Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זיהוי מולטימדיה בפיקנטו 2017

Maorswan
שימו לב! השרשור הזה בן 2121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרא שוב מה שכתבתי.

הספק גבוה יותר לא הופך את המגבר ליותר טוב, והנתון שכן נוטה לטובת הרוקפורד אינו נמדד בהכרח באופן שווה לזה של ההרץ ולכן אינו בר השוואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מסתבר שיש מצב שהוא עבד עליי כי בדקתי והוא הביא לי את ה-4D. אמר ש"ירים לי את הסאב למקומות שלא האמנתי".

נראה לי ראה שאני לא מבין כלום ודחף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר לחלוטין ה-4D, אלא אם משום מה בכוונתך לחבר אותו גם לרמקולים נוספים חוץ מהסאב.

אולי היתה אי הבנה לגבי אופי השימוש במגבר.

האם ציינת בפניהם שאתה חבר פורום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אמר שהוא מזמן לא מתעסק עם הפורום.

הייתה הבנה מוחלטת לגבי המטרה, אמרתי מונובלוק ומעבר לזה הוא גם ראה את הרוקפורד. הוא חשב לעצמו מה להביא לי, קבע מראש מחיר כולל התקנה ואז חיפש איזה דגם להביא לי. המחיר הוא אותו מחיר, אתה אומר שהדגם הזה לא יעשה עבודה כמו ה-1D?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תחזור אליו ותחזיר לו הציוד.

לא, ה-4D לא יעשה את אותה עבודה כמו ה-1D.

ערוצים בגישור לא יעבדו באותה איכות כמו ערוץ ייעודי בודד.

אתה גם מקבל הספק מעט נמוך יותר.

וגם זה הענין העקרוני של למה להתקין מגבר 4 ערוצים אם אתה צריך רק 1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה נכנסתי לתחום הזה, תאמין לי.. כמה כסף נשפך על פארש. דלק, זמן, נסיעות, התקנות, כאבי ראש, תיקונים.. מה ביקשתי? מערכת טובה?

מה אני עושה אם הוא יעשה לי בעיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אני ביקשתי מראש? לעשות שיעורי בית. זה היה עשוי לחסוך חלק מכל הנ"ל.

בוא נתעסק ב'אם', אם יהיה רלוונטי.

המקרה הגרוע לטעמי הוא פשוט החלפה בציוד אחר דרכם ולא זיכוי מלא, אם לשם הכיוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בתחום המון זמן עם ידע לא מבוטל.

אל תשכח שנכנסתי לתחום ממש לאחרונה, אתה זה שלימד אותי את הרוב, אבל יש גבול לכמה "שיעורי בית" אני יכול לעשות. ההבנה שלי לכל כך הרבה מושגים בכל כך מעט זמן מוגבלת, בטח כשהכל שחור על לבן במילים ולא בשום דבר מעשי. שורה תחתונה עקץ אותי הבן אדם ולא ציפיתי לזה ממישהו שכל כך הרבה אנשים ממליצים עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יושב עליך עם אקדח לרקה ולוחץ עליך להתקין מערכת?

בדיוק בגלל שאתה מודע לכך שאתה מבין פחות בנושא, חשוב להבין מה הולך להתבצע וכיצד, לפני שזה מבוצע.

הכלים היו פרושים לפניך, אבל מיעטת להשתמש בהם.

גם כשהולכים לבית עסק מומלץ, ישנה אחריות של הלקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לקבל מצב קיים - סיכום ביניים.

מה בדיוק מותקן ברכב?

איזה HU - המקורי?

מה מגביר את הרמקולים? אודיסון פרימה 8.9BIT?

מה מגביר את הסאב? HCP4? (למה באמת?!?)

מה הסט הקידמי - הרץ מילה שני חלקים? האם מחובר הקרוס הפסיבי או שכל רמקול מחובר ישירות למגבר?

אם יש קרוס פסיבי -האם חיברו אותו להגברה נפרדת לטוויטר ולמידבאס או שהקרוס מקבל ערוץ אחד מהמגבר (בגישור אני מניח אם זה הפרימה 8.9)?

הסאב וופר של פוקאל - יש דגם? סדרה לפחות?

לגבי כוונים של פרוססורים

קודם כל אם זה הפרימה - יש לו קונפיגורציות מוכנות מראש עד כמה שאני זוכר (אם זה ה8.9) ואפשר לברור אותן על המגבר עצמו, באם הקונפיגורציות האלו לא מתאימות לאיך שאתה מגביר את המערכת אז אפשר לשים אותו על מצב 0 (אם אני זוכר נוכן!) ואז לכוון בצורה פרטנית מהפרוססור.

סדנאות ההתקנה בארץ כ99 אחוז מהן, לצערי - לא יודעות להתעסק עם כווני סאונד, הם יודעים להתקין!

