Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זיהוי מולטימדיה בפיקנטו 2017

Maorswan
שימו לב! השרשור הזה בן 2142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי פיקנטו 2017 שאמורה להגיע עוד שבוע וכרגע יש לי בפיקנטו 2014 מולטימדיה Pioneer AVX-2850BT, רק שאני לא יודע אם אני יכול להעביר אותו לרכב החדש כי ככה המולטימדיה נראית שם:

https://preview.netcarshow.com/Kia-Picanto_GT-Line-2017-1600-60.jpg

מישהו יכול לזהות את המולטימדיה הזו? ואם אני לא יכול להעביר את הפיוניר, אילו דגמים ספציפיים אני צריך לחפש? אני פשוט רוצה להזמין מעכשיו במידה ולא כדי שעד שהאוטו יגיע המולטימדיה כבר תהיה אצלי.

אגב, המולטימדיה הזו תתאים?

https://www.amazon.com/Universal-Android-Navigation-Bluetooth-Mirrorlink/dp/B071V388JF/ref=sr_1_9?s=gps&ie=UTF8&qid=1497808865&sr=1-9

תודה!

עריכה אחרונה על ידי Maorswan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בפיוניר שיש לי כרגע יש אפשרות שנקראת S.Rtrv שהיא בעצם "מעצימה" את הווליום והבאס, ככה שהכל נשמע יותר עבה ועמוק. אני מניח שמולטימדיה של הפיקנטו אין את זה אז אני צופה מראש ירידה באיכות הסאונד, מה גם שקיה לא ידועה בהשקעה שלה בסאונד אז אני לא בטוח כמה המולטימדיה באמת תוציא את המיטב מהמערכת שלי, או שאני טועה?

נ.ב. אני גם לא בטוח שהמולטימדיה של קיה מריצה FLAC, ורוב הפלייליסט שלי ב-FLAC.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שבמכלול הפרמטרים, המולטימדיה המקורית תהיה טובה יותר מולטימדיה סינית שתתקין בעצמך. בנוסף, המערכת המקורית שולטת גם על פרמטרים של הרכב (כמו אצלי בגולף) אתה תאבד את הפונקציונאליות הזו. לא ממליץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, הפיוניר שלך לא יכנס שם (אלא אם תבצע בניה מיוחדת אולי).

רואים שמדובר במשטח דמוי טאבלט שבולט החוצה.

לא בטוח שיש כבר בכלל מסגרות חליפיות שמאפשרות התקנה של 1 דין רגיל ו/או שניתן לפרק המקורית ולהשמיש בקלות את הפתח שם.

מציע להתייעץ עם בעל מקצוע מומחה כמו יוסי אלפיין.

אם מודבר במערכת מקורית, לא סביר שיש לה יציאות להגברה (RCA) או כיוונים מתקדמים כמו לפיוניר שלך.

אם אתה מעונין לשמור על אפשרויות כאלו, הכיוון שלך צריך להיות כנראה מעבד צלילים (פרוססור) וכד'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם המתקין שלי, הוא אמר לי שצריך לקנות מתאם משהו כזה שמתחבר למולטימדיה ואז אפשר לחבר הגברה וזה גם מעלה את איכות הסאונד, אמר שיש זולים ב-50-60 ש"ח אבל מציע לי לקנות אחד יקר [סביבות 600 ש"ח] כדי באמת לשמור על איכות טובה.

הבאסה שאני לא אוכל יותר להריץ קבצי FLAC.

מה, אשכרה כשהם מוציאים רכב חדש הם לוקחים ממך את האופציה לשים מערכת אחרת? לא מצאו עדיין פתרונות?

ואשמח אם תסביר לי מה זה הפרוססור הזה ומה טווח המחירים, והאם פשוט כדאי לי להשקיע ברמקולים יותר טובים וכו' וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתקין מתייחס למנחת. להעלות את האיכות זה ממש לא.

הטובים שבהם משמרים את הסיגנל בצורה טובה יותר.

"השיפור" הוא בעצם ההגברה עצמה.

רכבים רבים מגיעים היום עם מערכות מובנות שלא תמיד קל להחליף.

בשביל זה יש פתרונות אינטגרציית OEM (חפש שרשור עם שם דומה של אדי, lanosforce. וגם ראה שרשור עם LOC בכותרת, קצת מתחתיך בפורום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מנחת זה מה שהוא אמר. אז באמת שווה להביא מנחת ב-600 ש"ח או שגם הזולים יעשו את העבודה?

נ.ב. קראתי את השרשור שציינת, ראיתי שאמרת שאפשר להשתמש במגבר שהוא גם מעבד צלילים כדוגמת פרימה ביט. יש פה בחור בפורום שמוכר אותו ב-2000 ש"ח במצב חדש, זה עשוי לפתור לי את הבעיה? במה בעצם שונה המגבר הזה ממגברים אחרים? והאם המחיר שווה את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על הכפלת ההודעות, אבל כרגע דיברתי עם הבחור ואני קונה ממנו את הפרימה ביט, קומפוננט Hertz MLK 165.3 Legend, מאחורה יהיה הקומפוננט Hertz ESK 165.5 שהיה לי מקדימה, סאב של Advent וכל זה על המולטימדיה של הפיקנטו.

