Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו ניסה את הוקס הסיני הזה?

שימו לב! השרשור הזה בן 2494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

https://pt.aliexpress.com/store/product/Auto-Care-Car-Wax-Cystal-Plating-Set-Hard-glossy-wax-layer-covering-the-paint-surface-coating/1489256_32778947996.html?spm=2114.12010609.8148355.29.kBPvm3

תראו בתמונה של המוצר, הוא מודד עם מד צבע והעובי עלה מ86 ל132, אין ספק שזה חרטה סינית, אבל האם זה באמת וקס סינטטי איכותי? מחיר ממש זול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להוסיף לצבע שכבה של 50 מיקרון, נדרש חומר בנפח 50cc לכל מטר מרובע.

לשמונה עד עשרה מ'ר שהם להערכתי שטח משטחי הפח של רכב בגודל ממוצע נדרש כמעט חצי ליטר חומר.

אני מניח שנס פח השמן התרחש אחרי מריחה קלילה של חומר על הצבע - לא טרחתי לצפות בקישור.

לא הייתי נוגע בזה גם לא במקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אנשים משתמשים בפוסו שמקורו ב......סין, אם אין לך משהו חכם להגיד - אל תגיב.

ובתור אחד שמפרסם מוצרים הזוים של אמריקן איגל, לא חושב שיש לך זכות להעיר הערות כלכך ציניות, זו סה"כ שאלה, אם אתה לא משתמש בו, אל תגיב.

dorki, לא צריך להתרגש מכל שקר סיני, בכל דף מוצר שלהם תמצא שקרים, גם במגני מסך שהם מפרסמים אותם עמידים בפני יריות או פאקינג פצצה אטומית, לא צריך לקחת את זה אישי, יש לו מעל 800 ביקורות טובות והיו גם כמה רכישות מישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן, ידעתי שתגיד זאת. שכחתי לצרף הערה למה שכתבתי - אין לי בעיה להשתמש במוצרים זולים בזהירות. לכן אני כן יכול להשתמשבאמריקן איגל. קצף לצמיגים ואפילו לדשבורד -- כמה נזק כבר יכולים לגרום שאינו בר תיקון? אבל לעולם לא אמרח ווקס של חברה עלומת שם על הרכב שלי, זה סיכון גדול מדי לקחת.

פוסו? חשבתי שזה יפני בכלל. בטוח שזה מסין? חוץ מזה שזה ווקס מוכר לאללה. איזה עוד חברות סיניות שהמותג שלהן ידוע כבטוח אתה מכיר? באמת ציפית שמישהו ימרח סתם ווקס עלום-שם (מתוצרת סינית, שהזמנת מאליאקספרס) על הרכב שלו? הצבע זה הדבר הכי רגיש במכונית, ונזק לצבע מווקס שאין לי מושג מיהו ומהו זה הדבר הכי בעייתי לתקן.

אפילו טרטל ווקס עדיף פי 20 על פני ווקס סיני כמו שהבאת.

גם הטיעון שלך לגבי המחיר לא מובן. מה זול ב 9 דולר? גש לאוטוסטור וקנה ווקסים ב 35-40 שח שיש לו שם, או טרטל ווקס כפי שציינתי. איזו סיבה יש לאדם חושב למרוח ווקס מאליאקספרס על הרכב שלו במקום משהו של חברה ידועה? במיוחד שהמחירים של ווקסים כ"כ זולים .

עריכה אחרונה על ידי ניסאן מיקרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, יש לווקס אלפי הזמנות וכמה וכמה מישראל, אז כן, ישנם ישראלים שהשתמשו בו על הרכב שלהם, ואם תתחשב בכך שהקהילה פה בארץ דיי קטנה, סיכוי גדול שאחד מהם גולש פה.

לגבי המוצרים שאמרת, לא מסכים איתך, ספריי סקאי זול של אמריקן איגל יכול לעשות נזק בלתי הפיך לדאשבורד, זאת גם הוצאה לא קטנה ללכת לתקן, ובכל מקרה, אין לי בעיה שתהיה נגיד הווקס כי אין לי קשר אליו או משהו בסגנון, אבל אין לך כלים לתת עליו ביקורת, סה"כ שאלתי אם מישהו התנסה בו. יכולת להגיב לעניין ובזה לסיים את הסיפור.

