Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רדיוס 100FM

שימו לב! השרשור הזה בן 2473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מקווה שזה שזה בסדר לפרסם פה את זה.

אני שמח להודיע שאתמול השקנו את האפליקציה שלנו המותאמת למערכות אנדרואיד לרכב.

* היא תואמת כמעט לכל הרזולוציות וגודלי המסך ונשלטת מההגה (בחלק מדגמי הרכב)

* משדרת ב128K HLS עם Tripple Buffer למניעת ניתוקים

אשמח אם תתנו לה צ'אנס מבטיח שלא תתאכזבו :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=kaplandev.digital100fmplayer&hl=en

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איז'ה יופי! מוריד ואבדוק במהלך הימים הקרובים!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

אז עברתי על גרסאת הרכב לאפליקציה והיא נהדרת!

סה"כ עובדת נהדר ומהר, המעבר בין סגנון לסגנון הוא מהיר והאפליקציה לומדת את הסגנונות שאני משתמש בהן הכי הרבה ומניחה אותן לפי סדר הבחירה - נהדר!

איכות הצליל פשוט פנומנאלית!

המראה צעיר, רענן - נעים לעין.

הערות והארות

המסך לא מסתובב - חבל, הייתי בכל זאת בונה חוויית משתמש אשר יכולה לעבוד אופקית וגם אנכית - אני מתאר לעצמי שהאפליקציה היא לא בהכרח ליחידות דאבל דין אלא גם לסמארטפונים בשימוש בתוך הרכב לא?

מעבר לכך ניסיתי להפעיל הרשאה אשר לעולם לא מעבירה את הטלפון למצב שינה (המסך מוחשך) ולא הצלחתי - לא דרך מערכת ההפעלה ולא דרך האפליקציה. הייתי מוסיף את זה ככפתור נוסף למסך ההגדרות ישירות מתוך האפליקציה עצמה.

אצלי מערכת ההפעלה היא MIUI של שיאומי.

עריכה: באפשרויות מפתחים אצלי הפעלתי את האופציה שמסך הטלפון לא ינעל לעולם כל עוד הטלפון בטעינה אך זה לא מונע מהאפליקציה להשחיר את המסך ולעבור למצב שינה - זה כבר תלוי בהרשאות הפעילות שהאפליקציה מאפשרת גישה אליהם.

אמנם אני רואה שיש לאפליקציה הרשאה למנוע מהמסך להרדם אך אין יישום פעיל באפליקציה עצמה בכדי להפעיל את האופציה - זו תהיה תוספת חובה בעיני לאפליקציה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה - אשמח אם תחזור לכאן להודיע על הורדת עדכון לגרסא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...