Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

X5 מול ML350 (מ 2008)

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מצטרף להמלצה מעליי,

אם כבר ג׳יפון של מרצדס ועוד כזה שמיועד לאישתך בעיקר, לך על ה- glk, הוא קומפקטי יותר, זול יותר ולכן תוכל לרכוש דגם חדש יותר.

לדוגמה יש אחת למכירה בלוח יד 2, יד ראשונה, שנת 2011, מנוע 3 ליטר, 129 אלף קילומטרים, במחיר מוצע של 139,000 ₪, נראית מעולה.

עד לפני כמה ימים הייתה כזאת למכירה שנת 2010, יד ראשונה במחיר של 110,000 ₪ (אני השתעשעתי במחשבה על רכישת רכב כזה).

לא הייתי מתרגש מהידיים, רכבי פרימיום מחליפים הרבה ידיים, כמובן בשקלול מתאים של המחיר ואני חושב שדווקא כל בעלים חדש של הרכב נוהג בו טבעי תקופה לא מבוטלת באופן רגוע יותר ומטפח את הרכב יותר עד שהרגשת ה״חדש״ עוברת.

http://www.yad2.co.il/Cars/4X4.php?AreaID=&ModelID=94&SubModelID=1492&FromYear=&UntilYear=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&multiSearch=1&Info=

IMG_0110.JPG

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוהים אדירים! הבן אדם שואל בקשר לרכב יוקרה יד שניה, ואנשים מציעים פג'ו 3008...

אולי שיקנה ישר 2 אלטו? יעשה בכלל עסקה אחושלוקי, 2 פרייבטים חדשים, פשוט מדהים.

לעניין,

הX5 כמו כל ב.מ.וו בעל המשכיות בין הדורות, בגלל זה אין הרגשה שקנית רכב מיושן. הב.מ.וו גם מרגישה יותר "מוצקה" מצד שני על הב.מ.וו נוהגים נהגי "ספורט", ולכן בד"כ הרכב במצב לא משהו. לא אכנס לעניין התדמית, זה עניין אישי כמו גם היכן מטפלים. לחבר חיים יש נסיון עם מרצדס, אז זאת כנראה בחירה יותר הגיונית. מה שנוגע ללקסוס, הרכב בוודאות יהיה יותר אמין, אבל כמו כל יפנית יש לו תחושה "חלולה". בכל אופן, אם יש אפשרות לתחזק והאדם מבין למה הוא נכנס, אז אאחל דרך צלחה וקניה מוצלחת.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קשה, קשה לא ללכת עם הזרם. אבל כל אחד ומה שהוא אוהב. בתקציב של 100 אלף יש דגמים של טיגואן 2.0 טורבו DSG6 בדגם המפואר עם מושבי עור וכד'.

כנ"ל יש פורד קוגה טיטניום עם לא מעט עור בפנים ומלא פינוקים, גם עד 130 אלף. אבל לא פרימיום, יותר כמו עממי פלוס פלוס. עד לפני כשנה היתה לאח שלי ML320 יבוא אישי 2009, רכב מדהים. שקט נסיעה מופתי, נוחות של כורסאות סלון, סטריאו בילט אין איכותי, והרכב גם חזק מאוד.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוהים אדירים! הבן אדם שואל בקשר לרכב יוקרה יד שניה, ואנשים מציעים פג'ו 3008...

אולי שיקנה ישר 2 אלטו? יעשה בכלל עסקה אחושלוקי, 2 פרייבטים חדשים, פשוט מדהים.

:lol: הוציא לי את המילים מהמקלדת.

אני מעדיף רכב יוקרה יד שניה על פני רכב רגיל חדש מסיבה פשוטה, אני רוצה לההנות מהיכולות/פאר/פינוק שמעניק רכב יוקרה מיושן ואני לא יכול לאפשר לעצמי את ההנאות האלה ברכישתו כחדש. לא אחזור על זה שוב אבל יש את השירשור שפתחתי לפני מספר שנים על רכישת ה E350 שלי שמסביר מה ניתן לרכוש במחיר של מאזדה חדשה (בזמנו).

ה GLK הוא רעיון שלא חשבתי עליו והוא רעיון טוב. פחות חשוב לי ה"חדש" אלא היד והנסועה, כרגע לא ראיתי שם שום דבר כדאי (יש שם יד ראשונה אחד אבל ממגרש, לא סומך על סוחרים) אבל אמשיך לחפש שם. המזל הגדול שלי שאני לא זקוק לרכב במיידי, אני יכול להמתין עד שאמצא משהו מתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-GLK גם אני התעניינתי לפני מספר חודשים.

