Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אור ערפל דולק קבוע - סוזוקי סוויפט 2008

alasry
שימו לב! השרשור הזה בן 2494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני כשבוע רכשתי סוזוקי סוויפט 2008 (מיד שניה).

אחרי ששני אנשים העירו את תשומת לבי, הבחנתי שהאור ערפל האחורי דולק קבוע.

בלוח מחוונים אין שום סימן לכך שאור ערפל כלשהוא דולק, וגם הכפתורים לא מראים את זה.

לאחר כמה משחקים אני חושב שהבנתי מה קרה.

התאורה של לוחית הרישוי מתנהגת כאילו היא האור ערפל, ולהיפך.

קרי, כשאני מדליק אור ערפל אחורי התאורה של לוחית הרישוי נדלקת, וכשאני מכבה אורות ערפל היא כבית. לעומת האור ערפל שדולק קבוע (כל עוד התאורה הרגילה עובדת).

מציין שביום קניית הרכב היינו צריכים לפרק דיבורית קבועה, פנינו למרכז שירות שעשו את העבודה.

יכול להיות שבוצע חיבור שגוי שגורם לתקלה הזו?

זה קצה החוט היחיד שלי...

אשמח לעזרה.

תודה רבה

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהרכב שלך עבר תאונה בחלק האח' ,והתבלבלו בחיווט בין האור מספר לבין הערפל בדוק זאת ועדכן.

פורד מונדיאו בורח מהטראומה של הפונטו הקסם שבמכוניות!!!

פורד פוקוס מנוע 2.0 אוטו מצויין חלום של אוטו!!!

אני החלטתי פורד זה הרכב שילוו אותי כל החיים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה,

היום פתחתי את מערכת הרדיו ואת האזור שמתחת להגה וביטלתי אפשרות שנשכח חיבור בזמן פירוק הדיבורית (יש כבל חופשי אבל נראה שהוא הולך לכיוון האנטנה, שלא פורקה).

לפני קניית הרכב העברתי את הרכב בדיקה (קומפיוטסט), למעט תיקוני פחחות במכסה מנוע לא העירו כלום על פגיעות. יכול להיות שהיה פספוס?

עריכה:

עכשיו אני שם לב שגם תאורה בכפתורים של השליטה מההגה לא עובדת (רק התאורה, המקשים עובדים).

עריכה אחרונה על ידי alasry
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרב הסיכויים שחיבורו את החוטים הפוך. בדוק ועדכן!

ויש מצב שפיספסו תיקוני פחחות.

אני לא חושב שבשנים שלך היה תאורה בשליטה מההגה, האם קודם התאורה עבדה?

פורד מונדיאו בורח מהטראומה של הפונטו הקסם שבמכוניות!!!

פורד פוקוס מנוע 2.0 אוטו מצויין חלום של אוטו!!!

אני החלטתי פורד זה הרכב שילוו אותי כל החיים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה:

עכשיו אני שם לב שגם תאורה בכפתורים של השליטה מההגה לא עובדת (רק התאורה, המקשים עובדים).

עד כמה שאני יודע אין תאורה לכפתורי שליטה מההגה בדגם הזה(אצלנו בכל אופן לא זכור לי שראיתי את זה עובד מהיום הראשון שיצא מהחברה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מחזיק בסוזוקי סוויפט שנת 2008 יד 00. לט הותקן ברכב מעולם דיבורית /לא התעסקו בחשמל.

התקלה התרחשה לפני כחצי שנה לערך , אותה תקלה בדיוק. הלכתי לחשמלאי שציין שרק השבוע הגיע רכב עם בעיה דומה. ביקשתי ממנו לבטל את הנורה אך הוא אמר שיש צורך בפירוק בהפגוש, וותרתי במילא הרכב לא נוסע בערב. אם מצאת פתרון אשמח שתשתף אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...