Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מערכת מקורית ורמקולים - מאזדה 2 2008

A.Peretz
שימו לב! השרשור הזה בן 2461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראה, בסה"כ הפיוניר TS-D אמורים להיות מוצלחים למדי (ה-30 בסוף לדעתי הוא הדגם המעודכן יותר).

אבל יכול להיות שתוכל להסתפק ב-TS-A1606C, בעיקר אם אין בכוונתך להתקין מגבר, מאחר והם מעט נצילים יותר מהנ"ל וישמעו תאורטית מעט חזק יותר ללא הגברה חיצונית (על הדרך הם גם זולים יותר).

מעבר לכך, יש מספר דיונים שעוסקים באפשרויות נוספות עד כ-700 ש"ח לרמקולים בלבד. בעיקר עם הודעות של המשתמש Audio King.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שבתקציב הנוכחי אני קצת מוגבל מבחינת אפשרויות

יש הבדל יחסית משמעותי בין TS-D ל TS-A בסביבות ה -300 ש״ח ( למרות שאין לי בעיה לשים את ה 300 הנוספים האלה )

אני לא מתכנן להתקין מגבר בעתיד הקרוב ויותר חשוב לי האיכות מאשר החוזק של הרמקולים - האם בכל זאת כדאי ללכת על TS-A?

בנוגע להודעות של Audio King - לפני שפתחתי את הדיון חיפשתי בפורום הודעות שלו כי ראיתי בדיונים אחרים המלצות שלך לחפש ומכל הדיונים לפחות ברמת ההבנה שלי הגעתי ל 2 אפשרויות שציינתי בפתיחת הדיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה דוגמה מעט ישנה של אודיו קינג עם מספר אפשרויות שלחלקן יש דגמים מעודכנים. זו כמובן לא רשימה מוגבלת.

בדוק אולי לחנות יש סטנד השמעה ואפשר לקבל מושג איך הרמקולים נשמעים. או אולי אצל היבואן הרשמי (עוזי רדיו).

בסה"כ השיפור לעומת מערכת ורמקולים מקוריים צריכה להיות מוחשית, גם עם הדגם הפשוט יותר.

השאלה היא אם הכל נכנס במסגרת התקציב שהגדרת לעצמך וגם אם לא יבוא התאבון אח"כ (אם כי גם את ה-TS-A ניתן להגביר עם מגבר צנוע, ההספק ספיגה שלהם זהה ל-TS-D בכל מקרה). ואולי גם שווה להשקיע בהתקנה מעט איכותית יותר מלכתחילה (אולי קצת איטום/בידוד בסיסי), כך שהתקציב יחולק אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חשבתי שהמלצות מ 2014 יהיו תקפות להיום גם ... חוץ מ 2 רמקולים אני עדיין מוצא את שאר הדגמים למכירה באותו דגם

אני אתחיל לקרוא ביקורות על הרמקולים ואחפש פה בפורום אבל אני כרגע חושב ש 700 ש"ח זה פחות או יותר התקציב לרמקולים אחרי המסגרת לאוטו והמערכת של Pioneer אז אני אתמקד באלה שנשארים באזור התקציב הזה

תודה תום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתאם לשליטה מההגה וההתקנה עצמה נראה לי שאני אצטרך לשים בלי קשר לתקציב כי כבר גמרתי אותו ואני רוצה להשקיע ברמקולים כמה שאני יכול במסגרת התקציב

אני אשלח ל Audio King שאלה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שלא חייבים להשקיע את המקסימום (האפשרי) ברמקולים, שלא יתנו את המענה הנדרש/המצופה ללא הגברה מתאימה.

אם להקצין, גם אם נניח שהיה לך תקציב לרמקולים של 3K ש"ח, ללא מגבר טוב שיניע אותם, הם כנראה ישמעו לא משהו ובטח לא כמו שתוכננו לו, כך שהתמורה במקרה זה לא תהיה נאותה.

במקרה כזה, עדיף בדר"כ לחפש את הדגמים היותר נצילים (נתון dB/m שנמדד ב-1W או ב-2.83V), כדי למקסם את התפוקה ללא מגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין מה שאתה אומר אבל אני לא רואה איך אני מכניס רמקולים נורמליים + מגבר בתקציב של אזור ה 700 ש"ח ( שנשארו מהתקציב )

לעומת זאת אולי עדיף לקנות רמקולים בשאר התקציב ובהמשך אולי לקנות מגבר כדי להוסיף עוצמה למערכת

* וברור לי שזה צריך ללכת לפי העדפה אישית \ תקציב וכו' אבל אני מעדיף לשמוע עצות מאנשים שיותר מבינים ממני

עריכה אחרונה על ידי A.Peretz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שעדיף לקנות עם התקציב המלא רמקולים ואם ארגיש בעתיד שאצטרך מגבר אולי לשקול לקנות מאשר לנסות לקנות עכשיו רמקולים זולים יותר + מגבר בתקציב שנשאר ( כ 700 שׁ״ח ) ולהתפשר אולי על איכות הרמקולים

תודה רבה ל Tom ו Din על העזרה שלכם

שיהיה אחלה שבוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...