Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן כדאי לרכוש בארץ מטבעות זהב בוליון?

bmw ricer
שימו לב! השרשור הזה בן 2470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי את הסידרה של הבחור הזה ביוטיוב ומאז אני מתעניין בלקנות מטבעות זהב במקום לשמור את הכסף בבנק, למישהו יש המלצה איפה מומלץ לעשות את זה ובכללי למי שיש כח ליראות 5-6 פרקים ולהגיב מה דעתו בנושא.

[video=youtube;DyV0OfU3-FU]

עריכה אחרונה על ידי bmw ricer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שקנית את הזהב מה אתה עושה איתו ?

בגדול כחלק מפורטפוליו רחב זהב זאת השקעה טובה. אבל להחזיק את כל הכסף שלך בזהב זה רעיון רע.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי זמן לצערי אפילו ללחוץ על הלינק אז אולי אני מפספס משהו, אבל לא וויתרנו כבר על העניין של סחר חליפין וכאלה? פעם אחרונה שבדקתי היו דרכים קצת יותר מודרניות להשקעה.

או ברצינות, אם בא לך להיצמד לזהב, חפש GLD (או SPDR gold trust אם לא מצאת את הסימבול). ולמהמרים שבינינו, יש גם UGLD ו-DGLD. לאיזה כיוון שלא תחליט.

לרוב, למרות העלויות, זו אפשרות השקעה קצת יותר נוחה, בלי להסתובב עם מטבעות זהב בכיס, ללכת לצורפים, למצוא כספת וכל שאר ההתעסקות שכרוכות בזהב אמיתי. אלא אם אתה בונה על איזו אפוקליפסה פיננסית מוחלטת בזמן הקרוב.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לקנות מטבע זהב בוליון - אתה יכול לקנות מהחברה הישראלית למדליות ולמטבעות (בעבר הייתה חברה ממשלתית, וב-2008 הופרטה)

http://israelmint.com

ורק בגלל שהעלית את השאלה, עכשיו אני יודע שהחברה יושבת בנשר (תמיד האמנתי שיושבת בירושלים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה חושב על קניית בוליונים, תחשוב היכן תחביא אותם. כספות בנק כבר אין בכל מקום וממילא התוכן אינו מבוטח.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני, בארץ מחייבים מע"מ על קניית בוליונים, מה שהופך את קנייתם ללא כלכלית בעליל. עדיף לנסוע לאירופה ולקנות שם (נראה לי אין בעיה להכניס בארץ יחידות בודדות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כמה דקות, זה מתקדם לאנשהוא אח"כ? אם הבנתי נכון, משווקים פה באופן אמריקאי מאוד את הרעיון שערך הכסף נובע רק מהסכם אמון לא כתוב בין כולנו. אז יש לי כמה הארות על הנושא:

א. בוקר טוב אליהו. זה ככה מאז שבוטל תקן הזהב אי שם בשנות ה-70 אאל"ט

ב. זה נכון גם לזהב - אין לאנושות צורך אמיתי בכל כמות הזהב שנכרתה. הערך שלו נובע רק מהעובדה שאנשים אחרים מוכנים להחליף דברים תמורתו. זה לא פוסל את העובדה שיש לו ערך כבר אלפי שנים (כמו שנאמר) אבל גם הערך שלו משתנה מאוד.

ג. גם זהב ממשיכים לכרות כל הזמן, ככה שכמות הזהב שיש בשוק בינתיים הולכת וגדלה

ד. אתה לא חייב לאחסן את ה"עושר" שלך בכסף מזומן, יש כל מיני מכשירים שמגנים עליך באופן כזה או אחר מאינפלציה

ה. אם אתה מאמין שארה"ב לא קורסת מחר בבוקר (והמערכת הפיננסית העולמית ביחד איתה), אתה עדיין יכול להשקיע בתעודה על זהב, שתיתן פחות או יותר אותה תמורה כמו זהב אמיתי, רק בלי הצורך להחזיק את הזהב אצלך פיסית.

ו. יש אכן סיכוי סביר שבעוד כמה אלפי שנים דולר אמריקאי יאבד מערכו, אבל יש גם סיכוי שבדרך תוכל להחליף אותו במשהו שכן יהיה שווה משהו, ולמה מטריד אותך מה יהיה שווה הכסף שלך עוד 2000-3000 שנה? זה באמת טווח ההשקעה הכי ארוך ששמעתי מישהו מדבר עליו אי פעם.

בקיצור, שיהיה לך בהצלחה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטענה שהשיטה המוניטרית הנוכחית פחות טובה מתקן הזהב היא בהחלט לגיטימית, אבל - וזה אבל גדול, לשמוע את הטענה הזאת ממישהו שמחזיק אתר בו הוא מוכר זהב ואף מפרסם את האתר הזה בסרטונים שלו - נשמע יותר כמו טכניקת שיווק מוצלחת למדי ולא יותר.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן יהלומן הפורום? גם האבנים האלה נוחות לניוד, כל עוד לא כורתים לאשתך את האצבעות.

ההיסטוריה של ה-gold standard (וה-silver standard שקדם לה - "כסף") לכשעצמה מעניינת מאד ושווה הקדשה של כמה דקות לקריאה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערך של היהלום שלא כמו הערך של זהב הוא מנופח באופן מלאכותי באמצעות שיווק ומשחק עם מלאי ההיצע.

המרה של כסף ליהלומים לצורך ניוד לא תבטיח שכשתגיע ליעד יהיה לך קונה עבורם, בטוח שלא תצליח למכור אותם במחיר שקנית אותם.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...