Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זיהוי מולטימדיה בפיקנטו 2017

Maorswan
שימו לב! השרשור הזה בן 2121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובמידה והאופציה הזו לגיטימית, לא באמת אוכל למכור את הקומפוננט הישן, ובהתחשב בזה שהלג'נד מגיע בלי קרוסאובר ומוגבר אקטיבית, אפשרי לקחת את הקרוסאובר של האנרג'י ולהשתמש בו, ואת הוופרים של האנרג'י לשים בדלתות מאחורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה לא צריך קרוסאובר פאסיבי. בשביל מה רכשת את הפרימה ביט אם לא לעבוד בצורה אקטיבית ולבצע חיתוכים דרכו עבור כל הרמקולים?

יכול להיות שניתן להגיע לתוצאות מספקות גם עם הטוויטרים של האנרג'י, אבל זה שוב מעלה את השאלה אם יש במקרה כזה עדיפות עליונה לשימוש גם במידבאסים של ה-MLK ואם לא ניתן יהיה להסתפק מלכתחילה רק בסט הקיים (אנרג'י) מקדימה.

דלתות מאחורה זה לא מקום טוב. רוצה rear fill, תתקין אותם על המגש ותחתוך אותם דרך הפרימה לטווח עבודה צר (400-4000? אדי?).

הסט המלא של ה-MLK אגב בהחלט מגיע עם קרוס במקור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל בתכלס יצא שקיבלתי וופרים של מלק לג'נד ב-500 ש"ח שזה מחיר מדהים, אם נלך על מתמטיקה אז הייתה אפשרות להישאר עם האנרג'י או להוסיף 500 ש"ח ולשפר משמעותית את הסאונד, גם אם לא באופן מקסימלי כמו סט שלם.

מחר אני הולך לסיים את ההתקנה, מה אתה היית עושה? מוסיף כסף וקונה טוויטרים מקוריים או נשאר עם הטוויטרים של אנרג'י? הפחד שלי שאולי הטוויטרים נהרסו מהכיוונים הראשוניים של הפרימה, או שאני סתם פחדן וצריך הרבה יותר מזה כדי להרוס אותם? (מיותר לציין שהכל היה בווליום נמוך יחסית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה אצל דרור, תבקש לרכוש גם טוויטרים בלבד של מילה לג'נד - רמת הפירוט שלהם היא לאין ערוך טובה יותר מאלו של האנרג'י

מבחינת הספק מגבר - לא תהיה לך בעיה להגביר גם את אלו שיש לך כרגע על הפרימה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם דרור, אמר שלא מוכרים את הטוויטרים שלהם בנפרד.

הציע לי את הטוויטרים של אודיסון voce, אמר שהם באותה רמה ובמחיר 800 ש"ח. מה דעתך? ניסיון למכור לי משהו או שבאמת אותה רמת פירוט? איזה טוויטרים טובים בעיניך יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מעט מאוד אנשים בתחום הזה שאני מוצא אותם אמינים וניתן לסמוך עליהם, דרור הוא אחד מהם.

זה מאוד עניין של טעם אישי ואני פחות מתחבר לסטים הספציפיים האלה אבל זה לא קשור.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי גם אני לא אתחבר?

הוא הציע לי את זה כי זה מה שהיה לו להציע, אמר שיש את הטוויטריך של הלגנ'ד 1650 אבל הם כבר ממש יקרים.

בקיצור, מה לעשות? לקנות או להישאר עם האנרג'י?

אף פעם לא שמעתי רמקול של אודיסון ואני לא יודע מה רמת הפירוט והאיכות ואם היא תהיה משמעותית פחות/יותר טובה מהלג'נד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מפורטים מאוד סה"כ אבל נותים יותר לצד הנקי\חד\קר איך שלא תגדיר את זה אני מגיע מעולם של טוויטרים סופר רכים ונעימים לאוזן אבל זה סגנון וזה סגנון.

דווקא היום, ברכב שלי אני משתמש בטוויטרים שהם סופר קליניים (חדים\קרים וכך הלאה) אבל אני מפעיל הרבה מאוד כוונים עליהם בכדי שישמעו כך.

היתרון - יש לך מעבד BIT בתוך הפרימה ואתה יכול לעשות את ה"קסם" הזה גם אז ככה שאם לטוויטר יש רמת פירות מספיק גבוהה ויש לו - אתה לא בבעיה בעצם והכל עניין של כוונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, השאלה שלו הייתה אם אני מגביר אקטיבית.

בכל אופן, קשה לי להביא במה מדובר כשאתה אומר "חד/נקי/קר", לא יודע איך לפרש את זה לצלילים. זה קצת כמו שכולם אומרים שלמורל יש סאונד מטאלי? כעיקרון לטוויטרים האלה יש שתי מטרות עיקריות (שאתה תגיד לי אם לדעתך יעמדו בהן נאמנה): הזמרת הראשית שאני שומע היא זמרת מטאל ואופרה עם קול גבוה, מאודדד גבוה. אני רוצה לשמוע אותה ברמה כזו שהצליל ממש ישפד אותי, גם דרך כל הרעש ברקע של הכלים. ושתיים - שיוציא סאונד נקי של גיטרה חשמלית, כי האנרג'י היו עושים "ככככככככככ" והכל היה נבלע לתוך זה, וזה היה פשוט רעש. זה נכנס תחת הקטגוריה "קר/חד/נקי"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אחרי הרבההה כסף, נסיעות, דלק, עייפות, עצבים וכאבי ראש, אני שמח וגאה לומר שהפרוייקט הגיע לקיצו.

