Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהוא נכנס לי ברכב ועשה נזק לטמבון ועדיין לא תקנתי נזק קודם

שימו לב! השרשור הזה בן 2498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האלן

לפני כשבועיים בחורה נכנסה לי ברכב כשהרכב שלי היה חנוי בחניה בו אני עובד.

לא היה לה ברירה כמובן לקחתי פרטים וכו'.. והנזק לאחר בדיקת שמאי

החלפה של גריל + צביעה של טמבון קדמי.

הנזק שהיא עשת לטמבון היה מזערי , ממש נקודות קלות בטמבון למטה שגם דיי לא ממש רואים אותם.

דחיתי את התיקון של הנזק למועד מאוחר יותר מכיוון שאני רציתי להביא את הגריל של הרכב (גריל RS3)

יום שני אני אמור ללכת ולבצע את התיקון במוסך.

היום בבוקר לאחר שעשיתי סידורים וחניתי את הרכב שלי בעיר וחזרתי לרכב ראיתי סימן שמישהו פגע לי ברכב בטמבון מקדימה.

יש נזק ממש של שפשוף חזק + הורדה של הצבע וקטע קטן אפילו נהיה בליטה קטנה כזאת (ראו תמונות)

אין לי שמץ של מושג מי עשה את זה , או בחניה בבניין שלי או שזה היה בכלל אתמול או לא יודע מתי כי אני לא מסתכל על הרכב שלי בכל פעם שאני בא לנסוע.

השאלה שלי.

כשמתקנים לי את הטמבון (מהנזק הקודם) עושים צביעה לכל הטמבון נכון ?

האם גם יתקנו לי את הנזק הזה על הדרך ? או שזה בלתי אפשרי לתקן את זה וצריך להחליף טמבון ?

תודה

טמבון1.jpgטמבון2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שהשמאי אישר צביעה של כל הטמבון.

אכן , השמאי אישר צביעה של כל הטמבון.

עדכון : הבחור שנכנס לי ברכב הוא שכן שלי בבניין , ישר חשדתי בו לפני שהוא בא כי השאריות צבע על הרכב (מתחת לפנס) היו לבן והוא הרכב היחידי בצבע לבן בתוך הבניין.

הוא שאל מה עלות הנזק והוא מוכן לשלם לי את התיקון.

מה לעשות לדעתכם ?

איך עליי לפעול במצב כזה מולו ? מול המוסך ?

תודה לעצות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות?

לדעתי, ללכת ולתקן את הרכב כפי שתוכנן, על חשבון ביטוח הנהגת מלפני שבועיים ( הרי השמאי כבר אישר צביעת טמבון ) , ואם התיקון לא יכסה במלואו את כל הנזקים לטמבון, רק אז לפנות לשכן. בנתיים, אם אתה צריך לתת תשובות, תגיד לשכן שייקח לך כמה ימים לקבל הצעת מחיר לתיקון.

זאת הדרך הישרה, אבל בטח אם תגיד לשכן שעלה לך 500₪ לצבוע, הוא ישלם לך אותם. זה כבר מה שתחליט לעשות....

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות?

לדעתי, ללכת ולתקן את הרכב כפי שתוכנן, על חשבון ביטוח הנהגת מלפני שבועיים ( הרי השמאי כבר אישר צביעת טמבון ) , ואם התיקון לא יכסה במלואו את כל הנזקים לטמבון, רק אז לפנות לשכן. בנתיים, אם אתה צריך לתת תשובות, תגיד לשכן שייקח לך כמה ימים לקבל הצעת מחיר לתיקון.

זאת הדרך הישרה, אבל בטח אם תגיד לשכן שעלה לך 500₪ לצבוע, הוא ישלם לך אותם. זה כבר מה שתחליט לעשות....

הוא היה אדם ישר ואם הייתי צריך לגלות את זה לבד שהוא עשה את הנזק ברור שהייתי מנסה להוציא ממנו כמה שיותר כסף.

אבל הוא בא אליי הביתה ואמר שהוא עשה את זה.

אני יום שני הולך לתקן את הרכב , לפני התיקון אני ישאל את המוסך אם הנזק X יכסה את כל הנזק ולא יראו ממש כלום במידה ולא אני יפנה אליו , במידה וצביעה לא תעזור לכסות את הנזק לטמבון אז זה רק להחליף טמבון , ואז הוא כבר יצטרך להפעיל תביטוח שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין סדק בטמבון, לא צריך להחליף טמבון. ואני לא רואה בתמונה נזק שמצריך החלפה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...