Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זיהוי מולטימדיה בפיקנטו 2017

Maorswan
שימו לב! השרשור הזה בן 2150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דרור יכול לקבל אותי רק ביום שישי.

כרגע הכל מחובר כמו שהיה, הבחור לא רצה לעשות גישור לוופרים כי הוא אמר שאז לא ישמעו את הטוויטרים כי הם מהסדרה הקודמת ויהיו משמעותית יותר חלשים, אז נעשה את זה רק כשאקבל את הטוויטרים ואתקין אותם. התכנון שלי הוא להתקין את הטוויטרים ביום חמישי ובשישי לגשת לדרור.

ואגב, לצורך העניין.. לבחור שהתקין לי יש מערכת באוטו של כמה עשרות אלפי שקלים שדרור כיוון לו.

קומפוננטים של אודיסון, ביט10, DRC, ביט פליי HD, סאב וופר 2200 וואט, ועוד ים דברים. שמתי את השירים שלי שם ובתכלס, מבחינת איכות? זה לא היה נשמע כזה "וואו". חוץ מהבאס שאשכרה גרם לי לבחילות ולרעידות בגוף גם 10 דקות אחרי שכיבינו את המוזיקה, מבחינת סאונד לא כזה התלהבתי. זה הפחד שלי, שאחרי כל זה התוצאה פשוט תהיה.. סוג של זהה.

מה לגבי השאלה על המולטימדיה?

עריכה אחרונה על ידי Maorswan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מהההה? אבל בגלל זה המגבר רותח, הוא מנסה להרים את הוופרים האלה על 35 וואט במקום 130!!!.

וואו

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל טעות הקלדה כותב שוב, מהההה? אבל בגלל זה המגבר רותח, הוא מגביר את הוופרים על 35 וואט במקום 130.

בחיי, לפחות אם אני עוזר אז שיעשו את מה שביקשתי. אל תיגש לדרור לפני שהוופרים מגושרים! זה בזבוז זמן שלך ושלו.

לטוויטרים זה לא ידגדג למגבר אם הוא יזיז אותם על 35 וואט אבל לוופרים הוא יחנק!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שלא.

הוופר הזה צרכן כבד וערוץ של 35 וואט במגבר לא מסוגל לספק את הדרישה של הוופר הזה ואז המגבר נכנס לרוויה ומתחמם כי הוא עובד על המקסימום.

לעומת זאת 130 וואט שמגיעים משני ערוצים, המגבר מסוגל לספק את הדרישה ונשאר בחום עבודה נורמלי.

לאחר כווני מערכת נכונים המערכת צריכה להמשע טוב, ברור ונקי.

רק מקווה שעשית בידוד אקוסטי לדלתות הקידמיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי חיבור זמני לפחות לשני הערוצים הפנויים לכאורה בפרימה?

האם בוצע עדכון החומרה/תוכנה (אם היה צורך)?

אתה יכול להעלות/לתאר מספר דברים בבקשה?

- Input Configuration:

מה נבחר מהאופציות (ובהתאמה לוודא כי אכן חוברו האינפוטים התואמים).

מה נבחר תחת derive SUB from?

- צילום מסך של Speaker Connection Setup או של המסך הראשי, כאשר ההגדרות של הסאב (השורה שלו מסומנת) גלויות.

אני עדין מחכה לתשובות.

אם אתה "בא להתלונן" בפורום, אז לפחות תשתף פעולה.

אין לך מחשב משלך (או אחר נגיש) להתחבר לפרימה כדי למצוא את הנתונים?

אני גם עדין מחכה לתמונות נורמליות מההתקנה.

אדי, הבידוד המדובר הוא רק יריעות בוטיל/אלומיניום (סטינגר רואד-קיל), לפי התיאור שניתן בשרשור, שלא ידוע עדין איך נעשה בהם שימוש.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתף, אני פשוט לא במצב לשתף. עוד לא עשינו בידוד דלת שנייה כדי שאוכל לצלם, אין לי מחשב כדי להתחבר והמגבר מתחת לכסא מכדי שאוכל לצלם. תאמין לי שכשאוכל אצלם את כל הפרוייקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אעשה את זה פשוט

בידוד בדלתות.

טוויטרים על ערוצים 1 ו 2

מידבאס אחד מגושר על ערוצים 3+4

מידבאס שני מגושר על ערוצים 5+6

ותהיו מודעים איזה גישור הולך למידבאס שמאל כמובן ואיזה לימין.

מונובלוק מחובר בRCA בודד ליציאה מספר 9 בPRIMA

לאתחל את הפרוססור מחדש ולהגדיר כל רמקול על היציאה המתאימה

תתחיל מנקודות חיתוך בטוחות לרמקולים כמו למשל טוויטר חתוך בHPF ב5K הרץ בסלופ 12

מידבאס חתוך בין 80 הרץ בHPF לבין 5K הרץ בLPF או במילים אחרות בנד פאס בין 80 הרץ ל5 קילו הרץ בסלופ 12

סאב וופר חתוך ב80 הרץ בסלופ 24

זה בתור נקודת התחלה אם יש שם מישהו שיכול לאתחל לך את הפרימה - לאחר מכן, לגשת לדרור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל בר עשייה חוץ מהחלק האחרון. רק דרור יוכל לטפל בזה.

בכל מקרה הסאב לא עובד ואני לא מגביר את המוזיקה מעל 25٪ כך שקשה לי להאמין שאפגע ברמקולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי קודם (בניסוח אחר) ואחזור שנית, אל תפעיל את המערכת ללא ביצוע חיתוכים בסיסים לרמקולים (ובעיקר לטוויטרים)!

מוסיף בהתאם למה שביקשתי קודם,

צילומי מסך של מה שאני חושב צריך להיות הכיוון הנכון בתוכנה ברמה הבסיסית, בשילוב מה שאדי כתב -

הגדרת כניסות:

1.jpg

הגדרת חיבורי רמקולים (מוגדר ערוצים אחוריים שכרגע לא יהיו אצלך בשימוש):

2.jpg

הגדרת ערוצי יציאה לרמקולים (שוב הענין עם האחוריים שלא בשימוש כרגע):

3.jpg

כיוון בסיסי לטוויטרים (שים לב לסימון של XOver Link שמאחד בין שני הצדדים רק לצורך הקרוס):

4.jpg

כיוון בסיסי למידבאסים:

5.jpg

כיוון בסיסי לסאבוופר:

6.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור כיוון את הטוויטרים והוופרים, רק לא בטוח מה הוא עשה שם.

שמע. יש לי לפטופ ישן בבית שאני יכול להשתמש בו, העניין הוא שאיך אני יכול לכוון את זה אם הערוצים לא מגושרים? אני לא יודע לגשר לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תיגש לסיים התקנה נכונה אחרי זה לכוון הכל מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד בלת"מ:

הבחור לא מצא את הטוויטרים, נכון לעכשיו אני עם וופרים של מלק לג'נד אבל טוויטרים של אנרג'י; הוא החזיר לי 500 ש"ח (חצי מהמחיר), השאלה היא כזו: להישאר עם הטוויטרים האלה, או שיש הבדל ענק ביניהם ואצטרך לקנות חדשים? האם אפשר לקנות רק טוויטרים? ומה סדר הגודל במחיר? או שעדיף לי לשמור לעצמי את הכסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...