Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת LOC

asafalfa
שימו לב! השרשור הזה בן 2503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם, ברשותי רכב חדש שנקנה לפני מספר ימים ואני מעוניין לבצע בוא שידרוג שכולל (קומפוננט קידמי, סט נוסף לאחור, סאב וכמובן מגבר.

כפי הנראה מכיוון שהרכב חדש ואין לו עדיין פלסטיקה קיימות שני אופציות:

1. לבצע פלסטיקה מותאמת אישית על מנת לחבר DOUBLE DIN מה שאומר עלויות גבוהות וגם מצב שעשוי להיות בעיתי בשלב מאוחר יותר במידה ואני ירצה למכור את האותו.

2.לקנות LOC כדוגמת lc7i ולהתחבר למערכת הסטוק הרגילה. מה שיוריד הרבה כאב ראש.

לשאלתי, עד כמה לדעתכם LOC עשוי לפגוע בכיף של השידרוג ( יש לציין של כל הרמקולי שנקנו הם ברמת מחירי כניסה ולא סופר הייאנד)?

אשמח לשמוע את דעתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שננחש באיזה רכב מדובר?

ממירי High to Low למיניהם, במידה ואיכותיים, יעשו את העבודה בסה"כ.

יכול לשקול פתרון מודרני בדמות חיבור טלפון/טאבלט כמקור דיגיטלי, בין אם בשימוש BT או דרך מעבד (פרוססור), שיעקוף את היחידה המקורית ברכב. חפש דיונים בנושא (מעורבות ערה של lanosforce בהם), כמו גם למשל "פרוייקט איירונהד" של חבר הפורום oryo.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שננחש באיזה רכב מדובר?

ממירי High to Low למיניהם, במידה ואיכותיים, יעשו את העבודה בסה"כ.

יכול לשקול פתרון מודרני בדמות חיבור טלפון/טאבלט כמקור דיגיטלי, בין אם בשימוש BT או דרך מעבד (פרוססור), שיעקוף את היחידה המקורית ברכב. חפש דיונים בנושא (מעורבות ערה של lanosforce בהם), כמו גם למשל "פרוייקט איירונהד" של חבר הפורום oryo.

תום תודה על תגובתך, מספר שאלות:

1.פתרון אחד שעליתי עליו לאחר מה שכתבת זה האופציה לקנות bitone למשל ואז אותו לחבר לטלפון בצורה ישירה ככה השימוש הוא ב DAC של הטלפון. (החסרון עלות יקרה יחיסית של הציוד BIT1)

2. אופציה אחרת זה bt דרך מוצר צד ג אבל אז זה לא בטוח שה DAC שלו טוב מהdac שיש כבר ב HU הקיים שגם תומך ב BT . או לקנות LOC טוב ופשוט לחבר את הטלפון כרגיל ל HU.

אגב האם שימוש ב ביט1 מצריך ממני גם Loc ?

על פניו נרארה לי שיספיק לי פשוט קניה של LOC ברמה טובה ובזה לסגור את הנושא.(ביט1 עושי להיות מורכב מידיי וגם מצריך אותי לבצע התאמות לEQ מה שאני ממש לא מבין ...)

האם אני טועה במסקנה שלי כאחד שרק "נכנס" ?

לגבי הרכב מדובר בקיה נירו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם מוצרים נוספים בתחום מעבדי הצלילים, כולל גם כאלו שכוללים מגבר (אם לדבוק בדוגמאות מבית אודיסון, אז למשל מגברי פרימה ביט).

זו אכן כנראה האפשרות היקרה יותר, וגם מצריכה עבודה של בעל מקצוע שידע לכוון כראוי (אם כי, אם יש סבלנות ללמוד והבנה טכנית אפשר גם לבד להגיע לתוצאות יפות). אבל, היא גם זו שתעניק את הגמישות המירבית מבחינת כיוונים ובהתאם תוצאה סופית מוצלחת יותר אם תבוצע נכון.

הייתי מציע לבקש תגובתו של אדי (lanosforce) כאן בשרשור, לקבלת מידע מקיף יותר.

הביט1 כולל אפשרות לכניסת חיווט רמקולים (High/Speaker Level). אין צורך במנחת נוסף.

