנסועה? מה התקציב? מה הדרישות שלך מהרכב?

המיקרה בקטגוריה של רכבי המיני בהחלט עדיפה על האלטו - אבל אם משווים מול כל רכב אחר בקטגוריה יהיה עדיף עליה כמעט בכל סעיף(אולי מלבד המרווח לנוסעים מאחורה).

שכחתי מזה קצת..

אני מחפש רכב קטן וחסכוני יחסית עם האפשרות העתידית שניתן יהיה להכניס מושב ילד ועגלה ברכב.

כרג אני מנסה לעשות טרייד אין באלבר כך שעלי להוסיף כרגע 30 אלף נוספים שזה סף הגבול שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, מדובר בתחבורה בסיסית ביותר בלי שום אקסטרה,

אם מדובר בגיר האוטומטי תיקח בחשבון שהיו עדויות על בעיות כאלו ואחריות עם הגיר הרציף של ניסאן אשר מותקן גם במיקרה.

אם תחשב היטב תגלה שאתה בעצם פחות או יותר נותן להם את האלטו בחינם ולוקח רכב יוצא ליסינג\השכרה שחוט במחיר גבוהה - תמכור את האלטו לבד ותחפש רכב בשוק החופשי, תשאיר את הנבלות השכורות של אלבר לעצמם(וזה לפני שאנחנו מדברים על טיפולים סוג ב' ברשת המוסכים של אלבר - עם חומרים זולים ולא בהכרח מתאימים רק כדי לחסוך עלויות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש מיקרה ידנית או אוטומטית?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, מדובר בתחבורה בסיסית ביותר בלי שום אקסטרה,

אם מדובר בגיר האוטומטי תיקח בחשבון שהיו עדויות על בעיות כאלו ואחריות עם הגיר הרציף של ניסאן אשר מותקן גם במיקרה.

אם תחשב היטב תגלה שאתה בעצם פחות או יותר נותן להם את האלטו בחינם ולוקח רכב יוצא ליסינג\השכרה שחוט במחיר גבוהה - תמכור את האלטו לבד ותחפש רכב בשוק החופשי, תשאיר את הנבלות השכורות של אלבר לעצמם(וזה לפני שאנחנו מדברים על טיפולים סוג ב' ברשת המוסכים של אלבר - עם חומרים זולים ולא בהכרח מתאימים רק כדי לחסוך עלויות).

בהצלחה זה מה שניסית לעשות - למכור ביד2 - הרכב שלי כבר כמעט חודשיים וחצי שם והיום במקרה קיבל טלפון לגביו

מבחינת אלבר וכל הסוכנויות האלה אני מודע לבעיתיות איתם אבל כרגע אני מרגיש ממש תקוע - היתרון היחיד זה שיש לאבא שלי קשרים טובים עם מנהל בכיר שם ובנוסף הוא סוחט להם את המיץ מבחינת מחיר ואיכות הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק את הספייס סטאר, לקראת סוף 2014 היא הגיעה עם תוספת איבזור.

היא מעט יותר זריזה וחיסכונית מהמיקרה והגיר הרציף בנתיים ניראה כאמין יותר לעומת כמה תקלות שהיו פה בפורום עם הגיר של ניסן.

מאחור היא גם יחסית מרווחת ככה שאין בעיה עם סלקל.

עגלה אבל לא תיכנס ביחד עם האמבטיה, אני הייתי מכניס את האמבטיה לסלון.

אם זה מפריע לכם כדאי לשקול רכב מקטגורית הסופר מיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק את הספייס סטאר, לקראת סוף 2014 היא הגיעה עם תוספת איבזור.

היא מעט יותר זריזה וחיסכונית מהמיקרה והגיר הרציף בנתיים ניראה כאמין יותר לעומת כמה תקלות שהיו פה בפורום עם הגיר של ניסן.

מאחור היא גם יחסית מרווחת ככה שאין בעיה עם סלקל.

עגלה אבל לא תיכנס ביחד עם האמבטיה, אני הייתי מכניס את האמבטיה לסלון.

אם זה מפריע לכם כדאי לשקול רכב מקטגורית הסופר מיני.

יצא לי לראות את הספייס סטאר אני לא זוכר אם זה היה מודל 2013 או 2014 אבל הרכב רועש נורא - האם זה משהו קבוע ברכב או שאולי נפלתי על דגם רועש?

אבל עכשיו אני שומע קצת ממכם שהגיר של מיקרה בעייתי אז אני מתחיל לחשוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע רועש במאמץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, יכול להיות ששפטתי מהר אני אצטרך לבדוק את זה.

תודה רבה לכל העוזרים....אם יש עוד רעיוניות, מידע ועצות אשמח לשמוע ממכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב המקסימלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חיסכון מקסימלי זה מה שאתה מחפש ממליץ לך מאוד לחפש רכב ידני - אתה נוהג כבר על ידני וזה ייתן לך מקסימום חסכון,

נסה לחפש דאצ'יה סנדרו משומשת קלות - היא תיכנס לך בתקציב של 50 אלף ותיתן לך רכב גדול ומרווח יחסית במעט כסף, לדעתי היא עדיפה בכל פרמטר על המיקרה.

את האלטו תמכור לבד, כנראה אתה מתמחר אותה גבוהה מידיי ביד 2 ולא מקבל טלפונים - תוריד מחיר עד שתתחיל לקבל טלפונים ותמכור.

תאמין לי שתקבל יותר כסף מהחינם שתמסור אותם לאלבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...