Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זיהוי מולטימדיה בפיקנטו 2017

Maorswan
שימו לב! השרשור הזה בן 2122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו כרגע באמצע עבודה, המתקין אומר שהפיקנטו החדשה היא רכב גיהינום להתקנות חח

אטמנו לחלוטין דלת אחת ונגמרו היריעות, מחר אביא עוד שלוש ונאטום את השנייה.

הרמקולים בדלת היו 4" אז לצערו היה חייב לנסר את הדיפון, לא הייתה ברירה אחרת. התוצאה האמת די יפה ואסתטית ומבחינת מיקום בדיוק כמו שהמלצת. נשאר לנו להעביר חוטים למגבר וסיימנו.

IMG_20170622_154422.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הזהרתי מראש לבדוק מה גודל הרמקולים שם...

יתכן והיה אפשר לעבוד עם סט 5.25 מבלי לבצע חיתוך אגרסיבי.

צר לי שוב, אבל אין שום דבר אסתטי בהתקנה הזו, בטח שלא עם גריל של JBL. :?

איפה ואיך מוקם הטוויטר?

הייתי שמח לראות תמונות של איך הרמקול יושב בפועל על הדיפון, מהצד הפנימי והחיצוני כמו גם איך נראית הדלת (הפח) עצמה.

כמו גם תמונות של איך בוצע הבידוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לי גריל כי קניתי יד שנייה אז המתקין הביא לי משהו שהיה לו במקרה, לא שזה מזיז לי במיוחד והאמת שהוא הרבה יותר יפה מהגריל של הרץ שהיה לי בזמנו.

הטוויטר מוקם בפלסטיק שליד החלונות, גם על ידי חיתוך. אין איפה לשים בדאשבורד. בכל אופן, בעיניי זה יפה ממש אז מבחינת אסתטיקה זה עניין של טעם, מבחינת מיקום זה בדיוק מה שאמרת שיהיה אידיאלי, אז זה Win win.

בקשר לבידוד, מחר כשאעשה בדלת השנייה אצלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מיקום "גאוגרפי" זה מיקום עדיף, אבל אם התשתית של הרמקול רעועה ו/או מוגבלת, התוצאה עדין לא תהיה מושלמת ו/או תייצג את יכולות הרמקולים.

לגבי הטוויטרים, המשולש הוא מיקום בסדר בגדול, אבל חבל שבוצע חיתוך כל כך מהר.

יתכן ויש תת דגמים (בחו"ל לפחות) שמגיעים עם מקום מקורי לטוויטר שם ואז ניתן לרכוש את הפלסטיקה המתאימה.

גם הגריל לוקח חלק בעיצוב הסאונד, גם אם לא באופן משמעותי.

חבל שהם לא היו חלק מהחבילה (ולא ברור לי לאן נעלמו בדרך).

מתכנן לעבוד באמת אקטיבי כפי שהצעתי או שתחברו פסיבי?

כמובן שבשורה התחתונה, אם אתה תהיה מרוצה, גם עם כל הביקורת שיש לי (ולא חסר כמו שאתה שם לב :wink:) זה מה שחשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמקולים מקובעים חזק בדיפון ואין תזוזות מיותרות.

אין כרגע פלסטיקה לפיקנטו 2017 וסביר להניח שלא תהיה בזמן הקרוב.

מצחיק אגב שבלי כיוונים כל המערכת נשמעת כ"כ רע וחלשה שאסור לי אפילו להגביר מרוב שהיא זוועתית. נראה מה יהיה מחר אחרי הכיוונים חח

אגב, תמונה

IMG_20170622_182833-01.jpgIMG_20170622_182833-01.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונות ברשת נראה שכן יש מקום ייעודי לטוויטרים, לפחות בתת דגם GT או אולי גם אחרים.

אפשר בעקרון היה למקם אותם באופן זמני, גם במסגרת מציאת מקום אידיאלי עבורם לפני הקיבוע הסופי.

זה שאין תזוזות כרגע כשהרמקול יושב על הדיפון זה בסדר, אבל כשהוא יעבוד, אם הוא באמת נתמך רק ע"י הדיפון, זה יוביל לתוצאה לא מוצלחת.

הרמקולים מחוברים כעת ישירות למערכת? דרך הקרוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה אתה כבר מתקיל אותי. ברכב הקודם הם לא זזו אם זו השאלה שלך.

לגבי הטוויטרים, כרגע אין שום פלסטיקה למכירה כי הרכב חדש. בקושי יש סרטונים ביוטיוב.

המגבר מחובר למולטימדיה, אבל זה יהיה אקטיבי כי אין קרוסים לקומפוננט. המערכת קוראת FLAC באופן מפתיע, אני רק לא בטוח שהיא באמת משדרת באיכות הזו, אולי היא מורידה את האיכות? אפשרי דבר כזה?