במבחנים השוואתיים שלה מול X3, וולוו XC60 ואאודי Q3 היא תמיד יצאה נחותה מהן.

המוצלחת ביותר (על פי המבחנים) הייתה ה-X3 ולאחריה ה-XC60 והאאודי דיי בתיקו.

אם הייתי צריך לבחור הייתי הולך על XC60 עם מנוע 3 ליטר בי-טורבו, רכב מהיר מאוד, מאובזר מאוד, עיצוב נקי ועדכני (גם כיום בניגוד למרצדס מתיישנת) ונוחות נסיעה גבוהה.

הוא גם מגיע כ-4X4 עם יכולת שטח סבירה.

לדעתי הרבה יותר אטרקטיבי מ-ML ישנה, גם כרכב וגם באחזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות״ש. לגמרי מבין את האהבה והנאמנות למותג מרצדס. אבל ה ml משנתון 2008 לא מזדקן בכבוד.

בתקציב שציינת יש אופצייה הרבה יותר צעירה, שגם לא נופלת בהרבה מהגרמניות בפינוק, איבזור, ביצועים ויוקרה אני מתכוון לקדילק srx. בתקציב הזה ניתן להשיג שנתון 2012 או אפילו 2013.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשה לי להתחבר לקנות רכב יוקרה מיושן, העיצוב הפנימי נראה מיושן, מושבים והגה משופשפים, חלקי פלסטי עם שריטות..

לי בכל אופן קשה להנות בצורה כזו מהרכב

הייתי ממליץ באמת להשתדל לקנות כמה שיותר חדש וכמה שיותר שמור הGLK דוגמה טובה.

אולי גם Q3, מנוע TSI וגיר DSG6 מאוד אמינים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז חשבתי ג'יפון קטן משומש (יד ראשונה בלבד) בשבילה ממספר סיבות (ולא, חנייה על מדרכות בבתי הקפה ברמת אביב אינה אחת מהן). היא זו שעושה את הביקורים השבועיים ב"רמי לוי" כך שעדיף רכב קצת יותר גדול, יש לנו כבר משפחתית אחת (ה E350נוכחית) ואנחנו גרים קרוב לבית שמש כך שרכב שיכול לנסוע בשבילי קק"ל ובשטח קל יכול להיות שימושי.

אל תצפה ליכולת שטח כל שהיא מהג'יפונים ולצרכים שהגדרת שבילי קק"ל ומקום איחסון לקניות, למרות שיש לך כבר, משפחתית גדולה יכולה גם להתאים.

בהתחשב בזה שהאמינות מאד חשובה לאשתך וזו הסיבה העיקרית להחלפה אז הייתי שוקל רכב כמה שיותר חדש כך יותר אמין ובתקציב שהגדרת נכנסים משפחתיות יוקרתיות דיי חדישות ובוודאי שחדישות יותר מג'יפונים יוקרתיים מקבילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהחלט מתחבר למה שחיים מכוון אליו עם תחושת האיכות של מרצדס. יחד עם זאת, התחושה הזו באה פחות לידי ביטוי בדגמים הקטנים יותר, ובפרט ה- C קלאס שלטעמי מעולם לא הצליחה להתרחק מספיק ממותגים אירופאיים עממיים יותר, ולהתקרב לאיכויות של ה-E.

מאחר וה- GLK יושב על פלטפורמה של C, זה בהחלט משהו שצריך להביא בחשבון.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיים,

אני מבין היטב את הרצון שלך לפנק את האשה במה שנראה לך כטוב, יפה ונכון - אבל לפעמים גם כדאי להקשיב לה.

אם היא רוצה "הונדאי" - אל תשבור את הראש, תיתן לה בדיוק את מה שהיא ביקשה ובאמת, אתה תתפלא לגלות עד כמה יונדאי טוסון או ספורטאז' דווקא בדגמים הצנועים יותר של 1.6\2 ליטר אטמוספריים הם רכבים איכותיים, נוחים (מאוד נוחים!) שקטים (מאוד!) ומפנקים.

האמת - אם אתה ממש מתעקש על מותג אז למה לא לפזול למשהו כמו ג'יפון היברידי של לקסוס יד 2?

הייתי בודק גם אופציה כזו, אבל אם אתה כבר נוסע על המרצדס שלך - אולי בכל זאת, כדאי להקשיב לאשה?

