Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכפול שלט לבלאנו 98

izon
שימו לב! השרשור הזה בן 2489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי בכמה מקומות ואף אחד מהם לא הצליח לשכפל לי את השלט לבאלנו שלי , כל פעם אמרו לי שלט "מערכת קוברה" ובגלל זה אי אפשר.

מישהו מכיר בן אדם שיודע לעשות את זה ?

מדובר במערכת אזעקה מקורית של הרכב...

תודה לעוזרים , מצטער אם זה לא הפורום המתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. למה לא לנסות לפנות לנציגי קוברה בישראל? אם סכרוני אינו מטעני, לחברה קוראים "ל.ד. ישראל אוטו אקוויפמנט".

2. תמיד אפשר לקנות מערכת נעילה חדשה (אם הבנתי נכון אתה מדבר על השלט ולא על המפתח) עם 2 שלטים באיביי בסכום קטן, ולגשת למתקין שיתקין.

לחילופין אתה יכול ישר לגשת למתקין ושלאול כמה יעלה להחליף את המערכת של קוברה באחת חדשה מהמלאי שלו.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך PINCODE כדי לשכפל. וברכב של 20 שנה אני בספק אם יש לך אותו.

רק השלט של הקוברה עולה 100 שקל.

כמו שאמרו, יהיה לך עדיף כלכלית, להחליף את כל המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך PINCODE כדי לשכפל. וברכב של 20 שנה אני בספק אם יש לך אותו.

רק השלט של הקוברה עולה 100 שקל.

כמו שאמרו, יהיה לך עדיף כלכלית, להחליף את כל המערכת.

100 שקל לשלט , אני מוכן לשלם ? כמה יעלה להחליף מערכת שלמה ? אני כמעט בטוח שיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה למשל מערכת נעילה מרכזית שלמה, ב100 שקל כולל משלוח חינם.

http://www.ebay.com/itm/Universal-4-Door-Remote-Control-Car-Central-Lock-Locking-Keyless-Entry-System-/371774345729?epid=1560380512&hash=item568f7a5201:g:hEQAAOSwnbZYEhuB&vxp=mtr

אני מאמין שזה יעשה בדיוק את אותה עבודה כמו מה שיש לך כרגע, שווה להתייעץ עם בעל מקצוע לגבי העניין הזה.

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

100 שקל זה רק השלט ללא הקידוד והעבודה.

יש מערכות נעילה קומפלט ב200-250 שקל בכל חור.

אם בכל זאת אתה רוצה שכפול למערכת הקיימת ומוכן לשלם על זה בידיעה שזה לא שווה, תרשום מאיפה אתה בארץ יתנו לך פה המלצות לאנשים.

אני מכיר כמה בעלי מקצוע בחיפה והקריות אם זה עוזר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יש מערכות של קוברה, שהקודן הוא חלק אינטגרלי שלהן. פירקת מערכת נוחות=פירקת גם את הקודן. אם יש פוליסת ביטו מקיף, זו עלולה להיות בעיה.

2. המערכת בקישור שנתן גוסטבאסטר אינה מה שפות"ש צריך. הוא צריך רק את שלטי הנוחות (10-15$ גג).

3. כמו שאמרו מעלי- המחיר בארץ למערכת נוחות סינית חדשה (שני שלטים והתקנה) הוא כ-200-250 ש' אצל כל מתקין רנדומלי. מאחר והפעלת אזעקה קולית אינה חוקית יותר בישראל, ומאחר והאמינות של מערכת ישנה לאורך זמן מוטלת ממילא בספק, החלפה היא צעד כלכלי הגיוני.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יש מערכות של קוברה, שהקודן הוא חלק אינטגרלי שלהן. פירקת מערכת נוחות=פירקת גם את הקודן. אם יש פוליסת ביטו מקיף, זו עלולה להיות בעיה.

2. המערכת בקישור שנתן גוסטבאסטר אינה מה שפות"ש צריך. הוא צריך רק את שלטי הנוחות (10-15$ גג).

3. כמו שאמרו מעלי- המחיר בארץ למערכת נוחות סינית חדשה (שני שלטים והתקנה) הוא כ-200-250 ש' אצל כל מתקין רנדומלי. מאחר והפעלת אזעקה קולית אינה חוקית יותר בישראל, ומאחר והאמינות של מערכת ישנה לאורך זמן מוטלת ממילא בספק, החלפה היא צעד כלכלי הגיוני.

1. אני בספק רק שלרכב משנת 1998 יש מקיף.

2. אם הוא מזמין רק שלטים, צריך לוודא שהם מתאימים למערכת הקיימת לא? בטח צריך איזה קידוד או משהו לא?

3. מסכים.

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא "רק שלטים", זו מערכת שלטי נוחות, שלא כוללת אקטואטורים ("מנועים") לדלתות.

מה שאתה צירפת, מיועד לרכבים שאין להם כלל נעילה מרכזית (גם לא בעזרת המפתח).

ברגע שכל דלתות הרכב כבר ננעלות ונפתחות יחד, לא צריך להוסיף את האקטורטורים בדלתות (אפילו עדיף שלא. זה קידוחים,והתעלקות מיותרת על מוטות הפתיחה המקוריים, שרק פותחת פתח לבעיות חדשות). צריך רק יחידה שמקבלת פקודה מהשלט, ומעבירה אותה למערכת הנעילה הקיימת.

הנה, למשל משהו כזה (זה עם מפתח קפיצי, סתם משהו שבא לי בשלוף).

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

200-250 שקל שיכלול שלטים עם נעילה מרכזית דרך השלט + קודן ?

אם כן אשמח למתקינים באיזור פתח תקווה , פשוט הבעל מקצוע הראשון שהתעסק וניסה לעזור אמר לי שמערכת שלמה תעלה באיזור ה700 שח , לכן זו לא הייתה אופציה מלחתחילה.

שבוע שעבר התקנתי מערכת נעילה לבלנו 2001 שלי ב 200 שח עם 2 שלטים. לא יודע של איזו חברה המערכת, שמתי מה שהיה למתקין...

נעילה מרכזית דרך השלט + קודן ? מאיפה ? אולי באיזור המרכז ?

1. אני בספק רק שלרכב משנת 1998 יש מקיף.

2. אם הוא מזמין רק שלטים, צריך לוודא שהם מתאימים למערכת הקיימת לא? בטח צריך איזה קידוד או משהו לא?

3. מסכים.

לא אזמין רק שלטים כי אין לי מושג לקדד אותם , אין מקיף.

אם הקוברה שלך ישנה, יש דרך "לחלץ" את הפינקוד מהרכב שלך. זה רק עניין של סבלנות.

מאיזה אזור אתה בארץ?

פתח תקווה.

כל בעל מקצוע אמר ששלט יעלה באיזור 150-220 שח וזה בתנאי שיהיה לי פינקוד , אולי עדיף מערכת שלמה אם זה באמת המחיר שרשום למעלה (באיזור ה-250 שח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...