אם לומר את האמת, מעולם לא השתמשתי במשהו שהוא לא של חברה גדולה, כל המוצרים שלי הם מהחברות המובילות בשוק, אבל פה ושם יש הברקות מהמזרח, כמו פוסו, כמו הnano ceramic שדייטלרים בארץ מהללים אותו ללקוחות שלהם ולא מספרים שזה מוצר אריזה שמיוצר בסין. בקיצור, צריך להתייחס לכל מוצר באופן שונה, עם חשדנות מתאימה כשהמוכר מפרסם תיאור מפגר ולא אמין של עובי הצבע, אבל לא צריך לשלול על הסף, בטח לא כשאני שואל אם מישהו התנסה, מעולם לא המלצתי עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אנשים משתמשים בפוסו שמקורו ב......סין, אם אין לך משהו חכם להגיד - אל תגיב.

ובתור אחד שמפרסם מוצרים הזוים של אמריקן איגל, לא חושב שיש לך זכות להעיר הערות כלכך ציניות, זו סה"כ שאלה, אם אתה לא משתמש בו, אל תגיב.

dorki, לא צריך להתרגש מכל שקר סיני, בכל דף מוצר שלהם תמצא שקרים, גם במגני מסך שהם מפרסמים אותם עמידים בפני יריות או פאקינג פצצה אטומית, לא צריך לקחת את זה אישי, יש לו מעל 800 ביקורות טובות והיו גם כמה רכישות מישראל.

תשמע פוסו הוא יפני ואנשים פה ניסו אותו רק אחרי שכ"כ הרבה אנשים (דיטיילרים בפרט וחובבים בכלל) נתנו המלצה עליו אחרי ניסיון טווח ארוך, אני לא מתלהב מהלייקים של אנשים שם בעלי אקספרס מכל ה'אלפים' לא תמצא שם אחד שנותן פירוט רציני, אם אתה רוצה להיות זה שינסה את הסיני הזה על האוטו שלך ולספר לנו, בכבוד :] בשביל זה הפורום הזה נוצר!

ותשכח מזה שאני/מישהו אחר כאן בפורום ינסה במקומך חח :]

דבר נוסף 'ניסאן מיקרה' גם ב'אמריקן אייגל' ו'טרטל' אנשים ניסו ונתנו פידבקים שהמוצרים שלהם די גרועים, אבל לא חושב שהווקס הסיני הזה יכול לעשות נזק לפח או לפגוע בצבע 'הכי רגיש במכונית' אם הוא כל כך נורא הוא יכול לעשות סווירלים במריחה (די נדיר אפילו הסינים לא עד כדי כך גרועים...) אבל מה שכן הוא כנראה לא 'יחזיק מים' או יומיים... ולכן לא שווה את הזמן/מאמץ למרוח אותו

עריכה אחרונה על ידי Tnc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת של אמריקן איגל לא ניסיתי, אלא משהו לדשבורד של מקסול מקס. וניסיתי אותו על חלק תחתון של הדשבורד, שפחות נראה, וחיכיתי שיעברו 24 שעות. אני לא שולל בכלל מוצרים זולים, לא תמיד אלו של החברות הידועות בהכרח טובים יותר. האמת שהמבריק פלסטיקה הזהשל מקסול מקס לא כזה גרוע , יש לו ברק די גבוה, אבל בשביל אותו מחיר, בקטגוריה של הזולים , אני מעדיף כבר את STP סאן אופ א גאן. (על העטיפה שלו כתוב : "אמולסיה נוזלית, בושם", ברשימת החומרים. משעשע. אבל סיליקון נוזלי או אמלוסיה נוזלית זה הבסיס של הרבה חומרים כאלו)

רוב גדול של המוצרים לפלסטיקה זה "סיליקון נוזלי", אלא אם כן אלו מוצרים שמבוססים על מים.

גם לקלינסטרס יש מוצרים לפלסטיקה/דשבורד/גומי, והם בכלל חברה ישראלית. לכן אני לא תמיד מתלהב למאמצי השיווק שיש לחברות הגדולות להציע. גם מוצרים זולים לעתים יכולים לעשות את העבודה.

למשל:

היה בחור פה שהמליץ בתוקף, על הסיליקון הנוזלי הזה. לחידוש פלסטיקה וגומי וכו'. נקרא "בלו מג'יק".

http://aaglobal.co.il/product-category/%D7%97%D7%95%D7%9E%D7%A8%D7%99-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%95%D7%94%D7%91%D7%A8%D7%A7%D7%94-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91/

מהיכרותי את יושבי הפורום לפחות, אני פשוט יודע שלא תמצא פה מישהו שימרח סתם ווקס סיני על הצבע שלו. הצבע זההדבר הכי רגיש, הכי מורכב לתיקון, הכי יקר בעולם הדיטיילינג. על פלסטיקה פנימית ברכב אפילו אם מתכסה בכתמים לבנים וכו' (כמו שקרה לי עם מוצר מסוים של סונקס, דווקא) , תמיד אפשר למרוח RESTORER אחר , והיא תחזור למצב הטבעי. עם צבע חיצוני הרבה יותר מסובך לתקן בעיות כאלו.