אמור לסדר לי את הבעיה ולפצות על זה שאין לי את הפיוניר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרמקולים בפיקנטו החדשה נמצאים בדלתות ובגודל 6.5?

התקנה כפי שביצעת ברכב הישן, היא לא פתרון טוב!

אני לא יודע אם המוצר הספציפי (המגבר/מעבד) מתאים למה שאתה מתכנן ברכב, צריך לחשוב על זה.

מבחינת כיווני סאונד, בהחלט אמור לספק. יחד עם זאת, הוא לא יתן לך אפשרות ישירה לנגן FLAC, אבל יציע התממשקות אופטית למשל למקור חיצוני נוסף.

הרמקולים אמורים להיות טובים מאוד, אבל השאלה היא גם אם אתה באמת צריך 4 רמקולים (2 סטים) ברכב.

בכל הנוגע למוצרי אודיסון בתחום, מציע לבקש תגובתו של אדי (lanosforce).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכלס, ההתקנה שהייתה בדלתות הפיקה סאונד מצויין, בין אם תגיד אידיאלי או לא.. אם יש לך הצעות טובות יותר, אשמח לשמוע וגם המתקין בזמנו רצה לשמוע ממך.

אגב, מה הכוונה "לא יודע אם מתאים למה שאתה מתכנן"? מאיזו בחינה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ולא שמעתי את התוצאה הסופית, לא יכול להגיב על טיב המערכת. אבל על הנייר, תצורת ההתקנה שהיתה שם ממש לא אידיאלית. זה שהיא היתה יותר מוצלחת מהמקור, אין על זה ויכוח, גם בלי לשמוע. אדי גם נתן בשרשור תגובה מושכלת עם פירוט למה זה לא טוב.

הגבתי בשרשור הקודם לגבי תצורת התקנה אפשרית. אם מתעקשים על שימוש ברמקולים 6.5, אז להלן קיק-פאנלים או בניה מסודרת יותר, משמע בחלק הקדמי של הדלת, אולי ע"י יצירת נפח סגור או משהו בסגנון. אבל מאחר ואיני יודע איך בנויה הדלת בדיוק בפיקנטו (דיפון והפח עצמו), לא בישנה ולא בחדשה, קשה לתת לזה מענה מדויק. התגובה שלי בנושא היא מתוך התחביב הזה שלי וחשיפה לפרוייקטים שונים (גם מעשית, לא רק ברשת) ולא כמתקין בעצמי. יתכנו הגבלות מסויימות בפועל, אבל צריך לבצע את שיעורי הבית המתאימים לפני שמחליטים לעשות ניתוח לדלתות.

לגבי התאמת הפרימה-ביט, מדובר במגבר 8 ערוצים ויציאת קדם הגברה לערוץ 9 שכולם נשלטים ע"י המעבד הפנימי.

היציאות אינן חזקות במיוחד (מאחר ובמקור הרעיון הוא להתחבר למערכת מקורית על הרמקולים שלה, כחלק מאינטגרציית OEM) וסביר שתצטרך לגשר חלק מהן כדי לקבל קצת "נפח". כבר לא אידיאלי ואז גם מספר הערוצים האפקטיבי יורד.

צריך לבדוק אם אפשר (מבחינת אפשרויות הכיוון בתוכנה) למשל להשתמש ב-4 ערוצים בגישור להגביר מידבאסים, 2 ערוצים עבור הטוויטרים ואז עוד 2 בגישור עבור הסאבוופר. זה כמובן מייתר את הרמקולים האחוריים (שבראייתי מיותרים מלכתחילה, אבל איש-איש וטעמו בנושא). או להשתמש בזוג הערוצים האחרון לטובת האחוריים ולהוסיף מונובלוק לסאבוופר שיתחבר ליציאת קדם-מגבר התשיעית. אתה צריך להבין גם שסוג חיבור כזה דורש עבודת כיוונים מקיפה ומדוייקת יותר או במילים אחרות, צריך להבין בדיוק מה עושים.

אם תרוץ לרכוש ציוד, רק כי הוא נראה לכאורה מתאים ולא כי בנית תוכנית מסודרת לאיך המערכת הולכת להיבנות וביצעת את שיעורי הבית בהתאם, אתה תסיים את הפרוייקט הזה או עם הוצאות מעבר למה שתכננת או עם תוצאה שלא תספק אותך.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה לחבר את הרמקולים האחוריים למגבר, רק את הקומפוננט מקדימה. אתה אומר "חלשות", כרגע אני עם רוקפורד 300 4 יציאות, מחובר לקומפוננט הקדמי ולסאב, השאלה אם הפרימה יתן לי לכל הפחות יותר ממה שכרגע אני מקבל? כי אם כן, אני מרוצה. ואגב, לא פשוט כדאי לשמור את המגבר של רוקפורד וזהו? לפי ההסבר שלך, שני מגברים = יותר כוח, פחות פיצול.

אגב, קראתי שבפיקנטו החדשה הרמקולים הקדמיים נמצאים כבר בדלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...