Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסכמים - 3 שנים עם סיאט לאון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבית היוצר של הבמאי Mr_Shankly, שהביא לכם את הלהיט "זה מה שהמכונית שלכם עוברת בדרך לחדר המסירה" מגיעה כתבה חדשה ולוהטת שתבעיר לכם את הקיץ! או שפשוט תתן לכם המון אינפורמציה מעולה על איך זה לחיות 3 שנים עם סיאט לאון 1.8 טורבו DSG.

MAIN.JPGסיאט-לאון-2011-1.jpgסיאט-לאון-2011-2.JPGסיאט-לאון-2011-3.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה רבה על הסקירה המעולה והמפורטת.

בתור אחד שהחזיק לאון כזו בדיוק במשך 3 שנים אני לגמרי מזדהה ותומך עם כל מה שכתבת.

רק אוסיף שאפשר להגיע לצריכת דלק קצת יותר טובה משלך.

אני באופן אישי הצלחתי להגיע לצריכת דלק של 1:12 בנהיגה רגועה משולבת, בשביל מנוע כזה זו צריכה מעולה.

וסתם מתוך סקרנות - מה המחליפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סקירה :-D,

מאוד מזדהה עם מה שכתבת, כאמור הרכב ביידים טובות :-P (אצלי).

הרכב לאחר טיפול 75K שנעשה בשבוע שעבר במוסך רון (ע"י אופיר התותח), מחכה לעדכן אותך לגבי צריכת הדלק.

עריכה אחרונה על ידי mazda 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסיכום.

הרינגים והובןכנות החדשות לפי מה שידוע לך מהרשת פותרים לגמרי את הבעיה? או שבשלב מסוים הבעיה יכולה לחזור?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקריאה ברשת, תשאול בעלי ואגיות שביצעו את הנ"ל לפני כשנה-שנתיים ובדיקה מול אנשי מקצוע מנוסים החלפת הבוכנות והרינגים פותרת לגמרי את הבעיה.

תומר, תודה רבה על הסקירה המעולה והמפורטת.

בתור אחד שהחזיק לאון כזו בדיוק במשך 3 שנים אני לגמרי מזדהה ותומך עם כל מה שכתבת.

רק אוסיף שאפשר להגיע לצריכת דלק קצת יותר טובה משלך.

אני באופן אישי הצלחתי להגיע לצריכת דלק של 1:12 בנהיגה רגועה משולבת, בשביל מנוע כזה זו צריכה מעולה.

וסתם מתוך סקרנות - מה המחליפה?

תודה! שמח שאהבת :)

אני בטוח שאפשר להוציא צריכת דלק יותר טובה, פשוט באופי ותוואי הנסיעה שלי הסיכויים לכך נמוכים, ובמלוא הכנות - לא ממש ניסיתי לנהוג חסכוני. גם ככה אני לא נוסע כזה הרבה, עוד ק"מ או שניים לליטר לא ישנו הרבה (ואם אפשר להנות על הדרך - אז בכלל).

בנוגע למחליפה - עדיין לא נקנתה. עדיין מחפש, כנראה שזו תהיה מאזדה 6 2,500 סמ"ק פרימיום פלוס.

אחלה סקירה :-D,

מאוד מזדהה עם מה שכתבת, כאמור הרכב ביידים טובות :-P (אצלי).

הרכב לאחר טיפול 75K שנעשה בשבוע שעבר במוסך רון (ע"י אופיר התותח), מחכה לעדכן אותך לגבי צריכת הדלק.

בדיוק באתי לכתוב שהרכב נמכר לבסוף לחבר פורום שהלוואי וכולם יזכו לקונה שכזה. תענוג לעשות עסקים עם חברי פורום.

mazda 6 כבר עשה אאוטינג לעצמו - מחכה לעדכונים :D

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסיכום מר שנקלי, נהנתי לקרוא!

בתור בעלים של אחת כזו, מסכים עם השורה התחתונה-מי שמכיר את המחלות של הדגם ומוכן לקחת אותן בחשבון, יקבל אוטו נהדר בלא הרבה כסף.

לדעתי האישית בלבד, החסרונות העיקריים הם:

1.בגאז' פצפון, למשפחה הוא לא הכי מתאים.

2.איכות חומרים בתא נוסעים-רמה בינונית מאוד.

3.בידוד רעשי כביש סביר בלבד. נבדק עם כמה סוגי צמיגים.

עלויות אחזקה מזעזעות!

לא הבנתי איפה הזעזוע? עלות ממוצעת של 2150 ש"ח לשנה, כלומר 6 ש"ח ליום. תהיה בטוח שעל קפה אתה מוציא יותר.

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עליות אחזקה מזעזעות ועוד איך, עוד לא הגיע ל 40 אלף וכבר בוכנות ורינגים, מצמדים ומכטרוניק, משאבת מים, מה היה קורה אם היה ממשיך איתה?

עדיף להחזיק מרצדס או BMW משומשות, הלאון הזאת ליאונדה לימונדה.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר כמו ב63 אלף ק"מ, אבל בקטנה, למה להיצמד לעובדות. בכל מקרה 6 ש"ח ליום זה לא משהו שכואב בכיס.

אמנם בתחום האמינות טויוטה קורולה זה לא, אבל מצד שני טויוטה קורולה זה פח זבל מוטורי שלא הייתי לוקח גם בחינם.

עדיף להחזיק במוו או מרצדס משומשת? זו כבר התאבדות.

