Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רדיו דיסק BLUETOOTH + דיבורית

nirurshon
שימו לב! השרשור הזה בן 2498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד היום הסדרתי עם משדר FM שתיפקד גם כנגן וגם כדיבורית לרכב, אבל לאורך זמן אני מבין שזה פיתרון לא יציב

בקיצור אני מחפש רדיו דיסק עם בלוטות' שיכול להתחבר לנייד אבל גם חשוב לי שיתפקד כדיבורית.

עכשיו השאלה האם יש דרך לחבר את הדיבורית שיש לי למערכת ? אבל רק שהם לא יתנגשו אחד בשני ( הנה הדיבורית שברשותי http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=778506 )

או שפשוט צריך להתקין דיבורית אחרת בלי קשר לאופציה לנהל שיחות ?

אודה לערזתכם

כיום : Mazda 3 Spirit 2015

אמצע: S60 T4 2016

התחלה : לאנסר 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי לאחי בשבוע שעבר:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=934489

מכיל שן כחולה(חיבור 2 מכשירים במקביל) וA2DP (מאפשר הזרמת אודיו מהנייד למערכת)

מגיע עם מיק' חיצוני.

שמע שיחות סביר בהחלט.

תפעול מסורבל(כיאה לפיוניר)

איכול אודיו סבירה(חובר בצורה פשוטה לרמקולים ללא הגברה)

לדעתי - VFM מצוין.

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי לאחי בשבוע שעבר:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=934489

מכיל שן כחולה(חיבור 2 מכשירים במקביל) וA2DP (מאפשר הזרמת אודיו מהנייד למערכת)

מגיע עם מיק' חיצוני.

שמע שיחות סביר בהחלט.

תפעול מסורבל(כיאה לפיוניר)

איכול אודיו סבירה(חובר בצורה פשוטה לרמקולים ללא הגברה)

לדעתי - VFM מצוין.

תומר

קראתי פה קצת וראיתי שממליצים בחום על סדרה 4XXX של פיוניר. בנוס, אני צריך שישמעו מעולה כדי שלא נצטרך לצעוק. האם יש משהו נוסף שניתן לחבר למערכת כדי לשמוע מעולה ?

בנוסף אבקש המלצה לרמקולים במחיר סביר שיתיאמו למערכת.

חשוב יותר רמקולים אחוריים, אך גם קדמיים יבואו בחשבון

(רכב שברשותי מיצובישי לאנסר 2005)

עריכה אחרונה על ידי nirurshon

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את הדגם 4750BT של פיונייר ומרוצה מאוד.

2 חיבורי RCA למגבר , מיקרופון טוב שלא צריך לצעוק , חיבור אוטומטי לפלאפון ותפעול פשוט.

בקשר לרמקולים לפני כמה ימים התקנתי את Pioneer TS6996 ואני מבסוט עליהם מאוד , קח בחשבון שצרפתי אותם למערכת קיימת (קומפונט + סאב שהיו לי) ככה שאני לא בטוח שיתאימו לך (התייעצתי פה בפורום כדי להגיע אליהם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף אבקש המלצה לרמקולים במחיר סביר שיתיאמו למערכת.

חשוב יותר רמקולים אחוריים, אך גם קדמיים יבואו בחשבון (רכב שברשותי מיצובישי לאנסר 2005)

ציין תקציב.

למה חשוב לך רמקולים אחוריים יותר? מוזיקה אמורה להגיע מקדימה.

רכוש סט קומפוננט בסיסי של חברה מוכרת. רצוי כזה בעל נצילות גבוהה, אם כי לא מחייב.

בקשר לרמקולים לפני כמה ימים התקנתי את Pioneer TS6996

אני לא בטוח שיש מקום מובנה במיצובישי לרמקולים 6X9, מה שאומר שהוא יאלץ לחתוך את הפח/מגש כדי לאפשר התקנה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Tom_22

אולי אני טועה, איזה רמקולים אפשר להכניס ברכב ? ומה ההבדל בין זה לבין 6X9 ?

בנוגע לשאלה, כרגע יש לי רמוקלים אחורים שבאו עם הרכב שקניתי מאדם (בטח רמוקלים שעולים גג 200 ש"ח) והם די סבבה, לי זה נשמע כאילו מאחור שומעים יותר טוב, במידה ואתה אומר שמקדימה שומעים טוב יותר הייתי שמח לשמוע מה הסיבה לכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני יודע בדיוק מה גודל הרמקולים אצלך.

6X9 הינם רמקולים אובליים (נמדד באינצ'ים). רמקולים "סטנדרטיים" הם בדר"כ בגודל (קוטר) 6.5.

לכן יש צורך בהתאמת הגודל לפתחים קיימים.

האם יכול לציין איזה דגם הרמקולים או לצלם תמונה של המגנט שלהם (אולי רשום שם)מלמטה (אני מניח שאתה מתייחס להתקנה שלהם על המגש ולא בדלתות האחוריות). הם נשמעים לך סבבה כי אולי הם עדיפים על המקוריים שאולי עדין נמצאים מקדימה.

אתה יושב מקדימה ומוזיקה מגיעה בדר"כ מקדימה (במה נמצאת לפניך, לא מאחוריך), לכן ההמלצה אם לשדרג, אז את "הבמה הקדמית".

חוץ מזה, אתה תמיד יכול להתחיל עם הרדיו-דיסק, ואז בעתיד לשדרג את הרמקולים אם תחפוץ בכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את הדגם 4750BT של פיונייר ומרוצה מאוד.

2 חיבורי RCA למגבר , מיקרופון טוב שלא צריך לצעוק , חיבור אוטומטי לפלאפון ותפעול פשוט.

בקשר לרמקולים לפני כמה ימים התקנתי את Pioneer TS6996 ואני מבסוט עליהם מאוד , קח בחשבון שצרפתי אותם למערכת קיימת (קומפונט + סאב שהיו לי) ככה שאני לא בטוח שיתאימו לך (התייעצתי פה בפורום כדי להגיע אליהם).

ברכב הקודם שלי היה את ה 3750bt (אם אני זוכר נכון) מכשיר מצויין ששימש אותי קרוב ל6 שנים ללא תקלות ודיבורית מצויינת.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...