אני מת להביא לאשתי איזו לקסוס IS300H או בימר סדרה 3 מיד2 מצד אחד - מצד שני, אם היא כל כך מרוצה מהלנסר 1.5 - למה באמת?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שציינו פה וגם אני חושב שאין תחליף ליוקרה ולאיכות של רכב יוקרה "מזדקן" על פני אסייתית משפחתית או קרוס.

אבל...

אם אישתך מעדיפה רכב חדש שאיתו היא מתניידת ביום יום אז הקשב לה, היא תיהיה עם הרכב כל היום ואתה לפעמים, לך יש את ה-E הקבועה שלך.

אתן לך דוגמא, הייתה לנו (אצלי) קליאו מהדגם הנוכחי חדשה מהסוכנות 0.9 טורבו ידנית, רצה הגורל ובשלב מסויים היינו צריכים רכב נוסף, אז קניתי מרצדס C שנת 2009,מונית, שמורה, נהג יחיד עם סה"כ 280K ק"מ (רכשתי אותה ב 08/2014)

לאחר חצי שנה התקבלתי לעבודה חדשה עם רכב צמוד, אישתי העדיפה להשאיר את הקליאו בשבילה (ידני, כן!) ולא את המרצדס.

ככה היא בחרה, ואני נאלצתי לוותר על הבנצי לטובת משפחתומטית עצלה.

בכל אופן אם הכסף לא גדל על העצים, אז עדיף לפחות רכב אחד חדש.

שיהיה בהצלחה.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשה לי להתחבר לקנות רכב יוקרה מיושן, העיצוב הפנימי נראה מיושן, מושבים והגה משופשפים, חלקי פלסטי עם שריטות..

לי בכל אופן קשה להנות בצורה כזו מהרכב

כמעט צודק. אם תסיר את המילה "יוקרה" אתה צודק. אבל... מניסיוני עם רכב יוקרה מיושן (ה E350 בת 9) הרכב נראה ומרגיש כחדש. 100K ק"מ ואין שריטות, המושבים וההגה מרגישים חדשים והעיצוב הפנימ/חיצוני הוא "מרצדסי" קלאסי ולא מיושן. (ד"א, 9 שנים על הכביש והשריטה היחידה שקיבלתי הייתה שיפשוף בצבע הכנף הקדמית השמאלית. היה ניתן לפתור עם צביעה נקודתית ופוליש אבל צבעתי את כל הכנף ע"ח הפוגע)
אל תצפה ליכולת שטח כל שהיא מהג'יפונים ולצרכים שהגדרת שבילי קק"ל ומקום איחסון לקניות, למרות שיש לך כבר, משפחתית גדולה יכולה גם להתאים.
אני לא מצפה להרבה יותר משבילי קק"ל וזה דיי והותר. היום עם המשפחתית (תת-דגם אוונגארד) אני חושש מבמפרים. בכל מקרה אני לא מעוניין בעוד משפחתית, כבר יש לנו, אלא ברכב שיכול למלא פונקציות שהמשפחתיות שלנו לא יכולת לבצע.

אני מסכים עם הגישה האומרת "אם האישה רוצה משפחטומטית ציית לה" אבל זה לא בדיוק המקרה כאן. היא נהנתה מאוד (לדבריה) מנסיעה ב XC90 של קרוב משפחה ואין לה בעיות שליטה/תימרון/חניה ברכבים גדולים כך שהרצון במשפחטומטית חדשה לטעמה הוא הרצון באמינות. אני מאמין ש ML שמורה תוכל להיות אמינה כמו משפחטומטית חדשה והרבה יותר מהנה/שימושית/מפנקת ממשפחטומטית חדשה.

סתם סיפור. ביום חמישי נסעתי עם חבר במשפחטומטית שלו (פוקוס סטיישן בת 4 שנרכשה מליסינג) ולא האמנתי כמה שהרכב חלש ורוטט, הוא טען שהרכב במצב מצוין ואני סתם מדמיין אבל אני פשוט חשבתי שה C240 הענתיקה שלי חזקה, נוחה ומפנקת בהרבה מרכב הצעיר ממנה ב 15 שנה עם שליש מהנסועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

סע בפוקוס החדש עם מנוע 1.5 טורבו 150 כ"ס, אני בטוח שתופתע....

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיים, אמינות היא קודם כל פונקציה של גיל הרכב ואופן התחזוקה על ידי הבעלים הקודם.

לכן למרות שגם אני מעדיף את המרצדס ואת מה שנותנים רכבי המותג, על פי הדרישות שלך אני אישית הייתי מעדיף בלי לחשוב פעמיים קאדילק srx בת שלוש או ארבע על פני מרצדס ml בת שמונה או תשע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...