כאמור, בהחלט יתכן שמנחת "פשוט" (אבל איכותי) יספק את צרכיך.

ישנם גם מגברים שכוללים כניסת High Level, אם כי הדעות חלוקות מעט לגבי רמת האיכות המתקבלת במקרה זה (ע"פ מנחת ייעודי איכותי).

בנוסף, מציע לציין בשרשור איזשהו היקף תקציבי לענין כולו (מוצרים, התקנה וכד').

(תיקון קטן, הפרוייקט של oryo זה בכלל איירונהייד, לא איירונהד :oops:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם מוצרים נוספים בתחום מעבדי הצלילים, כולל גם כאלו שכוללים מגבר (אם לדבוק בדוגמאות מבית אודיסון, אז למשל מגברי פרימה ביט).

זו אכן כנראה האפשרות היקרה יותר, וגם מצריכה עבודה של בעל מקצוע שידע לכוון כראוי (אם כי, אם יש סבלנות ללמוד והבנה טכנית אפשר גם לבד להגיע לתוצאות יפות). אבל, היא גם זו שתעניק את הגמישות המירבית מבחינת כיוונים ובהתאם תוצאה סופית מוצלחת יותר אם תבוצע נכון.

הייתי מציע לבקש תגובתו של אדי (lanosforce) כאן בשרשור, לקבלת מידע מקיף יותר.

הביט1 כולל אפשרות לכניסת חיווט רמקולים (High/Speaker Level). אין צורך במנחת נוסף.

כאמור, בהחלט יתכן שמנחת "פשוט" (אבל איכותי) יספק את צרכיך.

ישנם גם מגברים שכוללים כניסת High Level, אם כי הדעות חלוקות מעט לגבי רמת האיכות המתקבלת במקרה זה (ע"פ מנחת ייעודי איכותי).

בנוסף, מציע לציין בשרשור איזשהו היקף תקציבי לענין כולו (מוצרים, התקנה וכד').

(תיקון קטן, הפרוייקט של oryo זה בכלל איירונהייד, לא איירונהד :oops:)

אז ככה המתקין יהיה, יוסי אלפיין .

מבחינת מוצרים שיש לי כרגע אז.. מגבר jad900.5 nvx, סאב - nvx VSW104v2 500W RMS 10 , קומפוננט קידמי Polk Audio DXi6501, אחורי - Polk Audio DXi651.

עכשיו עלי להחליט האם לעשות שימוש בHU מקור (שיש לו חיבור USB\BT) ואליו לחבר LC7I או... להכנס לתוך עולם ה (BIT1(DSP שאותו אגב אני יכול להביא מחול לבד אבל אז הכיוונון שלו הוא עלי- ואת זה אני לא סגור. או... לעשות עבודת פלסטיקה ולקנות דאבלדין (מה שעשוי להיות כאב ראש).

תקציב - 3000-4000 שח+- , שזה אמור לכלול גם בידוד לשני הדלתות הקידמיות .

**חחחח זה למה לקח לי זמן למצוא את הפרוייקט - בסוף מצאתי אותו אגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קודם כל אתה יכול להיות רגוע שאתה בידיים טובות (בלשון המעטה). :-)

מאמין אגב שיוסי גם ידע להציע אלטרנטיבות טובות יותר אם קיימות במסגרת התקציב.

נשמע לי כאילו תהיה רגוע יותר עם הבחירה "הפשוטה".

אם אתה מרוצה מהפונקציות שמציעה המערכת המקורית ורק מחפש את השדרוג שמערכת מוגברת (המותקנת היטב) מביאה איתה, אז כנראה שתצא מסופק מהתוצאה. יחד עם זאת, קיימת האפשרות שביצוע העבודה, תחשוף חוליה חלשה בדמות המערכת המקורית ואז תוכל לשקול מחדש שימוש באמצעים מתקדמים יותר על מנת להשיג תוצאה משופרת. התשתית הרי תהיה קיימת (ונדרשת) בכל מקרה, וההפסד על החלפת המנחת/ליין-דרייבר במעבד או אלטרנטיבה אחרת יהיה מינימלי יחסית לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצטרף לשרשור במהלך יום שני עם מידע מעניין

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצטרף לשרשור במהלך יום שני עם מידע מעניין

ממתין בקוצר רוח !

