Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - קיה סטוניק נחשף

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יודע להגדיר לך, זה מתבטא בהרבה פרטים באופן כללי בדגמי קיה, וגם בתמונות שרואים כאן. כשישבתי בקיה ספורטאג' זה הפריע לי מאוד. היו פריטי עיצוב שמצאו חן בעיני מאוד - והיו כאלה שהרסו (מבחינתי) הכל.

תשמע, אני מבלה הרבה בסוכנות של מיצובישי, אתה, בתור בעלים של אחת לדבר על עליבות בקיה זה קצת מנותק מהמציאות.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תשמע, אני מבלה הרבה בסוכנות של מיצובישי, אתה, בתור בעלים של אחת לדבר על עליבות בקיה זה קצת מנותק מהמציאות.

בול מה שבאתי לכתוב!

היונדאי הולכת ככה לייצור או שזה חצי קונספט?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הסטוניק נראית טוב, ולדעתי גם הקקטוס נראית מעולה. אני גם לא רואה שום טאץ' של עליבות בעיצוב הפנימי, אלא אם עליבות זה ההופכי למיצובישי, שאז כן, יש הרבה עליבות שם. מוצר טוב שהולך עם הטרנד הנוכחי. מה שכן, השם באמת מטומטם.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לדעתי היפה בקטגוריה.

הכל נראה במקום, לא מוחצן מידיי ולא שמרני מידיי.

יודעים מה צפי הגעה ארצה?

IMG_0016.JPG

IMG_0014.jpg

IMG_0015.JPG

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העתק של הקקטוס רק ללא השיק והחוכמה של הצרפתים, אם כבר קונים הולכים על המקור.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה העתק של הקקטוס פה?

אני לא מתרשם יותר מדי מהעיצוב, אבל מדהים כמה הרכב ניראה יותר טוב במציאות מאשר בrenderings הזוועה שיונדאי עושים כל פעם מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח, ברור.

אני לגמרי רואה הקקטוס מוכר יותר מהסטוניק. ברור.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח, ברור.

אני לגמרי רואה הקקטוס מוכר יותר מהסטוניק. ברור.

מהסיבה הפשוטה שהקקטוס לא פונה לשוק הליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די אל תהיה מצחיק.

זאת לא הסיבה (היחידה) שהקקטוס יימכר פחות, הסיבה העיקרית היא שעמישראל אוהב את המלוכסנות שלו ולא הכי אוהב קרואסונים.

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחירה היחידה של עם ישראל היא רשימת הרכבים אשר נמסרת לו מהליסינג, רוב רובם של מכירות יונדאי הם לליסינג זאת עובדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שהקיה הזו דומה לקקטוס כלל, אין דימיון.

רואה בה קצת אאודי Q3, קצת מזדה CX3, קצת ספורטאז' דור לפני אחרון.

מדובר בקיה סטוניק כן! לא ביונדאי קונה (מדבר על העיצוב)

עריכה אחרונה על ידי idan10

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחירה היחידה של עם ישראל היא רשימת הרכבים אשר נמסרת לו מהליסינג, רוב רובם של מכירות יונדאי הם לליסינג זאת עובדה.

אין ספק שקיה מוכרת לא מעט לליסינג, אבל להגיד "רוב רובם" ועוד לקבוע שזאת עובדה?

דווקא קיה מוכרת כ-60% ללקוחות פרטיים, מה שכבר הופך את התגובה שלך ללא נכונה, ועוד יותר גרוע זה שהחלטת שזו עובדה.

אם ניכנס קצת יותר לעומק, נגלה שהספורטאז' מוכר כ-74% ללקוחות פרטיים, הפיקנטו מוכרת כ-58% ללקוחות פרטיים, ורק הסיד מוכרת כ-34% ללקוחות פרטיים, ועליה אפשר לקבוע שרוב רובן של המכירות הם לליסינג והשכרה.

זה אפילו מופיע בכתבה הזאת. נכון שהכתבה היא מלפני שנה, אני פשוט בספק שהאחוזים השתנו בצורה כל כך דרסטית שאפשר לקבוע שקיה מוכרת את רוב רכביה לליסינג.

