Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים לסיטרואן C1

amisha
שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אז אחרי 48K ו 4 שנים , הגיע הזמן להעיף את הקונטיננטל שהגיעו מ"צרפת" לטובת משהו מעט יותר טרי.

המידה - 155/65R14

על הפרק :

toyo nanoenergy 3

goodyear efficientgrip

continental ContiEcoContact 3 שוב ...

בנוסף רצות מחשבות על מידות אחרות ללא החלפת הג'אנט ( השאלה אם אפשרי בכלל).

צילמתי את המידות האפשריות כשעשיתי טסט בפעם האחרונה.

שוקל לעלות ל 165 .

שוקל אם לעבור מידה וכול הכרוך בזה או להשאר במידה הנוכחית ואיזה צמיג לקחת .

IMG_20170426_090930 (Large).jpg

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מענין המצב באוטודאטה, משום שרק בהוראות הרישום החל מ-2014 נוספו המידות הגדולות יותר וגם הן מופיעות תחת הדור השני של הרכב.

יהיה הבדל של 2.2% בקוטר הכללי (מהירות מוצגת נמוכה מהאמיתית, כמובן בלי להתייחס לסטיות "המובנות" במד המהירות).

אם יש היצע צמיגים עדיף (תיכף אנסה להסתכל, אולי אערוך את ההודעה או אכתוב חדשה) ו/או יותר זול, אז אין פה משהו מסובך לביצוע.

הדבר היחיד שתצטרך לעשות (בהנחה ונשאר בקוטר חישוקים זהה) זה לגשת למכון רישוי, לשלם כ-30 ש"ח ולקבל אישור מודפס למידה.

אם היית מרוצה בסה"כ מהקונטיננטל, בהחלט הייתי שוקל אותו מחדש.

אני יודע ששאלת מבין 3 אפשרויות, אבל אם תציין תקציב, אולי יהיה ניתן להוסיף להתלבטות צמיגים נוספים.

* והנה העריכה: נראה שבמידה הגדולה יש אולי קונטיננטל פרימיום קונטקט 2 וגם אקו-קונטקט 5. כמו כן יש גם פאלקן SN832, אבל לא בטוח שהוא יהווה שידרוג על הקונטיננטל, אם כי הוא גם זול יותר.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אני החלפתי רביעיית סינים לא מזמן ל-goodyear efficientgrip (פג'ו 107- רכב זהה לשלך)

אני מס' חודשים איתם ובינתיים אני מרוצה מהם, מרגיש שיפור מהצמיגים הסיניים.

ראה כאן דיון שפתחתי בזמנו:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?565778-%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%99%D7%9D-%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%93-%D7%9B%D7%9E%D7%94-%D7%94%D7%93%D7%91%D7%A8-%D7%A0%D7%95%D7%A8%D7%90&p=5327202&viewfull=1#post5327202

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב ממש גמיש , כי זה אחרי הכול מתנרמל לתקופה דיי ארוכה .

הרכב עלה לכביש ב 5/2013 והדגם הוא PNCFB4 - לכן נראה שלא ניתן לשנות את המידה :( .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהתצלום מאוטודאטה הוא לדור החדש יותר (גם רוחב החישוק לדעתי לא תואם לדור הראשון, שלפי מה שמצאתי הינו "4.5 ולא "5.0 כמו בחדש).

אבל, השאלה היא אם בוחן הרכב ישים לב לענין, ואולי יש אפשרות לזכות מן ההפקר. ההבדל אינו משמעותי מאוד.

יחד עם זאת, אם תחליף למידה הגדולה ופתאום לא יאשרו, אז אתה תקוע. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

חזרתי לעדכן ,

הורכבו toyo במחיר של אלפייה לפני שבועיים .

אחיזה טובה מאוד על יבש על פני הקונטי אך אולי מעט יותר רועשים מהקונטי .

צריך לצאת עכשיו ללכוון לחץ אויר לפי המדריך של מוטי .

משום מה צריכת הדלק עלתה ל 1:15 מ 1:19 אבל חושב שזה בגלל שפשוט התחלתי לנסוע עם מזגן ובפקקי הבוקר של כביש 4 !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העדכון.

רעשים עשויים להתמתן מעט עם "שפשוף" הצמיג לאחר כמה מאות ק"מים.

ללא קשר למדריך של מוטי (שמיועד בעיקר כדי למקסם ביצועים ב"תנאים קשים"), בדוק לחץ האוויר קודם לפי המומלץ ע"י יצרן הרכב. שים לב שמדובר בלחצי ניפוח קרים, כך שאם הם חמים הוסף כ-3-4PSI.

אין ספק שפקקים ומזגן יפגעו בתצרוכת הדלק.

אבל, החלפה לצמיגים חדשים, הגם מאותו דגם, אמורים להוביל לעליה קלה בצריכה, שכן הצמיג ובעיקר הקוביות במדרס גמישים יותר וגורמים לעליה בהתנגדות לגלגול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי לעדכן ,

הורכבו toyo במחיר של אלפייה לפני שבועיים .

אחיזה טובה מאוד על יבש על פני הקונטי אך אולי מעט יותר רועשים מהקונטי .

אשמח לשמוע איך אתה מתרשם מהם עד כה.

איך השיכוך שלהם? אני הרגשתי שיפור מסויים ‎אחרי שהחלפתי ל- Efficient GRIP.

מה אומר המדריך של מוטי? אפשר קישור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר להגדיל תגדיל.

לגבי הצמיגים, אני כבר פעמיים השתמשתי בקונטיננטל 3 ו 5 ומרוצה מאוד לעומת צמיגים אחרים ממותגים ידועים, רכים, שקטים ואוחזים טוב ברטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לשמוע איך אתה מתרשם מהם עד כה.

איך השיכוך שלהם? אני הרגשתי שיפור מסויים ‎אחרי שהחלפתי ל- Efficient GRIP.

מה אומר המדריך של מוטי? אפשר קישור?

השיכוך סבבה בכללי , אבל ה GRIP היו קצת יותר רכים .

בינתיים נהגתי עליהם אולי 700 ק"מ אז קח בחשבון :)

והמדריך -

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?60884-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%9C%D7%9B%D7%95%D7%95%D7%9F-%D7%9C%D7%97%D7%A5-%D7%90%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A8-%D7%91%D7%92%D7%9C%D7%92%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8-%D7%94%D7%91%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%A2%D7%99%D7%9D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...