לצורך העניין: אם יש ווקס לאמריקן איגל או למקסול מקס, בחיים לא הייתי חושב למרוח אותו על הרכב. טרטל ווקס זה המינימום של המינימום, החברה הכי זולה אבל בעלת עשרות שנים של ניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אחי...........חחחחחחחחחחחח...........תאמין לי שאתה לא רוצה למרוח ווקס סיני על הרכב שלך. אתה לא יכול לדעת אם הנזק היחיד יהיה רק סווירלים.

זה שטרטל נחשבים גרועים ידוע לי, ואמריקן איגל זה ברור שהם סתם. גם "מקסול מקס". אבל לגבי ווקס, אין מה להשוות בין טרטל שזו חברה עם עשרות שנות נסיון, לבין סתם ווקס סיני שאין לי מושג מהו. לא השתמשתי בווקס של טרטל ווקס (רק בווקס מהיר שיש להם לשימוש על רכב רטוב אחרי שטיפה, שד"א נותן הגנה לא רעה בכלל לשבוע) אבל אני יודע שהם חברה בעלת שם ואמינה.

עריכה אחרונה על ידי ניסאן מיקרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבותי, לפני שאתם קוברים את המוצרים הסינים, אז סעו לסין ותראו את העוצמה הטכנולוגית והקידמה ברחובות, חיזרו לארץ ובכו על אפסינו ועל כך ששנים שכנענו את עצמינו להאמין שמוצרים סינים הם בדולר ותשעים ובזמן שישנו הסינים בנו עוצמה טכנולוגית שאפילו חברות אירופיות שאני עובד איתן מעתיקות היום מהסינים! רבותי הסינים כבר שנים שעברו מחיקוי לפיתוח. אני עובד גם עם חברת כימיכלים סינית שלגרמנים אין תשובות לאיכות שלה וכל זה בחצי מחיר ! דרך אגב 75% ממוצרי הדיטיילינג שרובכם קונים ומהללים ומתלהבים מהאיכות שלה מיוצרים במפעלי ענק בסין, מפעלים שרובכם לא שמעתם עליהם וגם לא תשמעו משום שהמעורבים בעניין מרוצים מהמצב הקיים. זה כולל את המייקרופייבר שלכם וזה הפלטות למכונות שלכם וחלק גדול מהפרוות, האפליקטורים והמברשות ולאחרונה חומרי גלם לתעשיית חומרי השטיפה והקוסמטיקה לרכב. ואיך יודעים זאת? על כל חשבונית INVOICE חייב להופיע ארץ מקור לצורכי מכס. ולאחרונה אני משלם יותר מדי מכס!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה, שייצא מוצר סיני פרופר (זה שהמפעלים בסין בסדר, כולם מייצרים בסין. אבל מוצרים של חברה כמו מגוויירס , לדוגמא, הם עדיין בפיקוח של חברה רבת נסיון . אם המפעל ממוקם בסין והפיקוח הוא שלהם לא מפריע לי.) -- אבל שיש עליו כבר מספיק ביקורות טובות -- אני לא אהסס לרכוש.

אני בעצמי גם מזמין הרבה מהסינים, אליאקספרס, דיל אקסטרים, גיר בסט , והרבה פעמים מרוצה מהסחורה. אבל בכל זאת, ווקס של חברה שאין לי מושג מי היא, הייתי מהסס למרוח על הרכב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק למען הדיוק, Soft99 Fusso זה מוצר יפני טהור. המוצרים שלהם קיימים משנת 1954.

נשיא החברה הוא Hideaki Tanaka.

לעצם העניין, לא הייתי שולל שום מוצר לפני שבדקתי אותו

גם אם הוא מגיע מסין הגדולה.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמדובר בוואקסים זולים נתקלתי במספר בעיות אפשריות:

1. הסרה קשה של חומר, כך למשל וואקס של חברת דו-פונט שנתן ברק והגנה מצוינת לאורך זמן היה קשה מאוד להסרה.

2. עמידות אפס, חומר שיורד בשטיפה הראשונה.

3. הכתמת גומיות שבאות במגע עם החומר.

בקבוק אוטם צבע מאיכות טובה מאוד עולה בסביבות 200 ש'ח, מספיק לפחות ל- 15 מריחות שהם יותר משלוש שנים.

לא רואה שום סיבה לחפש דווקא בחומר הזה את החיסכון.

דבר אחרון, כשמוכר מתחיל לשווק חומר עם סיפורי ניסים ונפלאות בלתי אפשריים, זה הרגע שבו אני מדלג למוצר אחר, כשמתחילים לשקר אז אין לדעת היכן השקר נעצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...