עריכה אחרונה על ידי mIkE_LiToRiS

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פח זבל מוטורי? אז למה הכי נמכרת בעולם? תן לי לענות לך.. כי נמאס לראות כאלה בכביש?

במה אתה בטוח שזה יסתכם ב6 שקל ליום ואם הוא היה ממשיך איתה עוד קצת? בשנים האלה המנועים האלה מחלה וגם הגיר.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממממממ............כי היא אמינה וזהו? היא משעממת לנהיגה, העיצוב החיצוני מזעזע, העיצוב הפנימי נוראי,היא רועשת, אין שם באמת מנוע,גיר רובוטי נוראי בעבר. שאמשיך? זה שהרכב הזה הכי נמכר בעולם (לטענתך) לא אומר שהוא טוב או מהנה לנהיגה.

לגבי השאלה שלך:

א.אני לא חוזה עתידות

ב.סיכמתי את מה שהוא תיקן עד שמכר

ג.הוא תיקן (כמעט) את כל המחלות הידועות של הרכבים האלה, אז מי שקנה ממנו יכול להיות רגוע לגמרי, ככה שגם אם היה ממשיך עם הרכב לא היה מוציא עוד סכומים כאלה על תיקונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איפה הזעזוע? עלות ממוצעת של 2150 ש"ח לשנה, כלומר 6 ש"ח ליום. תהיה בטוח שעל קפה אתה מוציא יותר.

עלות האחזקה מתקזזת עם מחיר קנייה נמוך. כחדשה אפשר היה לקנות אותה בהנחות סופעונה, ב-120K ש"ח על הכביש. בשקל לביצועים, אין לה תחרות.

היתה לי אחת. הגיר הוחלף בלי עלות. מותחנים החלפתי לבד, כטיפול מונע. חוצמיזה, לא היו בעיות.

גם למכור אין בעיה, היא נגנבה (מדובר במכוניות מאוד גניבות).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסיכום מר שנקלי, נהנתי לקרוא!

בתור בעלים של אחת כזו, מסכים עם השורה התחתונה-מי שמכיר את המחלות של הדגם ומוכן לקחת אותן בחשבון, יקבל אוטו נהדר בלא הרבה כסף.

לדעתי האישית בלבד, החסרונות העיקריים הם:

1.בגאז' פצפון, למשפחה הוא לא הכי מתאים.

2.איכות חומרים בתא נוסעים-רמה בינונית מאוד.

3.בידוד רעשי כביש סביר בלבד. נבדק עם כמה סוגי צמיגים.

מסכים לגמרי עם כל הסעיפים.

בקשר ל-2: איכות החומרים בתא הנוסעים איכשהו נסלחת כי זו סיאט - בגולף (ובטח שבאאודי) המצב הרבה יותר טוב. הרי צריך לייצר בידול שייתן הצדקה לפער של עשרות אלפי שקלים בין המותגים (חוץ מהסמל).

בקשר ל-3: בהחלט. מעל 100-110 קמ"ש עם חלונות סגורים צריך להרים את הקול כדי לדבר עם הנוסע בצורה נורמלית.

ועם הסאנרוף פתוח - זה בכלל כאב ראש.

עליות אחזקה מזעזעות ועוד איך, עוד לא הגיע ל 40 אלף וכבר בוכנות ורינגים, מצמדים ומכטרוניק, משאבת מים, מה היה קורה אם היה ממשיך איתה?

עדיף להחזיק מרצדס או BMW משומשות, הלאון הזאת ליאונדה לימונדה.

ועדיין, לא הייתי בוחר אחרת. המחלות הנ"ל אכן מאפיינות ונפוצות בשנתונים האלו (לא רק בסיאט, אגב). הלאון שהחזקתי לא שונה לטובה או לרעה מהשאר.

ברגע שהן מתוקנות אתה נשאר רק עם היתרונות. מה היה קורה לו הייתי ממשיך להחזיק אותה? היה לי ראש שקט לעוד הרבה שנים. הסיבה היחידה שמכרתי אותה, כפי שציינתי בכתבה, היא כי היא נעשתה קטנה עליי.

נ.ב: יש כבר אינספור השרשורים על DSG7, מצמדים ומכטרוניק. ובואו לא נדרדר גם את השרשור הזה לשם.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אומר שזה שהיא הכי נמכרת חייבת להיות טובה בכל פרמטר, זה שאתה לא אוהב את הרכב הבנתי זה בסדר.

כמו שאמרתי, אני יעדיף גודשת אחרת או משהו מהיר אחר בסגנון ולא רכב שידוע כמחלת מוסכים.

אבל שהיה לך בכיף כל אחד והבחירה שלו.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה היא לא פח זבל מוטורי זה אוטו סביר שעושה את העבודה, אבל זו המחמאה הכי גדולה (ויחידה?) שניתן לחלק לה.

לגבי הלאון. תודה על הסקירה. בהחלט מכונית שנותנת תמורה טובה מאוד. אבל כן, קשה להתעלם מהעלויות העודפות.

אפשר להסתכל על זה כעל 6 שקלים ליום, אבל בשורה תחתונה יש פה כמה רכיבים משמעותיים שרק בגלל שהייתה חדשה יחסית בעת ההחלפה זכתה להשתתפות של היצרנית. אחרת העלויות היו גבוהות בהרבה, כנראה וזה מעלה חששות לגבי העתיד.

ועדיין, אם לוקחים את זה בחשבון (כולל במחיר הרכישה) זו אחלה קניה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...