Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Mitsubishi ASX בדרך לארץ (בפעם השלישית...)

mp_phonix
שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי הפרסום בynet הקרוסאובר הקופמקטי ("מיני אאוטלנדר" אם תרצו) בדרך לארץ, לפי השערות מחירו ינוע בין 135-140 אלף ש"ח.

מה דעתכם - פספס את הרכבת ?

2017_mitsubishi_asx_facelift_australia_01.jpg

המקור בynet:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4977925,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור למי הוא יפנה, ולא ברור איפה ימוצב כשגם האקליפס (דגם חדש) אמור להגיע.

ממה שאני רואה זה כמו עם האקווינוקס, דגם ישן שיוחלף אוטוטו ונמכר פה רק כדי למלא חלל בליין של היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמטריד במיוחד הוא הציטוט הבא:

שתי יחידות מה-ASX נחתו בישראל כבר לפני שש שנים אך עד כה לא החל השיווק. זאת משום שגרסאות עם תיבה אוטומטית בתקינה אירופאית משודכות רק למנוע טורבו דיזל (2.2 ליטר 150 כ"ס) והנעה כפולה-קבועה, מפרט שהפך את תג המחיר לגבוה אף מזה של אאוטלנדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר כזה אין הצדקה לקנות אותו בכלל.

אם האקליפס קרוס והASX מתחרים על אותה משבצת אני לא מבין למה לטרוח עם הASX , מילא היה מגיע במחיר נמוך, אבל ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הזמן, אף אחד לא יקנה. רכב שהפרונט שלו נראה משנות ה90. מילא האקליפס נכנס לנישה של הספורטאז' או ניסן ג'וק ליתר דיוק, ומעוצב בצורה חדשנית, אבל הדבר הזה שנקרא asx יהיה כשלון חרוץ. לא הייתי מבזבז זמן אפילו לראות אותו.

עריכה אחרונה על ידי outlander

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הזמן, אף אחד לא יקנה. רכב שהפרונט שלו נראה משנות ה90. מילא האקליפס נכנס לנישה של הספורטאז' או ניסן ג'וק ליתר דיוק, ומעוצב בצורה חדשנית, אבל הדבר הזה שנקרא asx יהיה כשלון חרוץ. לא הייתי מבזבז זמן אפילו לראות אותו.

צודק. מילא הפרונט היה נראה כמו 2001-2002, אבל הוא כל כך 1999....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא ילך?

מבוסס על שלדת האאוטלנדר רק קצר יותר. אפילו אותו ואפשרות 1.5 טורבו.

מיועד למשפחות שלא רוצות את האורך של האוטטלנדר. הסגמנט של ספורטז' טוסון והחברים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא ילך?

מבוסס על שלדת האאוטלנדר רק קצר יותר. אפילו אותו ואפשרות 1.5 טורבו.

מיועד למשפחות שלא רוצות את האורך של האוטטלנדר. הסגמנט של ספורטז' טוסון והחברים שלו.

נו, בשביל זה יש אקליפס קרוס שגם אותו מייבאים לארץ. רכב יפהפה מבפנים ומבחוץ (בניגוד לאאוטלנדר שרק מבחוץ). פצצה של רכב, לדעתי. מי צריך משהו אחר?

אם משדרגים את העיצוב של האאוטלנדר שלי לעיצוב הזה (אני מדבר על עיצוב פנים), אני עושה עוד היום טרייד אין...

תמונות:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, בשביל זה יש אקליפס קרוס שגם אותו מייבאים לארץ. רכב יפהפה מבפנים ומבחוץ (בניגוד לאאוטלנדר שרק מבחוץ). פצצה של רכב, לדעתי. מי צריך משהו אחר?

אם משדרגים את העיצוב של האאוטלנדר שלי לעיצוב הזה (אני מדבר על עיצוב פנים), אני עושה עוד היום טרייד אין...

או אני או אתה צריכים ללכת לרופא עיניים דחוף. האאוטלנדר אחד הרכבים הפחות יפים בשוק לפי דעתי.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפהפה מבחוץ?

אם תעשה סקר זריז, ותראה את התמונה הרביעית שהעלית לקהל אקראי, 90% יגידו "מה, ברור - אאוטלנדר!"

שאר ה-10% לא יודעים מה זה אאוטלנדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דומה לאאוטלנדר מלפנים, עם שינוי קל. לטעמי יפהפה, לטעמך אולי מכוער, כל אחד והטעם שלו. על טעם וריח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...