Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין רנו קנגו גיר רגיל לגיר אוטומט

qashoa
שימו לב! השרשור הזה בן 2512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש אוטו לעבודה..חשבתי על קנגו 1200 סמק טורבו גיר אוטומט

הבעיה שאני מפחד מגיר צרפתי אוטומט.

שמעתי שהם לא אמינים ועדיף לקחת את הרגיל.

היום העצה בחינם,מחר היא תעלה כסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים תקועים בלופ חזק, שמעתי ושמעתי.

הגיר בקנגו הוא רובוטי קלאץ' כפול עם 6 הילוכים, אותו גיר שקיים בפלואנס דיזל, במגאן III, במגאן החדשה (גרנד קופה), בקפצ'ור, בקאדג'ר ובקליאו, לא נחשב בעייתי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להעיד על הדגם הידני (1.5 DCI) שעשה 190 אלף קמ להוציא קלאץ שבאופן חריג הלך בקמ ממש מוקדם, 1000 או 10000, אף תקלה ואף קרקוש. רכב נוח לנסיעה ולהעמסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקנגו דיזל ידני אמינה להפליא ובתחזוקה טובה תסע מאות אלפי ק"מ ללא בעיות,

הגיר הרובוטי סביר לי היה עד לא מזמן את הפלואנס עם הגיר הנ"ל ואחרי 100K ק"מ בערך הגיר התחיל לעשות בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה זה הבעיות, ב100 אלף יכול להיות פשוט בלאי במצמדים, אישית מכיר גם פלואנס שעשתה 220 אלף ללא תקלות ורק החלפת מצמדים באזור ה120 אלף קמ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מצב נתון, בכל רכב - לא משנה אם יפני או צרפתי הגיר הידני יהיה אמין יותר וזול יותר לתיקון אם ידרש.

אני עושה בערך 50 אלף ק"מ בשנה. אם צריך להחליף מצמדים כל 100 אלף זה פעם בשנתיים.

לכן נשאר בנתיים עם ידני, כאב ראש אחד פחות.

בנוסף אני חושב שמנוע דיזל הרבה יותר מתאים למכוניות האלו, דיזל יש רק ידני בקנגו.

עוד אני יכול לאמור מניסיון של 9 שנים עם קנגו דור ראשון ידני דיזל, 10 שנים עם דור שני בנזין 1.6 אוט' וקצת עם דור נוכחי בנזין 1.6 אוט' שזו מכונית די אמינה לפחות עד איזור 200-250 אלף ק"מ. אחרי זה מתחילות בעיות ובלאי.

אבל זה רק לרקע, את השילוב החדש של מנוע 1.2 וגיר רובוטי אני לא מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה זה הבעיות, ב100 אלף יכול להיות פשוט בלאי במצמדים, אישית מכיר גם פלואנס שעשתה 220 אלף ללא תקלות ורק החלפת מצמדים באזור ה120 אלף קמ.

הנסיון שלי הוא עם 2 פלואנס את שניהם קיבלתי עם בערך 70k על השעון והחזרו עם 110k+ בשניהם תגובת הגיר נהית איטית עם קפיצות לאחר יותר מ100k,

לי נשבר עברתי ליונדאי איוניק,

שורה תחתונה הגיר הזה לא להיט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החליפו מצמדים ולא עזר?

גם באיוניק אתה חשוף לזה, רק ששם היחידה החשמלית מחפה על התחלת תנועה וחוסכת חלק מהבלאי.

בכל מקרה זה הרבה יותר מאשר הDSG7 בימיו הטובים או אותו הגיר בפוקוס , שהתפגרו אחרי הרבה פחות.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הדו-מצמדי של Getrag הוא כנראה אחד הטובים ביותר שיש כרגע בשוק. ועדיין, אני מסכים שיש בעיה, כי אפילו שבלאי של מצמדים אחרי 100K לגיטימי בעקרון, היצרניות יצרו כאן מפלצת מבחינה טכנו-כלכלית: עולה הון לתחזק את פיסת הטכנולוגיה הגאונית הזו.

שמתי לב שכמעט אין תלונות על הגיר הזה בקליאו למשל. אני יכול רק לשער שהצימוד שלו למנוע דיזל בגבול העליון של המומנט המתוכנן גובה מהמצמדים מחיר יקר. לעומת זאת עם מנוע הבנזין 1.2 הגיר כנראה עובד הרבה יותר רחוק מהמגבלות שלו ולכן שורד יותר.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח הקליאו לרוב לא הגיעו לקילומטרז גבוהה במדגם של הפלואנס ולכן קשה לקבוע מדרג לפיהן ביחס לפלואנס(אין גירסאת דיזל),

לאחרונה הקליאו החלו לבוא ברמת גימור ייעודית לליסינג(LIFE) החל מ2015 וייתכן ויהיה בקרוב מדגם יותר גבוהה שלהן עם קילומטרז גבוהה.

אני עם הקליאו 1.2 EDC(בת רק 8 חודשים) סך הכל היא בסדר אבל לגבי אמינות אין לי איך לתת דעה - האוטו אצלי רק פחות מ-3 חודשים ועשה איתי רק 5,500 קילומטר(כמעט 11000 באובראול).

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החליפו מצמדים ולא עזר?

גם באיוניק אתה חשוף לזה, רק ששם היחידה החשמלית מחפה על התחלת תנועה וחוסכת חלק מהבלאי.

בכל מקרה זה הרבה יותר מאשר הDSG7 בימיו הטובים או אותו הגיר בפוקוס , שהתפגרו אחרי הרבה פחות.

נקווה מאוד שלא נגיע לשם, בכל מקרה מבחינתי (כאחד שנוהג בערך 50K בשנה) יש געגועים לכורסאות של הרנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...