Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Golf MK7.5 Comfortline היכרות ראשונית

Ryan OReily
שימו לב! השרשור הזה בן 2511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשורה התחתונה,

אם כיום אני נכנס לסוכנות, כמה הנחה אני יכול להוציא מהם על Comfortline 150 ממחיר הרשמי של 144K?

בהתאם לפרסומי היבואן - בתאריכים 14 עד 16 ביוני

הגולף החדשה ועוד דגמי פולקסווגן בהצעות ייחודיות.

16-14 ביוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בנוגע לנושא של תאורת לד-מלא קדמית...

טוב, אז יש חדשות! היבואן מציע את זה כאופציה, ביחד עם שורה נוספת של תוספות

שאינן כלולות בסטנדרט של רמות האבזור הנוכחיות (טרנדליין, קומפורטליין).

אבל תקשיבו! הם לא נסחפו קצת עם המחירים???

[ATTACH=CONFIG]489300[/ATTACH]

רק בשביל הספורט, עשיתי השוואה קטנה עם המחירים של אותן תוספות אצל היבואן באנגליה:

http://www.volkswagen.co.uk/new/golf-vii-pa/home

שנבין קצת את הפרופורציות....

לצורך הדוגמא, בחרתי 4 תוספות שבהחלט ניתן לומר שתורמות לבטיחות האקטיבית.

להלן התוצאות...

Screenshot_20170615-021316.jpg

ובתרגום לשקלים, לפי שער יציג.

אנגליה מול צ'מפיון.

* תאורת לד מלא קדמית עם תאורת פניה דינמית: 5,770 שקלים באנגליה במקום 11,900 בצ'מפיון.

* צג מחוונים דיגיטלי אקטיבי: 2,220 במקום 6,900.

* מצלמה אחורית: 1,190 במקום 1,900.

* מערכת סיוע לחנייה: 2,670 במקום 6,700.

סך הכל לחבילה זו:

11,850 שקלים באנגליה לעומת 27,400 בצ'מפיון מוטורס!

פער של 130% (!!!)

וזה עוד לפני שאנו מדברים על החיישני חנייה.

תעלומה מסתורית.

תהרגו אותי, אבל באתר האנגלי לא מצאתי שום רמז למחיר של התוספת החשובה הזאת... פשוט, בגלל שזה בסטנדרט של כל רמות הגימור!

צ'מפיון : 5,000 שקלים.... (?!?!)

למחיר של הרכבים עצמם ללא תוספות מיוחדות אני אפילו לא נכנס. הנושא הכאוב של מיסוי רכבים בארץ כבר נטחן עד דק בכל פורום אפשרי.

אבל חשבתי שלפחות באביזרי בטיחות מצילי חיים, היה כאן שינוי בתפיסה!

האמת, עם פערים כאלה אני כבר לא יודע מי עושה כאן עלינו יותר קופה - היבואן או המדינה או שניהם גם יחד. :mm_eek:

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר למובילאיי משקף את כל התמונה.

הנחה משמעותית על צפצפה בהתקנה מקומית (המחיר נמוך בזכות הטבת המס שהתקנת המערכת מעניקה) בעוד מערכות בטיחות מקוריות ויעילות עולות הון.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם השוואות לא רלוונטיות למחירי אנגליה? אתה חי באנגליה כי זה אקטואלי בשבילך?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי כמוני רוצה שהמחירים ירדו, אבל ההשוואות האלו לא רלוונטיות. היבואן בונה יחד עם היצרן את החבילה הבסיסית שהוא מציע פה, בהתחשבות בתחרות ובמחיר שהוא יכול להציע, כך גם התוספות.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי כמוני רוצה שהמחירים ירדו, אבל ההשוואות האלו לא רלוונטיות. היבואן בונה יחד עם היצרן את החבילה הבסיסית שהוא מציע פה, בהתחשבות בתחרות ובמחיר שהוא יכול להציע, כך גם התוספות.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

מסכים שלא רלוונטי, אם הפער היה נגיד 20%-30%.

שזה פחות או יותר משקף פערי מיסוי ומכס.

אבל פער של 130% זה כבר שוד לאור יום! אין הסבר אחר!

אפילו הפערים על הרכב עצמו (בלי תוספות) לא עד כדי כך גדולים.

השערה שלי: דפקו כאן מחירים בלי פרופורציה, כדי שאחר כך יהיה להם מרחב גמיש להנחות, ולספר לנו כמה הם לארג'ים איתנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר למובילאיי משקף את כל התמונה.

הנחה משמעותית על צפצפה בהתקנה מקומית (המחיר נמוך בזכות הטבת המס שהתקנת המערכת מעניקה) בעוד מערכות בטיחות מקוריות ויעילות עולות הון.

אני מאוד מקווה שלא יחליטו לחוקק איזה חוק מטופש שיחייבו כל רוכש רכב להתקין את החרא הזה.

אתמול נסעתי עם גיסי ברכב שקיבל מהעבודה מליסינג (חובה להתקין ברכבים כאלה?) וזה ממש מחרפן.

