Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אני יכול לנהוג?

שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

רכשתי היום רכב ועשיתי ביטוח חובה + ג' בטלפון. הבאתי את כל הפרטים סגרנו מחיר הבאתי אשראי והסוכן אמר שזהו והם שולחים לי את הפוליסה במייל ובשביל להיכנס אני נכנס עם סיסמא שהיא המספר פלאפון.. אוקיי.

אחרי כמה דקות קיבלתי הודעת SMS 'תודה שהצטרך לביטוח רכב בלה בלה בלה אם לא קיבלת את הפוליסה למייל שלח את השם שנית בלה בלה בלה' ושלחתי את המייל ואז שוחחתי עם נציג בהודעות לוידוא הפרטים שלי ואז הוא אמר שסבבה וכבר שולחים. אחרי עוד שעה עדיין לא שלחו. התקשרתי אליהם כבר די עצבני ואמרו לי שפסדר לפעמים יש תקלות בלה בלה בלה בהתחלה חשבו בכלל שאין ביטוח (??? שזה החלק המחשיד) ואז אמרו סבבה כבר שולחים.

עדיין לא שלחו. וכבר הם לא עובדים כמובן כי שישי אחר הצהריים.

מבחינת שוטרים אין לי כל כך בעיה כי הבנתי שהם לא מבקשים כבר לראות ביטוח, וגם אם כן בהתחלה אומרים לך רק שיש לך איזה יום יומיים להגיע לתחנת משטרה ולהראות שיש.

השאלה שלי זה מבחינת ביטוח - האם אני מכוסה עכשיו בכלל? אפילו באתר של הביטוח באיזור אישי לא הופיע כלום על ביטוח רכב. מצד שני העסקה נסגרה לביטוח שהוא מהיום עד לתאריך מסויים, הבאתי את כל הפרטים והסוכן אמר שזהו. אבל האמסכתא היחידה שלי זה SMS שרשום בו "תודה שהצטרפת לביטוח רכב אצל XXX" ועוד כמה פרטים לא רלוונטיים.

מה אתם אומרים?

אני לחוץ על לנהוג הסופש בגלל שלא נהגתי הרבה זמן ואני רוצה להתרגל קצת לאוטו לפני יום ראשון שבו אני כבר צריך לנסוע מרחק די גדול..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-SMS לא קיבלת מספר פוליסה/אסמכתא?

לא. מה שרשום במדויק:

"תודה על הצטרפותך לביטוח הרכב. מסמכי הפוליסה נשלחו לעיונך. אם טרם קיבלת אותם, יש לשלוח בתגובה למסרון זו את כתובת הדואר אלקטרוני שלך." ואז עוד כמה דברים לא קשורים

וכמו שאמרתי - שלחתי להם בהודעה שוב את המייל, דיברתי עם נציג, אמר שישלחו, לא שלחו, דיברתי עם המוקד, אמרו שישלחו , לא שלחו. כנראה רצו לחתוך הביתה מוקדם בשישי, השאלה זה האם אני מבוטח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלה בלה בלה לא נוהג

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התיאור שלך, יש ביטוח לרכב - כך שאתה רשאי לנהוג.

יתכן שהנציג של חברת הביטוח שלח לך במייל העתק מהפוליסה, אבל עקב הגדרות פנימיות של שרת הדואר (דבר שאין לך גישה/ השפעה עליו) - האימייל נחסם ולא הגיע. או שסתם לוקח לו הרבה זמן להגיע (כבר קרו לי 2 המקרים).

ביום ראשון תתקשר, ותבקש שישלחו לך עותק מהפוליסה לכתובת אימייל של שרת דואר אחר (למשל אם שלחו לך לוואלה מייל, תבקש שישלחו לך לג'ימייל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[h=2]האם אני יכול לנהוג?[/h]

אתה יכול. אם תיכנס לרכב ותניע תוכל לנהוג.

[h=2]בלה בלה בלה[/h]

אבל לא כדאי לך. כדאי לך לחכות ולוודא שיש ביטוח בתוקף.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק באימייל בתיבת הספאם.

לא הייתי מציע לך לנהוג. ושנה הבאה חפש סוכן אחר

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...