Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי דל תקציב ( עד 30K)

vcpavel
שימו לב! השרשור הזה בן 2500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מחפש רכב משפחתי לזוג הורים פלוס 1, (אנחנו דיי גבוהים לכן אני מחפש רכב בגודל משפחתי)

הייתי רוצה למצוא משהו מעל שנתון 2011-2010 , שיהיה יחסית חסכוני אבל יותר חשבו אמין.

הרכב ישמש אותו לתקופה של כשנתיים.

(כרגע נוהגים על סיטרואן C4 2006 ורוצים להשתדרג טיפה)

האם מיצובישי לאנסר אופצייה טובה?

תודה רבה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאנסר היא אופציה מצויינת - רכב אמין ביותר, מרווח, בטיחותי.

לאור הרכב שבו אתם מתניידים היום, גם הדגם עם המנוע 1.5 יהיה שיפור...

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי לנסר או קיה פורטה - הכיוון הנכון.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים,

איזה רכב נחשב עדיף יותר? קיה פורטה או הלאנסר?

והאם אתם מכירים מגרשי טרייד אין שניתן בהם למצוא מכוניות אלו בשנתון שאני מחפש?

שוב תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי במצב הרכבים. זה הכי חשוב. ועדיף לא לקנות מהמגרשים שהם לא טרייד אין רשמי של יבואנים או לא ישירות מחברות ליסינג גדולות.

לפי התקציב, בחברות ליסינג לא תמצא רכבים מתאימים ( לרוב הם מוכרים רכבים בגיל 3 ).

אפשר לבדוק ב"כל מוביל" בקשר ללנסר או ב"טרייד מוביל" בקשר לפורטה.

אבל תתמקד במוכרים פרטיים וברכבים עם נתונים טובים.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שכולם אוכלים אותי בלי מלח אני נוהג עליו שנה+ 65 ק״מ בערך ביום ומאד מרוצה שברולט קרוז משנת 2012 ומעלה: אחזקה סבירה, צריכת דלק סביב 1:10, משנת 2012 ומעלה אמין כמובן אסור להזניח טיפולים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד חשוב שכחתי לציין זה שבגלל המרחק בין הבית לעבודה אנחנו עושים קרוב ל 25-30 אלף קילומטר בשנה.

האם עדיין הרכבים כגון לאנסר או פורטה 2010-2011 הם האופצייה העדיפה עבורינו? או שעדיף לחפש משהו עם מנוע דיזל?

לגבי הקרוז, משהו אומר לי לא להתקרב.

ולגבי היונדאי, אני מעדיף רכב משנתון גבוה יותר, למרות התקציב הדל.

שוב תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שלכמות הנסיעות כזאת עדיף רכב דיזל או היברידי, כדי להקטין הוצאות דלק.

אבל אני לא מצליח לחשוב על משהו בתקציב שלכם, משנתון גבוה , שלא יהיה עם קילומטראז' אסטרונומי.

רכב דיזל בתקציב שלכם עלול בסופו של דבר לעלות יותר יקר במוסך, מה שמוחק חסכון בדלק.

אני חושב שניסאן טידה יותר חסכוני מלנסר /פורטה. אולי תקחו אותו בחשבון.

משהו כזה:

yad2.co.il/s/c/o1cjdf

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה!

איך הניסאן טידה מבחינת אמינות ומחירי תחזוקה? דומה ללאנסר?

איך היא מבחינת מרווח? כמו שאמרתי בפוסט המקורי אנחנו דיי גבוהים, והטידה לפחות לפי התמונות נראה לי צרה ופחות מרווחת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, היא יותר צרה ( מבוססת על פלטפורמה של קליאו), אבל אין בעית מרחב פנים ל 4 נוסעים, לא משנה מה גודלם. גם בגאז' ענקי. בפנים יהיה לכם לא פחות מקום מאשר בסיטרואן c4. רכב אמין מאוד, לא יקר לתחזוקה, נוח ודי חסכוני. גם מרגיש קליל יותר מרכבים משפחתיים אחרים שעלו כאן. החסרון הידוע של הרכב - מראה חיצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, היא יותר צרה ( מבוססת על פלטפורמה של קליאו), אבל אין בעית מרחב פנים ל 4 נוסעים, לא משנה מה גודלם. גם בגאז' ענקי. בפנים יהיה לכם לא פחות מקום מאשר בסיטרואן c4. רכב אמין מאוד, לא יקר לתחזוקה, נוח ודי חסכוני. גם מרגיש קליל יותר מרכבים משפחתיים אחרים שעלו כאן. החסרון הידוע של הרכב - מראה חיצוני.

לצערי גם אישתי משתתפת בבחירת הרכב :)

אז עקב המראה החיצוני הטידה ירדה מהפרק, מה לגבי השברולט קרוז ? באמת כמו שרושמים צריך להתרחק כמו מאש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוז שעברה ריקול בנושא הגיר היא אופציה טובה.

הטידה מאוד נוחה ומרווחת ל4 נוסעים, הכיסא נהג היה ממש נוח ועשוי מחומר נעים(ממש כורסא)

ב3.5 שנים שהיתה אצל אבא שלי(עברה 150 אלף קמ) לא היתה בה בעיה בכלל, חוץ מבלאי רגיל לא הוחלף שום דבר.

מה שכן, תוכלו להשיג בשנתון מתקדם 2012, רכב מאוד אמין,לדעתי הרבה יותר חשוב ממראה בתקציב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי גם אישתי משתתפת בבחירת הרכב :)

אז עקב המראה החיצוני הטידה ירדה מהפרק, מה לגבי השברולט קרוז ? באמת כמו שרושמים צריך להתרחק כמו מאש?

עוד פעם אתה תעשה את השיקולים שלך, לי ולאחותי יש קרוז לי 2012 לה 2013 וברוך השם חוץ מטיפולים שגרתיים, מצבר מנורות ופיוז שנשרף לי, לא נתקתלתי במשהו מיוחד אמנם לא רכב חזק אבל עושה את העבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה לעונים,

אני חושב שבסופו של דבר אתמקד בחיפוש לאנסר 2011 עם מנוע 1.8 שמורה.

וזאת מכיוון שלמיטב הבנתי היא תהייה עם צריכת דלק הכי טובה, התנהגות בכביש הכי טובה, ויותר בטיחותית משאר המכוניות שהומלצו כאן, וכמובן גם המראה לטעמי נותן לה נקודות זכות.

פורטה הפייבורית שלי לצערי בשנת 2011 עם קילומטרז' נמוך והגיר המשודרג של ה6 הילוכים הרבה מעבר לתקציב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...