מה שכן, כרגע לפני הכיוונים והחיתוכים האיכות מזעזעת, ברמה הנמוכה ביותר של איכות. הבאס לא נותן את הבום הכי קטן והרמקולים מחרידים, רמה של רכב מיני שנת 90. כשנכוון נראה לאן זה מוביל.

עריכה אחרונה על ידי Maorswan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרמקולים מחוברים כעת אקטיבית וטרם בוצע כיוון ולו בסיסי למגבר/מעבד, הייתי נמנע מהפעלת המערכת.

אתה עשוי להגביר תדרים שהרמקולים (ובעיקר הטוויטרים) לא בנויים אליהם, ואולי להזיק.

"הגמישות המבנית" של הדיפון (ובאופן כללי הדלת) היא לא משהו שנראה בהכרח לעין, אבל מורגש ע"י הרמקול כשהוא עובד.

אכן מפתיע לטובה שהמערכת קוראת FLAC.

הירידה באיכות עשויה להיות בהמרה לאות אנלוגי וההגברה שלו.

כיוון של הפרימה יוכל לסייע מעט בתחום זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני על ווליום מאוד מאוד נמוך, רק לשמוע שמשהו יוצא, לא מעבר.

החלטתי שאם אני קונה מונובלוק זה יהיה חדש בתשלומים כי בעוד בור של מזומן אני כבר לא אעמוד, ראיתי אתר שמשלב המון המון חברות להבדיל מאנשים אחרים. התקציב שלי הוא עד 1000 ש"ח (לא חייב להגיע למחיר הזה אם אין באמת צורך), ואני מחפש מונובלוק שיפתח לי את הסאב של פוקל כמו שצריך. אני פשוט לא מכיר אף אחת מהחברות שם אז אם תוכל לעזור לי:

http://www.bombuy.co.il/מגברים-לרכב

הסאב שלי ב-4 אוהם (ראית? למדתי מושג!)

עריכה אחרונה על ידי Maorswan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאפשר לחכות ולראות את התוצאות עם הציוד הקיים, אתה יודע.

לא רואה באתר המדובר הרבה אפשרויות מתחת ל-1000. נראה שהאפשרות היחידה שאולי רלוונטית היא זו של מותג המדבקה של ניפון.

אבל באתרים אחרים אפשר למצוא מגברים כמו רוקפורד R500X1D, זאפקו ST-850XM ואולי גם נוספים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה קניתי רוקפורד D-1000 ואז נסעתי לארט סאונד שיתקין לי (הפעם הלכתי אליו), אמר שזה חרא של מונו אז אחזיר את הרוקפורד, במקומו נתן לי Hertz HCP 4D והתקין לי אותו. הביא לי גם גרילים של אודיסון כי ה-JBL כאבו לו בעיניים חחחח

עכשיו מכוון עם הבחור ואפרסם תוצאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשור HCP 4D? זה מגבר 4 ערוצים. אם התכוונת ל-1D, אז יעשה את העבודה בסה"כ.

להגיד על רוקפורד (התכוונת ל-R1000-1D?) שזה חרא מגבר נשמע לי קצת מופרך, גם אם מדובר בסדרת הבסיס שלהם (ולהוציא את זה שזה שהתכוונת אליו כנראה חזק יותר ממה שאתה צריך ממילא. לא שזה בהכרח בעיה). לי זה נשמע יותר קשור לזה שהם מוכרים מוצרים של הרץ, אבל אולי זה מקרי (?!).

מחכה עדין לתמונות נוספות מההתקנה, ופירוט מלא לגבי איך הכל חובר בסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חזק בכל השמות והמספרים. לגבי ההרץ כנראה ה-1D, והרוקפורד מה שאתה אמרת. בסה"כ הם באותו מחיר, אז איזה מהם יותר טוב לדעתך?

בכל אופן הגענו למבוי סתום. התוכנה מזהה את החיבורים בצורה הפוכה, את הטוויטרים בוופרים ואת הוופרים בטוויטרים. כרגע כל המערכת מנגנת רק מהטוויטרים, אין באס אין כלום. בלאגן שלם. הפנה אותי שם המוכר לדרור אבל הבנתי שזו הוצאה רצינית, אני צריך לראות אם מישהו בפורום מוכן להיפגש ולעזור לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו כל הבעיה אז הופכים את החיבורים ביציאות המגבר. מה הסיפור?

לא זוכר איך התוכנה עובדת, אבל אי אפשר להגדיר איזו יציאה מהי?

תראה אם לאדי יש פנאי אליך או שאולי יוכל להפנות אותך למישהו אחר.

לגבי המגברים, הרוקפורד חזק יותר (אבל זה לא נדרש עבורך), לכאורה בעל נתון דאמפינג פאקטור גבוה יותר (שליטה על הרמקול. לכאורה, כי לא רשום באיזה תדר זה נמדד). נתוני SNR ו-THD עדיפים אצל ההרץ (אם זכור לי נכון), אבל זה יחסית זניח יותר כשמדובר בהגברה של סאבוופר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...