Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הג׳יפונים יכולים להתחרות באיכות ברכבי מנהלים?

lolmit
שימו לב! השרשור הזה בן 2472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא אקנה גיפון,אני תמיד יעדיף רכב סלון/מנהלים,לא אוהב את הישיבה הגבוהה והמנותקת,למעשה גם חוץ מהפורד קוגה,3008,וX3,אף אחד מהגיפונים לא מהנה לנהיגה,לא מתנהג בשיט,ורובם כמו.ספורטאז,טוסון,אאוטלנדר,מרגישים גמלוניים ומגושמים בנהיגה,מה שאצלי פוסל אותם אוטומטית.

אני נוטה לא להסכים איתך, אני נוהג הרבה על הספורטאז' ואם הוא מייצג מבחינתך את הג'יפונים אז "הניתוק" שאתה מדבר עליו בגובה מהכביש לדעתי עושה בדיוק את ההפך, הוא נותן לך זווית קצת שונה ומהנה מאוד לנהיגה ולא רק בגלל הנוחות של הרכב אלא בגלל חווית הנהיגה עצמה. לפני כן נהגתי ברכב נמוך ועכשיו אני הרבה יותר נהנה לנהוג גם בעיר ובעיקר בדרכים הבינעירוניות. אני מאמין שזה פחות או יותר נכון לגבי כל הג'יפונים אבל אני באמת אדע להעיד רק על מה שנהגתי עליו יותר מפעם או פעמיים, אולי גם אתה לא נתת להם צ'אנס.

מבחינת השאלה הכללית של האשכול - רכבי הג'יפון כאן בשביל להישאר, האם הם יחליפו את רכבי המנהלים? העתיד יגיד, אני מאמין שכן ושימשיכו ליצור ג'יפוני יוקרה שלאט לאט יחליפו את רכבי המנהלים שהכרנו עד היום. יהיה מעניין לראות לאיזה כיוון זה יגיע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אולי נראה קומפקטי, אבל בתכלס מה ההבדלים במידות?

למראה בלבד אין שום השפעה על הקושי בחניה.

אתמול הייתי במתחם ארנה ברעננה, שמתי לב שהרוב המוחלט של הקרוסאוברים חונה עקום ולא מאפשר לחנות לידו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כידוע מחליף רכבים כמו גרביים, כרגע אני סוגר חודש שני עם CTS חדשה מהניילונים, אני אוהב את האוטו, הוא נוח מאוד, חסכוני בצורה מפתיעה ומפנק.

אבל.....

אני רוצה לחזור לאסקלייד.

למרות שאני רוב הזמן נוסע לבד ומדי פעם עם נוסע נוסף, אני מתגעגע לאפשרות של קיפול המושבים והעמסה, תנוחת הישיבה הגבוהה היא דבר מאוד מרגיע בפקקים משום מה.

וביום יום צריכת הדלק לא כזאת רחוקה ממכונית סדאן.

Sent from my Alcatel 6055U using Tapatalk

אני פחות מדבר על מקרים כמו שלך.

יותר בקטע של IX35 VS I40 או אופטימה VS וספורטאג'.

עריכה אחרונה על ידי lolmit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע, הנקודה היא שאתה משווה רכבים שאינם בסגמנט מקביל.

את הCRV מציגים לכם כאלטרנטיבה לאקורד, כאשר הוא בכלל מבוסס על הסיביק.

תשווה אותו לסיביק ופתאום הכל נראה אחרת.

ב.מ.וו פתרו את הבעיה עם הX, קל לדעת מול מה הSUV עומד ומרצדס עם שינוי השמות עשתה את אותו הדבר, הGLC מרגיש ממש כמו C.

Sent from my Alcatel 6055U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה לא להסכים איתך, אני נוהג הרבה על הספורטאז' ואם הוא מייצג מבחינתך את הג'יפונים אז "הניתוק" שאתה מדבר עליו בגובה מהכביש לדעתי עושה בדיוק את ההפך, הוא נותן לך זווית קצת שונה ומהנה מאוד לנהיגה ולא רק בגלל הנוחות של הרכב אלא בגלל חווית הנהיגה עצמה

פשוט לא נכון. חוץ מכמה ג׳יפונים יוקרתיים (X3 למשל ואני מניח שגם הסטלביו בין השאר) וכמה עממיים מצטיינים במיוחד (מצטער אבל ספורטז׳ לא ביניהם) הג׳יפונים האלא נחותים משמעותית דינמית. אני לא יודע איך אתה אישית מגדיר ״חווית נהיגה״, אבל מבחינת ניהוג פרופר אתה לא יכול להשוות בכלל, ואתה מרגיש את זה בעל סיבוב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...