Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול - 14 שעות פוליש ווקס, על קיה מג'נטיס

שימו לב! השרשור הזה בן 2463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

רוצה להציג לכם עבודה של בחור מקסים בשם דוד, מחברת H.D. Detailing שעבד היום משעה מוקדמת הבוקר עד אחה"צ על הרכב שלי

הטיפול כלל:

פלסטלינה, פוליש גס, פוליש עדין, ווקס, העלמה או טשטוש שריטות עמוקות, וחידוש חלקי פלסטיק חיצוניים.

העבודה לא פחות ממושלמת, אני אתן לתמונות לדבר.

הבחור אחד המובילים בתחום הדיטיילינג בארץ.

*מתנצל אם ישנן תמונות לא איכותיות שצולמו מהטלפון שלי, המצלמה שם שבורה.

דוד - 0545841531 לכל המעוניין

https://www.youtube.com/watch?v=IF20UE_Rmbo&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=qcJg88_amf8

20170616_171953.jpg20170616_171914.jpg20170616_171843.jpgIMG-20170616-WA0166.jpgIMG-20170616-WA0167.jpgIMG-20170616-WA0168.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הם נמצאים? האם השריטות נעלמו?

דוד מרעננה אבל תדבר איתו לגבי מיקום, את זה אני לא יודע.

השריטות על הצבע ירדו לגמרי(החלק המרשים ביותר לדעתי זה בחלק שמאחורי הידיות שם יש הרבה שריטות)

השריטות שהגיעו לפח רק טושטשו

נראה פצצה !! במיוחד לאור העובדה שזה הפעם הראשונה שהרכב הזה עובר טיפול חיצוני כלשהו....

מה המחיר של כזו עבודה ?

מחיר משתנה בהתאם לרכב לכן אני נמנע מלפרסם אותו, מה שכן המחיר הוגן לגמרי לעבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד מרעננה אבל תדבר איתו לגבי מיקום, את זה אני לא יודע.

השריטות על הצבע ירדו לגמרי(החלק המרשים ביותר לדעתי זה בחלק שמאחורי הידיות שם יש הרבה שריטות)

השריטות שהגיעו לפח רק טושטשו

מחיר משתנה בהתאם לרכב לכן אני נמנע מלפרסם אותו, מה שכן המחיר הוגן לגמרי לעבודה.

מחילה, אבל אני לא מבין את ההמנעות מפרסום מחיר. ברור שזה משתנה בהתאם לרכב, הצגת הרבה תמונות של הרכב, מה היה המחיר של זה? מה הביישנות ברגע שזה מגיע לכסף? אני מסופק אם מס הכנסה כורים מידע מהפורום.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Jack457

צודק מסכים איתך. והגיע הזמן לשים את זה על השולחן

מעלים עבודה? תמונות של תוצאות טיפול דיטיילינג וכו' ספרו מה היה המחיר ומה הוא כולל שעות וכו'

נכון שהעבודה משתנה מרכב לרכב אבל לדעתי צריך לפרסם לא רק שאנשים ידעו את טווח המחירים ומה מחיר הוגן ומי גובה מחיר לא הגיוני. גם בשביל להגביר את התחרות ולגרום להורדת המחירים על ידי בעלי המקצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחילה, אבל אני לא מבין את ההמנעות מפרסום מחיר. ברור שזה משתנה בהתאם לרכב, הצגת הרבה תמונות של הרכב, מה היה המחיר של זה? מה הביישנות ברגע שזה מגיע לכסף? אני מסופק אם מס הכנסה כורים מידע מהפורום.

כי אם הוא לדוגמה יגיד שהוא שילם 5,000 המון ימנעו מלפנות לHD (הבחור שעשה תעבודה) בגלל המחיר הגבוהה. תאמין לי שאם הוא היה משלם מחיר נמוך אנחנו כבר היינו יודעים על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אם הוא לדוגמה יגיד שהוא שילם 5,000 המון ימנעו מלפנות לHD (הבחור שעשה תעבודה) בגלל המחיר הגבוהה. תאמין לי שאם הוא היה משלם מחיר נמוך אנחנו כבר היינו יודעים על זה.

אני לא אגיד לך למה אבל אתה טועה ובגדול

כל רכב עם המחיר שלו. את דוד אני מכיר שנים לכן גם המחיר שלי לא רלוונטי לחברי הפורום, מה שכן המחיר הוא בטווח מחירי השוק כך שתהיו רגועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

התגובות בנוגע ל-Joy ride שהחבר'ה של הדיטיילינג עשו על הרכב עברו לשרשור נפרד.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...