המערכת הנוכחית כוללת:

HU מקורי

וופרים MLK 165.5 LEGEND

טוויטרים Audison AV 1.1

מגבר Audison Prima 8.9bit

מונובלוק Hertz HCP 1D

סאבוופר Focal 12"

ועכשיו לפירוט:

1-2 וופר שמאלי, 3-4 וופר ימני, 5 טוויטר שמאלי, 6 טוויטר ימני, 9 מתחבר למונובלוק שמתחבר לסאבוופר.

כיוונים לקחו שעה +-, סאונד משוגע, עמוק, לא מתעוות גם על הווליום המקסימלי (לא מגיע אליו).

בהתחלה לא התחברתי לסאונד, התבאסתי מהמערכת ומשפיכת הכסף כי לא הרגיש לי שינוי גדול מהמערכת הנוכחית לקודמת, היו שירים שאהבתי והיו שירים ששנאתי לשמוע (במערכת הקודמת כולם היו נשמעים אותו הדבר). בכיוונים ביקשתי ממנו להגביר את הטוויטר כדי לשמוע את הקול של הזמרת בצורה שצורמת בגוף ובאוזניים (אני מאזוכיסט, כשאני שומע אותה אני רוצה שיכאב לי גם בגוף ולא רק בנפש חח). בפעם הראשונה בצורה גורפת הצלחתי לשמוע דברים בשירים שמעולם לא שמעתי, כמו גיטרה באס לדוגמא שאני שומע כל תו ותו, כמו דברים אווירתיים שפשוט היו נבלעים ברעש ועכשיו שומע בצורה מדוייקת, ואפילו דברים שזמרים שרים בסיומי משפט שאף פעם לא הצלחתי לשמוע. הגענו להבנה בלתי נמנעת שאהיה חייב DRC מהסיבה הפשוטה שכמות הז'אנרים שאני שומע היא אסטרונומית וכיוון אחד גלובאלי לא יפיק את המיטב. דרור עצמו היה בשוק מכמות הז'אנרים שרצה לי באוטו.

וזו רשימת החסרונות:

1. בראש ובראשונה - הסאבוופר. הבחירה של Focal לא הייתה נבונה במיוחד, סאב חזק מאוד אבל לא מדוייק ומרעיש. הבאסים פשוט נשלחים לכל עבר, בלי שום רמה של דיוק או עומק. צריך לראות מה אני עושה לגבי זה. בחלק מהשירים (השירים האפיים עם המקהלות והאווירה של סרטי הוליווד) הוא עושה עבודה מדהימה, במטאל הוא בינוני אבל בהיפ הופ, טראקים וראפ הוא פשוט נוראי.

2. כמעט בכל השירים הקול של השירה או נבלע לחלוטין במוזיקה או שנשמע לא חד ולא מדוייק, כאילו הם שרים במקלחת ויש הד. נצטרך לעשות תיקון לכיוונים.

ברצוני לשבח את דרור שגילה כלפיי סבלנות עצומה, ענה על כל השאלות, היה נחמד ואפילו לקח על עצמו לעשות תיקונים להתקנה למרות שזה לא היה מתפקידו. בן אדם גדול!

ולכם, תום ואדי, תודה רבה שסבלתם את החפירות שלי ואת הטמטום שלי במשך 7 עמודים! אתם גדולים!

עריכה אחרונה על ידי Maorswan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן רבותיי, עוד צמחוני מומר!

אשמח בהזדמנות לשמוע את המערכת ולתת את דעתי בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא שוב.. תקרא שוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

לפני כמה שנים אני גם היתי חדש בפורום... עברתי את אותו התהליך שהבחור עבר. למזלי לא הקשבתי לכל מילה שאמרו לי בפורום. התחלתי ממערכת בסיסית בתקציב מסויים וסיימתי בתקציב של פי 3 יותר גדול (לטובה וגם לרעה).

הבחור שפתח את הפוסט התחיל משאלה על מערכת מובנת של הרכב וסיים עם מערכת ברמה גבוה. השאלה הנשאלת אם הוא היה צריך אותה? וגם לפי תגובתו האחרונה הוא לא מרוצה ב100%. בתקציב כזה עם כיוונים והוא לא מרוצה מהמערכת... אז נשאלת השאלה אם הוא היה צריך את כל זה?

חברי הפורום החדשים בתחום! לא כל מה שכותבים לכם פה זה הכי טוב בשבילכם. מערכות בסיסיות עם התקנה איכותית וכיוון נכון לפעמים מפתיעות לטובה. הרמה של טעם ותקציב של אנשי הפורום הוותיקים היא לא אותה רמה לאנשים חדשים בתחום... ולפעמים מערכת פשוטה שבעיניהם היא זבל, תעשה את העבודה.

CAR: HONDA CIVIC HATCHBACK SPORT 1.5T STAGE 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...