Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש גלגל קומפקטי במידה 135/70/17

B.D.B.
שימו לב! השרשור הזה בן 2498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא בטוח אם זאת הקטגוריה הנכונה. בכל מקרה אני מחפש גלגל קומפקטי במידה 135/70/17. הבעיה שהייתי בכמה פנצ'ריות ואף אחד לא מוכר אותו. הייתי גם במגרש פירוק, אבל אמרו לי שאני צריך להגיד להם איזה רכב זה הגיע איתו ואין לי שמץ של מושג איזה רכבים הגיעו איתו. אני צריך את זה ל-GT86/BRZ אבל הם בארץ הגיעו עם גלגל בגודל מלא שמחסל את התא מטען. מישהו יודע איזה רכבים הגיעו בארץ עם גלגל קומפקטי במידה הנ"ל? רצוי כמה שיותר פופולריים.

תודה מראש.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תעבוד הפוך, תמצא פשוט גלגל קטן עם מרווח ברגים כזה, ואז תלביש עליו צמיג שייתן קוטר חיצוני זהה. אני לא מבין למה ללכת על ג'אנט 17 בצמיג רזרבי דק, האם יש איזושהו מגבלה חוקית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבלה של הבלמים, 16 לא יעלה. ואני כרגע מוכן לקבל כל 17" קומפקטי עם מרווח ברגים של 5X100. אגב רק שתדע שלא ניתן לקנות צמיג קומפקטי, רק מפירוק, בדיוק אותה בעיה שיש לי עכשיו עם הג'אנט.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם מדינות מפותחות יותר שם ה-BRZ\GT86 נמכרו עם צמיג ספייר קומפקטי. השאלה אם יתנו לי להכניס צמיג משומש בן 5 שנים, גם אם זה רק ספייר, לארץ? במיוחד בהתחשב בזה שזאת לא מידה מוכרת של הרכב, כי בארץ הוא נמכר עם גלגל בגודל מלא.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקנות גם צמיג חדש וגם חישוק חדש בחו"ל. השאלה באמת איך מייבאים את זה. אולי לפנות לצמיגיה שעוסקת ביבוא צמיגים באופן כללי.

מציע לבדוק סובאריות למיניהן.

מעבר לענין הקוטר שציינת שצריך להכיל את הבלמים, יש גם את ענין האופסט שגם עשוי להוביל לבעיות התאמה מבחינה זו.

אתה תצטרך גם "שטיח" חדש, לא? הוא לא מוגבה עבור הספייר (כמו בתמונה פה למשל)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ עד כמה שאני יודע הן נמכרו ללא שטיח כלל. הבעלים הקודם של הרכב הוציא את הספייר המלא ובנה שטיח בעצמו מדיקט מצופה בד שטיח רכב (כמו של תיבות סאב). יש כ-15 ס"מ מהנקודה הכי גבוהה בחלל של הספייר עד השטיח החדש. אופסט אני מקסימום אסדר בעזרת ספייסרים. זה גם ככה רק למקרי חירום אז אני לא מודאג מההתאמה של צמיג לגאומטרית מתלים או לעומס גבוה על המייסבים. עם טויטה לא דיברתי. ניסיתי לדבר עם סובארו, ביקשתי לקנות גלגל ספייר במידה הנ"ל, אבל הוא צריך מספר רכב או מק"ט. אני יודע שחלק מה-WRX, פורסטרים ולאגאסי (B4) הגיעו עם צמיג במידה כזאת, אבל אין לי מספרי רכב או מק"טים.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה לפנות לאחד מחברי הפורום בכדי שיספיק לך מספר שלדה?

זה שהיבואן מסכים להביא לך גלגל כזה, גם אם זה יהחה בצחיר מופקע, אני בטוח שישתלם לך בהשוואה לייבוא אישי או רכישה בארץ והתאמת ספייסרים.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אמצא רכבים שבוודאות מגיעים עם המידה הנ"ל, אז אני אוכל פשוט לחפש אותם בפירוקיות. נכון לעכשיו כל מה שיש לי זה הודעות בפורומים בחו"ל, שאין לי מושג אם הם רלוונטיות לארץ. מה שאתה מציע זה הביצה והתרנגולת.

עריכה אחרונה על ידי B.D.B.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...