Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Losi או arrma?

שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז בזמן האחרון יש לי חשק למכונית רצינית.

משהו חשמלי, בראשלס שאפשר להשתולל איתו.

ההעדפה היא למכונית שבנויה בצורה מאסיבית, עם כמה שיותר חלקי אלומניום מהמפעל.

ממה שיצא לי לראות, ויצא לי לראות כמעט את כל המבחר שקיים בארץ כרגע. המועמדות שנראו לי הכי מתאימות הן arrma kraton ו losi xxl 2e .

למישהו יש ניסיון עם אחד הרכבים הללו?

אני יודע שהמנוע והבקר של losi עדיפים, אבל חוץ מזה אילו עוד חסרונות יש לarrma?

אני פתוח גם לשמוע על אופציות נוספות, אבל העדיפות מבחינת חברות היא לarrma, losi או traxxas.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

טוב, אז בסוף בכלל נרכש משהו שונה מהתכנון המקורי, arrma nero big rock.

רכב מגניב לגמרי, מרגיש מאסיבי. רק קצת מבאס שעם 4 תאים הוא לא מרים את הגלגלים הקדמיים, גם עם דיפ' מרכזי נעול.1d4cbd4227e61636a17287256d0b7355.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

לא יצא לי לצלם סרטון בנתיים, אבל הנה משהו מיוטיוב של רכב זהה:

לגבי מחיר, הרכב עולה 3650 שקלים בלי סוללות ומטען, צריך זוג סוללות ליטיום 2 או 3 תאים כל אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...