Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חומרי ניקוי ודייטלינג כולל חנות מומלצת או לקנות מחו"ל

שימו לב! השרשור הזה בן 2454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

מאיפה כדאי לרכוש מוצרי טיפוח ודייטלינג לרכב מהארץ חוץ מאוטוסטור? ואם זה מחו"ל אז מאיזה אתרים?

כנ"ל לגבי יצרני מוצרי טיפוח ודייטלינג אשמח להרחבה בנושא, איזה יצרנים יש חוץ מסונקס sonax ?

אז ככה או שאני עושה הכל ידני כולל אוטם צבע ופוליש או שאני משכיר פולישר או שאני הולך לבעל מקצוע עם החומרים שלי על מנת לעשות לי פוליש לרכב, מה אומרים? לא נראלי שווה לקנות מכונה או זה לא בטוח שאכנס לתחום הזה בוודאות?

ועכשיו אשמח להמלצה לחומרי טיפוח דייטלינג : ווקס, אוטם צבע, פוליש, חומר לדשבורד ופלסטיקה, אשמח לשמוע על חומרים שניתנים ליישום ידנית וגם כן חומרים למכונת פוליש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון שרשורים בנוגע לחומרים לפלסטיקה וכו׳, בנוגע לאוטם צבע או ווקס, אמי אישית משתמש במנזרנה פאוור לוק או בקולינייט 845, שניהם מעולים לטעמי וקלים לישום.

אתרים מומלצים לרכישה בחול לפי סדר העדפה שלי הם: detailed clean, clean your car, ultimate finish.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון שרשורים בנוגע לחומרים לפלסטיקה וכו׳, בנוגע לאוטם צבע או ווקס, אמי אישית משתמש במנזרנה פאוור לוק או בקולינייט 845, שניהם מעולים לטעמי וקלים לישום.

אתרים מומלצים לרכישה בחול לפי סדר העדפה שלי הם: detailed clean, clean your car, ultimate finish.

ב Ultimiate finish הזמנת המוצרים כרוכה בתשלום או או שהמשלוחים בחינם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב Ultimiate finish הזמנת המוצרים כרוכה בתשלום או או שהמשלוחים בחינם ?

כרוכה בתשלום, הם פשוט האתר היחידי שמכר את המגבת dry me crazy מגבת בגודל 40*40 שסופגת כמו שד, קניתי שתיים, אחת משמשת לגג ולמכסה מנוע, אחת לשאר הרכב וזה יותר נוח בעיניי ממגבת אחת ענקית ומסורבלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב המבחר של המוצרים והמחירים משתלמים יותר בחול מאשר בארץ, בגלל המשלוח היחסית יקר אני מבצע הזמנות מחול רק כשיש מספר מוצרים שאני צריך אני מבצע הזמנה, זה לא משתלם לעשות הזמנה למוצר בודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם אתה לא סגור על התחום קח לך תקופה של חודש חודש וחצי של התנסות בסיסית שזה תחזוקה רגילה של רכב.

תקנה את המוצרים הבאים:

2 דלאים גדולים כמו של דלאי צבע של טמבור מחנות לכלי עבודה ולא מחנויות דיטיילינג כי המחיר שחיטה ובנוסף להם תקנה 2 גריט גארד שתפקידם ללכוד את הלכלוך ושאר המנובלים בתחתית הדלי, תזמין מאיביי.

תקנה כפפת מיקרופייבר נורמלית.

שמפו לרכב- ממליץ על גלון של Maxi Suds II של Chemical Guys עושה אחלה עבודה ובמחיר מצויין.

מגבת ייבוש טובה, Uber או Wooly.

Qucik Detailer כך שבמהלך הייבוש כשהרכב עוד רטוב אני ממליץ לך לרסס את החומר הנהדר BSD של חברת Sonax ותפזר את החומר בעזרת מגבת מיקרופייבר נחמדה ונפרדת מזו שאתה מייבש איתה ואז תייבש עם מגבת הייבוש, זה גם מקצר את תהליך הייבוש וגם נותן שכבת הגנה לטווח הקצר של שבועיים, החומר נותן ברק נהדר על הרכב ודוחה אבק ולכלוך ואם תקפיד השטיפות יהיו קלות יותר.

אם אחרי כל זה לטווח הארוך אתה תאהב את זה, אז תמשיך כבר לאוטמי צבע, ווקס, פוליש במידת הצורך ורק אם צריך, מחדשי פלסטיקה, חומרים לפנים הרכב וכל שאר מגוון החומרים. עולם הדיטיילינג הזה הוא ענקי, לא זול וצריך לאהוב את זה.

בהצלחה!

מוצרים של סונקס אני ממליץ לך לקנות ממחלקת הרכב של Home Center.

המחירים שם לרוב זולים יותר מבחנויות אך המבחר לא מי יודע מה.

כרגע יש שם מבצע של מוצר שני ב30% אז ממליץ לך לקפוץ לשם ולראות מה יש להם מהרשימה שנתתי לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...