למרות שהוא אמר לי שהוא כבר התרגל לזה.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קליאו בת 7 חודשים רכב חברה בליסינג ואין לה מוביילאי,

אין חובה להתקין כיום על רכבי ליסינג או רכבים בכלל - אבל במידה ויש את המערכת מקבלים ציון בטיחות משמע הייתה מערכת בטיחות מקורית(לא אקטיבית) - ההפרש של ההנחה ביחס לעלות של המערכת גורמת ליבואנים רבים להעדיף לבטל את המערכת המקורית שבאה מפס הייצור להתקין את הצפצפה הסינית ב300 שקל ולקבל הטבת מס של אלפי שקלים שלא תגולגל ללקוח.

לפי שר התחבורה החל משנה הבאה יחוייב כל רכב שעולה לכביש בישראל בהתקנה של מוביילאי או מערכת בטיחות מקורית.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שלא יחליטו לחוקק איזה חוק מטופש שיחייבו כל רוכש רכב להתקין את החרא הזה.

אתמול נסעתי עם גיסי ברכב שקיבל מהעבודה מליסינג (חובה להתקין ברכבים כאלה?) וזה ממש מחרפן.

למרות שהוא אמר לי שהוא כבר התרגל לזה.

מאוחר מידי, החל מינואר 2018 יחוייב כל רכב חדש במערכות בטיחות כאלו.

אין לרכב שקנית מערכות מקוריות או שהיבואן החליט שלא לייבא אותן? תהנה ממובילאיי.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רק דבר אחד ברכב שלא הבנתי במאה אחוז (גם אחרי קריאה של המדריך). אולי משהו שאני מפספס.

כאשר פונקציית ה auto hold כבויה האם בסיום נהיגה לאחר שאני מעביר ל parking צריך להרים את כפתור הבלם?

כאשר ה auto hold דלוק ראיתי שהבלם כן נכנס לפעולה אוט׳ בסיום נהיגה.

אני שואל בגלל שאני לא ממש מתלהב מהאפשרות הזאת (auto hold), לא נוח בתמרוני חניה ואני מעדיף ללחוץ על דוושת הברקס בעמידה.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה מגפה של מטנפי מובילאיי, סתם כי מישהו התחיל עם זה והשאר הצטרפו לטרנד.

נכון, אם משווים משהו מקורי למשהו שמותקן בארץ אז ברור שמערכת מקורית עדיפה - גם אקטיבית וגם חוסכת התקנה מקומית.

בפועל, בשביל מערכת לא מקורית, וכזו שלא "תופסת שליטה" בבלימה נניח, המערכת הזו עובדת יפה מאוד.

לא תקנו רכב שאתם רוצים כי היבואן מתקין מובילאיי במקום למכור לכם מערכת בטיחות מקורית? אל תקנו. את מי אתם מענישים בדיוק?

עדיף בלי כלום? לא נראה לי.

לחבר שנסע עם גיסו והתחרפן, זה בגלל שגיסך לא יודע לשמור נתיב, לא יודע לשמור מרחק, ומזגזג בלי איתות. הבעיה לא במערכת. פלוס יש כפתור כיבוי שזה כבר ליוזרים הרציניים.

ה"צפצפה" הזאת עדיפה על כלום.

קיצר, כנסו לפרופורציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רק דבר אחד ברכב שלא הבנתי במאה אחוז (גם אחרי קריאה של המדריך). אולי משהו שאני מפספס.

כאשר פונקציית ה auto hold כבויה האם בסיום נהיגה לאחר שאני מעביר ל parking צריך להרים את כפתור הבלם?

כאשר ה auto hold דלוק ראיתי שהבלם כן נכנס לפעולה אוט׳ בסיום נהיגה.

אני שואל בגלל שאני לא ממש מתלהב מהאפשרות הזאת (auto hold), לא נוח בתמרוני חניה ואני מעדיף ללחוץ על דוושת הברקס בעמידה.

אכן במצב שתארת אתה צריך להרים בלם יד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף בלי כלום?

כן, בהחלט.

אני נהגתי 3 שנים על מיצובישי לאנסר שנת 2006, רכב שאפילו בקרת יציבות לא הייתה לו, ואף פעם לא הרגשתי שאני נוהג במלכודת מוות.

אני לא צריך ולא רוצה כל מיני מערכות מצפצפות שיתערבו לי בנהיגה.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני? אני אחדש לך, נהגת במלכודת מוות. פשוט לא היית מעורב בתאונת דרכים תודה לאל.

המערכת לא מתערבת לך בנהיגה, היא מתריעה כשאתה מתקרה לרכב מהר מדי, ומזהירה אותך כשאתה סוטה מהנתיב.

אם כבר "התערבות בנהיגה" זה בדיוק מה שמערכת אקטיבית עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצרוח עליך כשאתה עושה משהו שלדעת המערכת לא בסדר לא נחשב בעיניך התערבות?

בכל מקרה, אם וכאשר יהיה לי רכב עם מערכות בטיחות אקטיביות, ואם וכאשר מערכת כלשהי תעשה משהו שלא מוצא חן בעיני (כגון בלימה בדרך פנויה), היא תכובה לאלתר.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...