Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה ראשונה - סקודה אוקטביה RS245

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתיבה טובה, נהנתי לקרוא!

לגבי הרכב, אני אישית מת על משפחתיות עם פלפל בעכוז ואם הן גם סליפריות, זה מבורך (עד כמה שאוקטביה אדומה עם חישוקי 19 יכולה להיות סליפרית).

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא חולקת חלקי שילדה ומנוע זהים לGTI דור 7.5?

היא מבוססת על גרסת מוארכת של אותה פלטפורמה, המנוע בבסיסו זהה, אך אני לא יודע להגיד אילו חלקים ספציפיים השתיים חולקות.

לא הבנתי איך בזול יותר?

בנוסף, למיטב זכרוני בדור 7 של הגולף, היה הבדל די מוחשי ביניהן בתחושה ובצליל (המכאני מהסטריאו של הסקודה... התביישתי בשבילם).

שאלות כלליות אחרות:

האם הגרסא הזו בכלל תגיע? למיטב זכרוני אפילו את ה- 230 לא הביאו...

ה- 19" הוקדמים היו פחות מתאימים לכבישי ישראל ולגב שלי; איך היו אלה?

וכיצד זה שאי אפשר להבדיל מהיכן מגיע הרעש? (סטריאו או מנוע - או שדי לחכימא)

אשת יחסי הציבור של צ'מפיון שהצטרפה אלינו אמרה לנו שהם עובדים על לייבא את הגרסה הזו. להבטיח כמובן שאף אחד לא יכול.

ה-19 הנוכחיים, לפחות על התירוץ העלוב לכבישים סביב המסלול, היו - איך לומר בעדינות - מרסקי חוליות. במצב קומפורט היא היתה סתם לא נוחה, במצב ספורט כדאי שהיא תגיע עם מגן שיניים של מתאגרפים.

לא שאי אפשר להבדיל, פשוט זה משהו שפשוט פרח מזכרוננו לפענח מפאת לו"ז עמוס נורא. מה גם שבנינו, הצליל הזה עושה לך נעים בנשמה, מה זה משנה מאיפה הוא מגיע?

גולף GTI החדשה - 230 כ"ס,

308GTI בגרסה החזקה (אותה לובינסקי מייבאים) - 270 כ"ס,

לאון קופרה המחודשת - 300 כ"ס.

אתה צודק, אבל כמו שהגולף R וה-S3 הישראליות מקבלות רק 280 כ"ס, כך גם הקופרה צפויה להגיע עם מנוע מוחלש.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה כתיבה מאוד נהניתי לקרוא.

הרכב עצמו עשה רושם פחות טוב, מה גם שבאמת מעניין מה מכל האבזור באמת יגיע לארץ וכמובן מה יהיה המחיר..

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע בבסיסו זהה, אך אני לא יודע להגיד אילו חלקים ספציפיים השתיים חולקות.

ל-245 מנוע זהה לזה שבגולף GTI עם ה-Performance Pack.

אתה צודק, אבל כמו שהגולף R וה-S3 הישראליות מקבלות רק 280 כ"ס, כך גם הקופרה צפויה להגיע עם מנוע מוחלש.

הגולף R וה-S3 הישראליות מגיעות עם מנוע מעודכן ולו 290 כ"ס (310 כ"ס באירופה).

לפני העדכון, הן הגיעו עם 280 כ"ס (300 כ"ס באירופה).

למרות זאת, הקופרה הגיעה לא מוחלשת ועם 290 כ"ס.

לדעתי, הקופרה 300 צפויה להגיע - גם הפעם - עם מנוע לא מוחלש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף R, לפחות לפי האתר הישראלי של פולקסווגן, עדיין מגיעה עם 280 כ"ס. לכשתגיע הגרסה המתוחה, יכול להיות שההספק יעלה, אבל אין לי מידע קונרקטי בנושא. לגבי ה-S3 אתה צודק, שכחתי שמתיחת הפנים העלתה את ההספק ל-290. הקופרה ה"ראשונה" בדור הנוכחי הגיעה עם 280 כ"ס, ולאחר מכן הגיע הדגם עם 290 כ"ס. הדגם החדש (מתיחת פנים) שצפוי להגיע אמור עדיין להיות עם 290 כ"ס. זה לפחות מה שנאמר לנו ע"י אנשי צ'מפיון בהשקה העולמית שלה בפברואר האחרון.

Capture.JPG

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו טעות, לא עדכנו את המפרט. גולף R המתוחה מגיעה לארץ עם 290 כ"ס.

אין כבר גולף R לא מתוחה.

גם הקופרה 280 לא הגיעה אלינו בגרסה מוחלשת. היא הייתה קופרה 280 גם בכל מקום אחר.

הקופרה 290 שהחליפה אותה, נמכרה אצלנו במקביל ל-S3 ולגולף R עם מנועי ה-280 כ"ס.

לגבי הקופרה 300, נחכה ונראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורא מסקרן אותי לדעת איך זה שטוענים שלארץ מגיעות גרסאות מוחלשות בגלל אקלים, אבל מצד שני סדנאות בארץ מוציאות מהמנועים האלה מעל 300 כ"ס באמצעות שינוי תוכנה בלבד.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר נוסף שהוא לא פחות מחשוב. גרסת 245 מקבלת את הגיר החדש 7 רטוב. גם דיפרנציאל מוגבל , גם ברקסים גדולים וגם גיר 7 רטוב. גרסה מאד מאד מעניינת. בקשר לטורבו , יש חלק שטוענים שזה is38. אבל לדעתי זו רק תוכנה לעומת 230.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...