Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאבת דלק מחוזקת AutoTech

שימו לב! השרשור הזה בן 2502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האלן

קניתי משאבת דלק מחוזקת לרכב שלי מתוצרת AutoTech.

קישור למוצר מאתר CTS

http://www.ctsturbo.com/cart/index.php?p=product&id=4873&parent=24&is_print_version=true

המשאבה אכן מתאימה לרכב שלי

Audi - A3 & S3 (MK3) - EA888 Gen 3 - 1.8 TFSI and 2.0 TFSI

הרכב שלי הוא AUDI S3 8V 2.0 TFSI 2014 קוואטרו MQB וכו'..

אנשים אמרו לי שאין צורך להחליף כי המשאבת דלק באוטו הזה כבר מחוזקת ? או שאין צורך ? זה יכול להזיק ?

האם זה יתן תוספת כוח או שלא ?

בכל מקרה , זה משאבה ממש קטנה לעומת המשאבה המקורית , האם היא משתמש כתחליף במקום המשאבה המקורית או כתוספת למשאבה המקורית ?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קיבלת משאבה - קיבלת חלקים, אתה צריך להחליף את החלקים של המשאבה המקורית בחלקים החדשים שקיבלת, ראה הוראות כאן

נכון , לאחר שראיתי קצת סירטונים ביוטיוב אכן צריך להחליף את החלק הקפיצי שבתוך המשאבה.

לגביי כדאי או לא כדאי , מה אומרים ?

יוסיף לחץ דלק יותר גבוהה יותר כ"ס ?

האוטו משופר עם דאון פייפ , אינטרקולר , תוכנת גיר ותוכנת מנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...