Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר ליונדאי i10 2011

ozamrani
שימו לב! השרשור הזה בן 2471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

הרכב שלי הבוקר שבק חיים בגלל המצבר ואני מחפש מקום באזור חולון, אזור, בת-ים ראשון שלא ישחט אותי בקניית מצבר חדש.

יש לי יונדאי i 10 שנת 2011

כמו כן - מאילו מותגים להיזהר ? ומאילו לבחור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה "לאיציק מצברים" ראשון לציון ( נותן גם שירות עד לבית ). Start up, power up מבית וורטה אפשר להשיג אצלו במחירים טובים. המחיר משתנה בהתאם לאורך האחריות.

http://www.mazberim.co.il/?gclid=Cj0KCQjw1a3KBRCYARIsABNRnxs7T9jGC0WlhydZGtFDxJNnpjvPihMODMXow8_4FTb8dEsjAH8Fh4kaAiyDEALw_wcB

או כאן:

https://www.d.co.il/80162095/31230/

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה "לאיציק מצברים" ראשון לציון ( נותן גם שירות עד לבית ). Start up, power up מבית וורטה אפשר להשיג אצלו במחירים טובים. המחיר משתנה בהתאם לאורך האחריות.

http://www.mazberim.co.il/?gclid=Cj0KCQjw1a3KBRCYARIsABNRnxs7T9jGC0WlhydZGtFDxJNnpjvPihMODMXow8_4FTb8dEsjAH8Fh4kaAiyDEALw_wcB

או כאן:

https://www.d.co.il/80162095/31230/

המחירים כוללים התקנה ? המחירים משתנים אם הוא מגיע אליי או אני אליו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה גם את מצברי MUTLU - ליד סדנאת ארט סאונד בראשון לציון (זאב שלנג 5 מאחורי מתחם הסינמה סיטי בתחנת דלק טן) אם תודיע במקום שאתה מגיע בהמלצה של קארזפורום אני מאמין שגם היחס יהיה בהתאם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולל התקנה.

כמובן, יש תוספת של כמה עשרות שקלים על שירות עד לבית.

תתקשר, תגיד מה דגם הרכב - תקבל תשובות לכל השאלות.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה גם את מצברי MUTLU - ליד סדנאת ארט סאונד בראשון לציון (זאב שלנג 5 מאחורי מתחם הסינמה סיטי בתחנת דלק טן) אם תודיע במקום שאתה מגיע בהמלצה של קארזפורום אני מאמין שגם היחס יהיה בהתאם.

יש קישור למקום ?

לא מצאתי אותם באינטרנט.

מצבר volta ב-400₪ זה טוב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לאוטודיפו ושים מצבר של VARTA או start-up שהם בערך אותו הדבר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לאוטודיפו ושים מצבר של VARTA או start-up שהם בערך אותו הדבר.

הולך אליהם כל פעם - המצברים שלהם לא זולים.

כל פעם שאני הולך לשם אני קונה ב-470 ש"ח מצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפוס מבצעים. בפעם האחרונה שמתי מצבר 60AH של סטארט אפ, ב 350 שקל. לפני כחודש.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפוס מבצעים. בפעם האחרונה שמתי מצבר 60AH של סטארט אפ, ב 350 שקל. לפני כחודש.

שאלה: ממה שראיתי המצבר שמתאים לרכב שלי מצבר עם 40 מיליאמפר, האם אני יכול לשים מצבר של 45 מיליאמפר וזה יתאים ? המצבר הזה פשוט יותר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא נכנס פיזית למקום המיועד למצבר ברכב שלך, אין שום בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את ההמלצה על איציק מצברים בראשל"צ.

נקראים גם- איציק / חיים ברנשטיין מצברים - בפלוטיצקי 17 ראש"לצ במתחם של תחנת הדלק.

החלפתי מס' מצברים אצלו ברכבים שונים ויצאתי מרוצה מהמחיר והשירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף הלכתי לאיציק מצברים בראשון.

קניתי מצבר ורטה שחור עם הרחבת אחריות ל-20 חודשים ב-500₪.

קצת ביאס אותי המוכר, הציע לי מצבר של וולטה ב-400₪ עם שנה אחריות אבל ש"כל יומיים אצטרך לבדוק מים במצבר הזה"(מישהו מכיר את המצבר הזה ? או מצבר מהסוג הזה ? האם הוא באמת כ"כ גרוע ?), בסוף יצא לי יותר יקר מאוטו דיפו שרכשתי ב-470₪ עם אחריות ל-20 חודשים של חברה שאני לא מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצברים סגורים ויש מצברים עם שירות ( פעם בחודש - חודשיים לבדוק שהמצבר לא התייבש ולהוסיף מים מזוקקים במידת הצורך - לא נורא, ולרוב לא צריך להוסיף שום דבר ).

קנית את הכי טוב עם אחריות די ארוכה. קשה להשוות מצבר מותג עם מצבר אלמוני, בטוח 30₪ הפרש ביניהם זה לא הפרש גדול.

אם המצבר שקנית יחזיק מעמד 3 שנים, אין לך על מה להתבאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...