Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

IBIZA SPORT 1.6 ידנית 3 דלתות לבנה 2010

Fubo
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 2464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוכר את הרכב עקב הרצון להתקדם

יד שניה 01 ברישיון.

ידנית

2 דלתות

110 אלף ק"מ

עליה לכביש 08/2010

צמיגים חדשים,מטופלת רק אצל רון בתל אביב. 4.5נים אצלי.

דגם ספורט עם כל המשתמע מבחינת רמות הגימור (כסאות ספורט גג פנורמי הגה עור ג'אנט חתך נמוך וכו')

לא מחפש בלבולי מוח לכן הכל פתוח ועל השולחן.

הרכב לא עבר שום תאונה. תיקון צבע או משהו דומה נבדק השבוע אצל פחח אמין מאוד, כמובן שניתן לקחת לבדיקה במכון רישוי.

יש לו מספר נקישות בכנף אחורית ימנית ניתן לתיקון באמצע PDRR לי זה ממש לא הפריע וכך קניתי את הרכב.

לא מעוניין בהחלפה

נייד- 054-4506874

לצערי אני לא מצליח להעלות פה תמונות.

ניתן לקבל כמובן בואטסאפ

מוכר את הרכב עקב התקדמות.

יד שניה 01 ברישיון.

ידנית

2 דלתות

110 אלף ק"מ

עליה לכביש 08/2010

צמיגים חדשים,מטופלת רק אצל רון בתל אביב. 44 שנים אצלי דגם ספורט עם כל המשתמע מבחינת רמות הגימור (כסאות ספורט גג פנורמי הגה עור ג'אנט חתך נמוך וכו')

לא מחפש בלבולי מוח לכן הכל פתוח ועל השולחן.

הרכב לא עבר שום תאונה. תיקון צבע או משהו דומה מוזמנים לקחת את הרכב לבדיקה.

יש לו מספר נקישות בכנף אחורית ימנית ניתן לתיקון באמצע PDRR לי זה ממש לא הפריע וכך קניתי את הרכב.

לא מעוניין בהחלפה

נייד- 054-4506874

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...