Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעת מחיר להחלפת בלמים - קורולה שנת 2000

chaimb
שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

יש לי קורולה שנת 2000. יש רעידות בבלימה בירידה, כנראה צריך להחליף צלחות ורפידות קדמיות.

קיבלתי הצעת מחיר כזו:

צלחות בראמבו + רפידות מקוריות + עבודה - 780 ש"ח.

צלחות בראמבו + רפידות חליפיות hi-q + עבודה - 600 ש"ח.

אני רוכש את החלפים בנפרד בהנחה גדולה, ומביא למוסך.

מתלבט על מה ללכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי בקורולה דומה , באמת יש רעשים עם צלחות ורפידות חליפיות איכותיות ככל שיהיו (בטח לא סיניות).

עשית לי חשק לחפש מקוריות...

אני בכלל מציע שתפנה אל הקדוש מהכנופייה לגבי העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

יש לי קורולה שנת 2000. יש רעידות בבלימה בירידה, כנראה צריך להחליף צלחות ורפידות קדמיות.

קיבלתי הצעת מחיר כזו:

צלחות בראמבו + רפידות מקוריות + עבודה - 780 ש"ח.

צלחות בראמבו + רפידות חליפיות hi-q + עבודה - 600 ש"ח.

אני רוכש את החלפים בנפרד בהנחה גדולה, ומביא למוסך.

מתלבט על מה ללכת.

לא נראה לי שכל מוסך יסכים לקבל ממך חלקים.ואם כן אזי המחיר שידרוש עבור ההחלפה יהיה גבוה יותר ובחשבון כללי עדיף לתת למוסך לספק את החלפים ולקבל אחריות מלאה.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה ללכת על רפידות מקוריות, אלא אם הרפידות המקוריות הן "קרמיות" ואז לדעתי פער המחיר מוצדק, אבל בפער המחיר שציינת מסופקני שזה המצב.

HI Q הוא יצרן קוראני מוכר אשר מהווה ספק OEM לרבות (אם לא כל) יצרניות הרכב הקוראניות. חשוב להעביר את פחיות המתכת שבגב הרפידה לרפידה החדשה על מנת להפחית רעשי בלימה.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי HI-Q, בנגלה הקודמת שלי בעבודה כבר יצא לי לראות קופסאות שלא רשום ארץ ייצור וכאלה שכן רשום אבל לא רק קוריאה אלא סין. קצת מוזר, אבל שיהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

בסופו של דבר רכשתי את הצלחות של ברמבו, ואת הרפידות המקוריות של טויוטה, עלה לי 530 ש"ח לאחר הנחה.

אסף מ"כנופית הטיפולים השוטפים" הציע לי שירכיב לי את זה, והיום נפגשנו לצורך ההרכבה. כמובן שעל הדרך הרכב קיבל פינוק יסודי מידיו המלאכיות של אסף.

עוד קצת פרטים תוכלו לראות בשרשור של הכנופיה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?557609-%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%94-%D7%9C%D7%94%D7%95%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%9B%D7%A0%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%94%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%A9%D7%95%D7%98%D7%A4%D7%99%D7%9D!&p=5447659&viewfull=1#post5447659

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה 2000 שעוברת טיפול כזה, אני בעננים.

חיים, תוכל לתת לי בבקשה את שם החברה המקורית של הרפידות ?

לגבי נוזל בלמים, גם אני צריך להחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל אושריקו, הייתי רוצה לפגוש אותך להכיר וכו', אולי נפתח קבוצת וואטסאפ לבעלי הטויוטות שבאתר.

החברה של הרפידות היא "טויוטה". סתם, תשאל את אסף הוא אמר לי אבל שכחתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...