Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה בבקרת אקלים מיצובישי לנסר 06

elchi1213
שימו לב! השרשור הזה בן 1264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. יש לי מיצובישי לנסר 2006 במערכת האקלים יש לי וסט חום וקור שלא עובד... תמיד חוזר בחזרה כמו קפיץ. כדי לשנות מקור לחום צריך ללכת למוסך כדי להחזיר לקור אפשר פשוט לסובב בחזרה אבל אז שוב אם רוצים להחזיר לחימום צריך ללכת למוסך.

אמנם כרגע זה לא נצרך החימום אבל זה יהיה בהמשך.

הבנתי ממוסכים שזו "מחלה" של הלנסרים בשנה הזאת ושהעלות היא כ3000 שקלים בערך ולא כדאי לתקן כי זה יחזור על עצמו.

נשמע קצת מגוחך העלות של זה מה גם שראיתי על זה קצת סרטונים ביוטיוב וזה לא נראה הכי מסובך שיש...

אשמח לדעת אם מישהו יודע פרטים או נתקל בזה גם. לא מצאתי על זה שום מידע בעברית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה הידועה של הגלגלת שיניים שהולכת שם. היא ממוקמת מתחת לדשבורד צד ימין ממש מאחורי הקונסולה. אם אמרו לך 3000 שח אז צריך לראות במה מדובר כי משהו במחיר הזה לא הגיוני בעליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה הידועה של הגלגלת שיניים שהולכת שם. היא ממוקמת מתחת לדשבורד צד ימין ממש מאחורי הקונסולה. אם אמרו לך 3000 שח אז צריך לראות במה מדובר כי משהו במחיר הזה לא הגיוני בעליל.

במוסך המורשה לא מתקנים את לוח הבקרה של מערכת המיזוג ברמת רכיב אלא מחליפים באחת חדשה לכן המחיר כנראה הגיע ל-3000 שקלים.

אומנם בסרטונים ביוטיוב העבודה נראית פשוטה מעוד אבל אל תשכח שחלק מהסרטונים נוצרו על-ידי מוכרים שיש להם חנות באיביי ומוכרים את קיט השיפוץ.

לא תמיד מה שרואים ביוטיוב קל כפי שנראה לכן אני מציע לבחור להעזר במישהו שעשה כבר את העבודה בעבר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה! בגלל שאמרו לי 3000 התייעצתי פה כי אולי אני מפספס משהו.. אבל את המחיר הם נתנו אפילו בלי להסתכל על התקלה, רק שמעו אותה. וזה היה ב3 מוסכים שונים.

מרק בקשר לזה אתה ממש צודק אם כי זה באמת לא נראה מסובך. אנסה לחפש מכונאי רכב שיהיה מוכן להחליף רק את החלק המבוקש ואני אביא לו אותו.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מחלה של הלנסרים

בתור משהו זמני אתה יכול להזיז ידנית את הבורר מתחת להגה בצד ימין קרוב לקונסולה המרכזית

עשיתי את העבודה כבר פעמיים ב2 רכבים שונים ,עבודה ממש קלה ופשוטה למי שקצת יש הבנה בנושא

תקנה את קיט השיפוץ ותחליף את הגלגלי שיניים הלבנים ואל תשכח לגרז אותם

מה שאמרו לך במוסך 3000 ש"ח הזוי עד מופרך

בהצלחה

רמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מחלה של הלנסרים

בתור משהו זמני אתה יכול להזיז ידנית את הבורר מתחת להגה בצד ימין קרוב לקונסולה המרכזית

עשיתי את העבודה כבר פעמיים ב2 רכבים שונים ,עבודה ממש קלה ופשוטה למי שקצת יש הבנה בנושא

תקנה את קיט השיפוץ ותחליף את הגלגלי שיניים הלבנים ואל תשכח לגרז אותם

מה שאמרו לך במוסך 3000 ש"ח הזוי עד מופרך

בהצלחה

רמי

בינתיים הזזתי אותו לקור ולא צריך לשנות אבל כן אני משחק עם הגלגלי שיניים.

אתה אומר שזאת לא עבודה מסובכת? אין לי ניסיון בזה אבל באמת שלא נראה מסובך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

יכול להיות שלא הבנתי נכון, בסרטונים הבחנתי בשני תיקונים שונים:

הראשון החליף רכיב בלוח עצמו, השניים החליפו גג"ש בחלק התחתון.

אם התיקון הנדרש הוא כמו בסרטון הראשון, אולי לעדיף לך לחפש את הלוח בפירוק.

ושוב פעם, יכול להיות שא הבנתי את אופן התיקון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...