אז בוא נירגע עם קביעת העובדות (הלא נכונות) פה, וננסה לגבות את מה שאנחנו כותבים בעובדות (אמיתיות).

אני מעריך שהסטוניק ימכור יותר מהקקטוס, ולא בגלל שאחד טוב יותר מהשני, אלא בגלל מה שכתבתי בתגובה הראשונה שלי - עמישראל אוהב בחנייה את המלוכסנת שלו ולא הכי אוהב לראות שם קרואסון, טוב ככל שיהיה.

זה נובע מהרבה גורמים - אחריות, אמינות, אבזור, פוזה, אפקט העדר ועוד ועוד ועוד, אבל דבר אחד אי אפשר להתווכח עליו, וזה נתוני המכירות.

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורי החזיקו 6 רכבי פיג׳ו/סיטרואן בעשרים השנה האחרונות, כך שאי אפשר להגיד שיש להם משהו נגד המותג.

לפני מספר שבועות החליטו לקנות רכב חדש. בניגוד להרגלם ללכת רק לסוכנות פיג׳ו, הפעם הלכו גם לטויוטה, יונדאי וקיה.

ראו את האיוניק עם רשימת האבזור הבלתי נגמרת, עם מערכות הבטיחות המשוכללות ועם 5 שנות אחריות - התאהבו וקנו.

לדעתי בהיצע הנוכחי של פיג׳ו/סיטרואן יש חוסר רציני באבזור.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

shugiflex אני דווקא חושב הפוך ממך. דווקא עכשיו ליין הדגמים של פג'ו/סיטרואן תחרותי ודי מוצלח. מה שהלך לפני זה לעומת זאת... לא משהו בכלל. מקווה עבור הוריך שלא נכוו חזק מדי ומאחל להם בהצלחה בבחירה החדשה.

היונדאי דווקא נראית לא רע, אפילו נחמד מאוד בירוק המזעזע הזה. כן דומה לקקטוס, בהחלט לא מקורי מצידם. רק שמישהו יזכיר לי מתי יונדאי היו מקוריים? אף פעם, אז חבל לפתח ציפיות. כשאלפא התחילו לייצר BMW סידרה 3 התאכזבתי, אבל להתאכזב/להקניט יונדאי על העתקה?

אני מבקש רק שיהיה זול, מאובזר ואמין. זה פחות או יותר הציפיות שלי מיונדאי, למרות שהם לא ממש זולים בשנים האחרונות, אז שיתן תמורה גבוהה למחיר.

לגבי הקיא... בערך כמו היונדאי רק עם קצת יותר אבזור בבקשה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורי החזיקו 6 רכבי פיג׳ו/סיטרואן בעשרים השנה האחרונות, כך שאי אפשר להגיד שיש להם משהו נגד המותג.

לפני מספר שבועות החליטו לקנות רכב חדש. בניגוד להרגלם ללכת רק לסוכנות פיג׳ו, הפעם הלכו גם לטויוטה, יונדאי וקיה.

ראו את האיוניק עם רשימת האבזור הבלתי נגמרת, עם מערכות הבטיחות המשוכללות ועם 5 שנות אחריות - התאהבו וקנו.

לדעתי בהיצע הנוכחי של פיג׳ו/סיטרואן יש חוסר רציני באבזור.

קלעת בול ! זוכר עוד את הימים של הלנסר הראשונות בתחילת שנות התשעים שהגיעו לארץ עם איבזור יוצא דופן, ודאי לקטגוריה ולמקבילות האירופאיות ואפילו ליפניות כמו סובארו, מה שמכר את האוטו כמו לחמניות. ונכון גם שהאיוניק עשירת איבזור באופן באמת יוצא דופן, הגם שאני באמת לא מצליח להבין איך אפשר להעדיף אותה על 308 נניח ואותה אני מביא להשוואה פשוט מכיוון שעל שתיהן ערכתי נסיעת מבחן סמוכה בזמן ולמרות שהפז'ו באמת עניה באיבזור יחסית לקוריאנית, אבל השקט, העידון, תגובת הדוושה, המתלים, עולם אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...