Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - קיה סטוניק נחשף

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד כשהציגו את ה"קונה" ידעתי שאלו יהיו התגובות על העיצוב.

אני לא נמנה מחובבי הקוריאניות, אבל פשוט משעשע לראות שרכב שנראה כמעט 1 ל1 כמו הקקטוס הוא "מכוער", אבל בעלת הסמל הנכון היא מלכת היופי ו"Super Cutie".

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היונדאי נראה כמו מוטציה של הסיטרואן קקטוס אחרי התקפה גרעינית

אהבתי את התיאור הנ"ל

+1

אגב למגיבים למעלה, זה ממש לא הוגן להשוות עיצוב של קקטוס עם היונדאי הזאת. ואני לא אוהב צרפתיות גדול, אבל בכל זאת הסיטרואן, כשמם הם, כריאטיב טיכלונוגיס ולא

DUPLICATED TECHNOLOGIES!

עריכה אחרונה על ידי omar87

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קצת מזכיר את ה-I20 קרוס מבחינת מבנה? לא נראה כזה ג'יפוני.

היונדאי קונה מכוער ביותר בעיני, משהו שם מוגזם מידי בחזית ולדעתי חוץ מקצת פלסטיק שחור אין ממש דימיון בינה לבין הקקטוס ואני לא בדיוק פרנקופיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן מאוד שהסטוניק יחליף את הסול, או שהסול תישאר וקיה ווגנה (מיקרואן שלא משווק בארץ) תרד מההיצע.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נמנה מחובבי הקוריאניות, אבל פשוט משעשע לראות שרכב שנראה כמעט 1 ל1 כמו הקקטוס הוא "מכוער", אבל בעלת הסמל הנכון היא מלכת היופי ו"Super Cutie".

גם פילה ופילה מדומה נראים דומה עד שאתה נותן ביס.

היא ממש לא נראית כמו הקקטוס לדעתי. יש דמיון בין השתיים, אבל בקקטוס זה מבוצע היטב ואילו בתמונות שהועלו כאן היונדאי נראית רע. אתה יכול לבחור לשייך את זה לחיבה כלפי מותג, אבל לי אישית אין שום זיקה לצרפתיות (מכוניות) ואני חושב שהקקטוס נראית בסדר והיונדאי נראית רע (מאוד). אצלי בחניה יושבת אסייתית.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה SOUL ?...

קיה סול היא ג'יפון בדיוק כמו שטויוטה ספייס ורסו היא ג'יפון, או סיטרואן C4 פיקאסו הקצר, או יונדאי IX20, או... הבנת.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה סול היא ג'יפון בדיוק כמו שטויוטה ספייס ורסו היא ג'יפון, או סיטרואן C4 פיקאסו הקצר, או יונדאי IX20, או... הבנת.

לא כל כך האמת, מהי ההגדרה לג'יפון שה SOUL לא עומדת בה? פוזה? חישוקי "18? גובה גחון?

*שואל באמת לא בציניות

vXmHqXm.jpg

F7pPIrC.jpg

עריכה:

אני מניח שהמושג "ג'יפון" אינו מחושב ע"פ קריטריונים ספציפיים אלא יותר ע"פ Look מסויים, ע"פ החלטת הצופה וגם ע"פ הצהרת היצרן, לצורך העניין קיה קוראת לסול - Urban Cross-Over שזה בערך ההגדרה לג'יפון. אבל שוב, אין לטעמי מילון מונחים בעולם הזה כך שהכל נתון לתרגום חופשי.

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק כמובן, ולא צריך לדאוג מכך שאין באמת דמיון בין השתיים, למעט צבעוניות מעט חריגה בשתיהן, קודם הנחת את העיקרון שזה בסדר וככה צריך ועכשיו נלך לחפש את הדמיון, בטוח נמצא בסוף משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא ממש לא נראית כמו הקקטוס לדעתי. יש דמיון בין השתיים, אבל בקקטוס זה מבוצע היטב ואילו בתמונות שהועלו כאן היונדאי נראית רע. אתה יכול לבחור לשייך את זה לחיבה כלפי מותג, אבל לי אישית אין שום זיקה לצרפתיות (מכוניות) ואני חושב שהקקטוס נראית בסדר והיונדאי נראית רע (מאוד). אצלי בחניה יושבת אסייתית.

חשוב לציין שהאמור הוא *דעתך*.

לדעתי איפה שסיטרואן נכשלו בקקטוס, הצליחו בC3 החדשה שבהחלט נראית מעולה. לדעתי, הקקטוס נראית זוועה. לא "עיצוב מקורי לטובה".

גם היונדאי הזו בהחלט לא פאר העיצוב לדעתי, אבל יפה יותר מהקקטוס.

צודק כמובן, ולא צריך לדאוג מכך שאין באמת דמיון בין השתיים, למעט צבעוניות מעט חריגה בשתיהן, קודם הנחת את העיקרון שזה בסדר וככה צריך ועכשיו נלך לחפש את הדמיון, בטוח נמצא בסוף משהו.

שמח שאתה לא רואה את הדמיון.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לציין שהאמור הוא *דעתך*.

נכון מאוד!

ולכן זה צוין, פעמיים, בגוף אותה ההודעה שציטטת.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...