Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפליקציה לאנדרואיד Blur Number Plate

שימו לב! השרשור הזה בן 2407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפתח ואומר שניסיתי את האפליקציה ואהבתי, היא עושה את העבודה בקלות ובהחלט עונה על צורך קיים.

אני כן עברתי וחיפשתי וואלה לא מצאתי אף אפליקציה שעושה את העבודה אבל, ויש אבל גדול, יש המון אפליקציות לעריכה של תמונות היום וחלקן מציעות אופציה של טשטוש, אז נכון זה לוקח 2 דקות ולא שניה וחצי ואני צריך לחשוב אבל בשביל תמונה בשבוע אני לא אשלם 30 שקל אם יש לי תחלופה שעושה את העבודה.

התמורה היא יחסית גבוה אבל לא מספיק גבוה בשביל המחיר.

תודה על תגובה התומכת. גם את אלו אנו צריכים[emoji4]

כמו שכתבתי, הכנסנו subscriptions. שבוע עולה 3 שח.

בקשר לעורכי תמונות, אני אומר חד משמעי. לא רוצים ולא מנסים להכנס שם. אכן הקרב אבוד שם.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אני אמור לבצע את הבדיקה הזו לגבי התחום בו אתה פועל, אבל בהחלט יש לי מושג לגבי VFM באפליקציות, פחות או יותר מאז שיש לי סמארטפון...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

כן, ביצענו את הבדיקה לפני שהתחלנו לעבוד - בדקנו הכל מה שיכול להיות רלוונטי בגוגל פליי. לא מצאנו דבר אחד שעובד. אני אישית מצאתי אפליקציה ב-183 שח (עד עכשיו זוכר את המספר) שקורסת בטעינה ראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה היגיון במה שX9500 אומר. 30 שקל באמת נתפסים כהרבה כסף בשביל אפליקציה, במיוחד כזו שלא נותנת לך איזשהו ערך אמיתי שלא תקבל בלעדיה.

תמונות עם סימני מים זה לא נורא, אבל מאוד מבאס.

רעיון - תציע את האפליקציה בחינם, עם אפשרות לטשטש עד 5 תמונות בחודש או משהו כזה. ככה גם מישהו שנהנה לפרסם תמונות של האוטו שלו על בסיס חצי-קבוע יוכל לעשות בה שימוש בלי לשלם, ואם הוא עסק או צריך לטשטש הרבה תמונות - הוא יקנה אותה.

קח בחשבון מה שאתה מוכר זה בסך הכל חסכון בקצת זמן פוטושופ/פיינט. זה נותן קצת נוחות למי שמשתמש בה מעט, וככל שהשימוש באפליקציה עולה, ככה גם עולה הערך שלה. לכן אם אני נניח סדנת שיפורים שמעלה 20 תמונות ביום, טשטוש המספרים עשוי לקחת בערך 10 דקות ביום - בסופו של דבר זה מסתבר לכמות זמן ששווה לי להשקיע בשבילה 30-40 שקל. אבל אם אני משתמש מזדמן, אני אשקיע את ה-5 דקות האלה פעם אחת בפוטושופ או בכל עורך תמונות אינטרנטי ואין שום סיכוי שאשתמש באפליקציה.

אתה יכול, בנוסף, למשתמשים בגרסה החינמית להוסיף סימן מים קטן בתחתית התמונה, כמו שעושים giphy ו-meme generator, כדי לקבל את החשיפה שאתה צריך.

מודה על התגובה. רעיון מעולה.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בוקר טוב.

עברתי מחדש על הthread הנ"ל בניסיון להסתכל על הכתוב במבט אחר. אכן, התגובות שהשארתם פה נותנים אוכל למחשבה. חלק מהם ייושמו (כמו לאפשר כמות מסויימת תמונות ללא watermark). כמה אנשים התייחסו ל UI - אשמח על פירוט, מה כן טעון שיפור?

עדיין לא השתכנענו על תמחור גבוהה. מאז הכפלנו את כמות ההורדות של אפליקצייה בתשלום. יש מצב שאם היינו מורידים מחיר פי 2, היינו עם מספר הורדות הרבה יותר גבוהה. אולי לא. אנחנו לא חזקים בשיווק, אני מודה.

כמו שכתבתי, אנחנו הכנסנו subscriptions. שבוע ב3 שח, חודש ב10 שח. אנחנו מתחייבים לא להכניס פרסומות לאפליקציה!!!

במקביל, אנחנו לקראת סיום עבודה על web widget שיעשה את אותו הדבר ויהיה זמין עבור משתמשי וואב ( לקוח קצה - אתרי מכירות רכבים, כבר יש לנו לקוחות בחו"ל). אייפון - אנחנו עדיין לא שם...

בקיצור, יש מלא עבודהעוד לשעות וגם תקוות. חג שמח לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...