====================================

תום אתה צודק הכי הרבה נבצע שינויים... אני כבר מת להתחיל רק שאני ממתין למצלמות דרך שעדיין לא כאן בגלל דואר ישראל :0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

בגדול, מנחתים קונבנציונאליים הם פתרון די עלוב - יש בינם כאלה איכותיים יותר ויש בינם כאלה איכותיים פחות.

האיכותיים פחות והזולים - הבעיה העיקרית איתם היא שהם יכניסו רמת רעש מאוד שמיעה לתוך הרכב וכנראה גם יצרו בעיות של לולאת הארכה (יללת אלטרנטור) ולרוב בכדי "לפתור" את הבעיה אתה תשלב אותם עם רכיב LINE DRIVER כזה או אחר - בפועל זה רק מגביר את הבעיה כי אמנם אתה מוריד חזרה את רצפת הרעש לעומת האות אבל אתה לא פותר את בעיית העיוותים ועדיין עלול להתמודד עם לולאות הארכה.

רכיבי הLCI של אודיו קונטרול הם איכותיים ויקרים יותר מהפשוטים אבל כבר למעלה נתתי בעצם את ההסבר לכך שהם עדיין מהווים בעיה.

ההמלצה שלי תהיה לשקול פרוייקט אינטגרציית OEM וכאן אפנה אותך לשרשור הזה - המדריך המלא לאינטגרציית OEM.

אבל - אודיסון יצאו לאחרונה עם שת"פ מעניין בינם לבין IDATA LINK - טרם ביררתי מול אודיו סיסטם אם זה נועד כפתרון משלים לBIT PLAY אם אם יש להם כוונה להחליף את הפתרון.

מדובר בMAESTRO AR - תביט כאן:

במידה והרכב שלך עם מערכת נתמכת - אולי זה פתרון כדאי עבורך בין אם מדובר בשילוב עם פתרונות אודיסון או לא.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

בגדול, מנחתים קונבנציונאליים הם פתרון די עלוב - יש בינם כאלה איכותיים יותר ויש בינם כאלה איכותיים פחות.

האיכותיים פחות והזולים - הבעיה העיקרית איתם היא שהם יכניסו רמת רעש מאוד שמיעה לתוך הרכב וכנראה גם יצרו בעיות של לולאת הארכה (יללת אלטרנטור) ולרוב בכדי "לפתור" את הבעיה אתה תשלב אותם עם רכיב LINE DRIVER כזה או אחר - בפועל זה רק מגביר את הבעיה כי אמנם אתה מוריד חזרה את רצפת הרעש לעומת האות אבל אתה לא פותר את בעיית העיוותים ועדיין עלול להתמודד עם לולאות הארכה.

רכיבי הLCI של אודיו קונטרול הם איכותיים ויקרים יותר מהפשוטים אבל כבר למעלה נתתי בעצם את ההסבר לכך שהם עדיין מהווים בעיה.

ההמלצה שלי תהיה לשקול פרוייקט אינטגרציית OEM וכאן אפנה אותך לשרשור הזה - המדריך המלא לאינטגרציית OEM.

אבל - אודיסון יצאו לאחרונה עם שת"פ מעניין בינם לבין IDATA LINK - טרם ביררתי מול אודיו סיסטם אם זה נועד כפתרון משלים לBIT PLAY אם אם יש להם כוונה להחליף את הפתרון.

מדובר בMAESTRO AR - תביט כאן:

במידה והרכב שלך עם מערכת נתמכת - אולי זה פתרון כדאי עבורך בין אם מדובר בשילוב עם פתרונות אודיסון או לא.

הפתרון שלהם נשמע לי מושלם !

הבעיה היא שאין עדיין את הפתרון הזה לרכב שלי (קיה נירו) מה שמשנה את התומונה כאן :[

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאטא לינק מיועדים כרגע בעיקר לשוק האמריקאי ולמערכות נבחרות של קנווד ופיוניר.

לך יותר יתאים פרוייקט אינטגרציה או במקרה הפחות רצוי, מנחת איכותי באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...