בכדי לכוון את הציוד לטעמך - אתה צריך לדעת מה אתה עושה או להעזר במישהו שיודע מה הוא עושה.

כמעט לכל הסדנאות האלו יהיה מישהו שהם נעזרים בו בצורה מקצועית (תשלום) לכוון פרוססורים, חלק גדול מהם נעזרים ברונן נאור, אצל אודיו סיסטם אם נתקלים בבעיה זה מגיע בסופו של דבר לדרור.

יש חברי פורום שמעדיפים להגיע למפגש ולהעזר בחברי פורום אחרים.

וכשאני יכול ומסוגל אני עוזר בעצמי תלוי באיזה עומס אני נמצא באותה תקופה (אני הייטקיסט בכלל ולא מתפרנס מזה וגם לא מהפורום).

לפני שאני אומר לך לחזור לארט סאונד - אני צריך לדעת בדיוק! מה מורכב ברכב - אולי אין צורך שתחזור לשם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת מקורית.

קומפוננט מלק לג'נד, באופן זמני עם הטוויטרים של הסדרה הקודמת (מקבל את הטוויטרים שלהם ביום רביעי). אין קרוסאובר, מחובר אקטיבי ואני אמור לכוון. הסאב Focal SBP30 12". מחובר ל-4d שאני לא יודע אם דודו חיבר לפרימה.

חיבורים:

כבר לא זוכר אם הטוויטרים ב-1-2 והוופרים ב-3-4 או ההפך, התוכנה בלבלה אותי. הסאב היה ב-7-8 אבל אני לא יודע אם דודו שינה את זה כשהתקין את המגבר החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מבין יש לך את ה8.9 משולב פרוססור

הסאב וופר בכלל צריך לשבת על ערוץ 9 שזו יציאה ייעודית לסאב וופר במגבר הזה - משם עם כבל RCA מתחברים למונובלוק (או מגבר 2 ערוצים מגושר)

טוויטרים תשים על 1+2 ואת הוופרים ב3+4 מגושרים לאחד מהם ועל 5+6 מגושרים לשני

את 7+8 אתה יכול להשאיר פנויים אולי לרמקולים אחוריים אם יתחשק לך בהמשך.

נקודות חיתוך וסלופים תבקש שיקבעו לך בהמלצה של דרור או של חוברת היצרן לסט של הרץ

ואם הם לא מסוגלים לתת סטאפ קבוע מראש וצריך שדרור יגדיר את הפרוסור אז מראש תתאם איתם.

יש לך סה"כ סטאפ מעולה שאני מכיר ויודע איך הוא נשמע - ואם אני זוכר נכון את ההיסטוריה של הסט והמגבר, הם היו מותקנים בBRZ לבנה (שאני בעצמי כוונתי) עם הבעלים המקוריים שלה (לא האחד שרכשת ממנו).

רק שיהיה ברור אני לא זוכר בוודאות איך הערוצים היו מחבורים - כלומר לאיזה מספרים אבל אני זוכר בוודאות שהוופרים היו על ערוצים מגושרים והסאב וופר שבהתחלה היה מגושר לזוג ערוצים הועבר ליציאה הייעודית לו שהיא 9 ולאחר מכן מסאב וופר בודד על מונובלוק חיצוני התצורה הפכה לשני סאב וופרים אצל הבעלים שאתה רכשת ממנו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז בוא נעשה סדר:

אני הולך היום לדודו, מחליף לי למונובלוק. הוא יסדר לי את החיבורים שהמלצת עליהם?

וכרגע לא ללכת לפגישה עם דרור? כי זה מה שדודו מנסה לארגן לי.

עוד משהו, כשהתקנו את המגבר השני וניסינו לשמוע באס, לא היה כלום בשום צורה (גם עכשיו אין) ודודו אמר שהבאס חסום לחלוטין דרך הפרימה ושצריך לשחרר אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה את הדברים האלה:

1. תחליף למונובלוק

2. תחבר את המונובלוק על יציאה 9 במגבר (פרימה).

3. תבקש מדודו לחבר את הטוויטרים לערוצים 1 ו 2

4. תבקש מדודו לחבר את המידבאסים כל אחד בגישור לשני ערוצים 3+4 ו 5+6

5. תיגש משם מיד לפגישה עם דרור.

תרשום - תצייר אם אתה רוצה - את תצורת המערכת לאחר שהותקנה וסודרה מחדש.

לגבי הסאב וופר - הוא נציל ולא דורש הרבה הספק. לדעתי כל מונובלוק הכי פשוט כמו N3 של מאסיב או HCP1 ובוודאי הרוקפורד שיש לך יעשו את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, המגבר הוחלף למונובלוק.

דודו דיבר עם דרור, רוצה 1000 ש"ח על כיוונים.

דיברתי עם רונן נאור, רוצה סכום שרירותי של 6500!!!! ש"ח

כרגע דודו הפנה אותי לבחור שהוא מכיר שמכוון בצורה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...