Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש הלקוחות של קארספורום וסיטרואן 23.6.17

קבוצת לובינסקי
שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמנם אני לא בדיוק זוכר את התיבה מהקקטוס מלפני שנה, אבל אם אני אקח את התיבה ב208 וה308 GTI בהחלט יש מקום גדול לשיפור, המהלך שם דיי ארוך ולא נוח.

בנוגע לC1, פחות או יותר מה שזכרתי, והופתעתי מהגיר הרובוטי, שמרגיש יחסית בסדר ולא חובט ממש או היסטרי כמו זה בC3 פיקאסו למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרובוט בc1 מכיול טוב מהקודמת אבל בעיר עדיין מורגש שה חד מצמדי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-308 המצמד דווקא לא נורא.

לא נהגתי עדיין ב-208 ידנית.

גם מהלך הידית הילוכים נראה לי טבעי. אני כל חיי נהגתי ברכבים ידניים תוצרת סיטרואן ופיג'ו. נראה לי טבעי מהלך הידית. בטוח שמישהו שומע את התלונות על מהלך ארוך של הידית ובכל זאת משאיר אותה. אני אהבתי.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני הרגשתי רק את הידית באולם ולא נהגתי עליה כמוך.

הידית הכי טובה שניסיתי לאחרונה היא זו של המיאטה ND להשוואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי גם,

היה סך הכל מאוד מהנה - נחמד שעושים אירועים שכאלה וכן ירבו(צריך לעודד יבואנים אחרים גם כן).

עשיתי נסיעת מבחן על הC3 ועל הC1 הרובוטית -

הייתה לי נקודת השוואה מאוד טובה לקליאו:

- נוחות הנסיעה היא פשוט באמת מדהימה ביחס לקטגוריה(ויצא לי לחוות הרבה רכבים בקטגוריית הסופרמיני) - הרכב פשוט משייט בצורה מדהימה על הכביש וסופג שברים ושיבושים בכביש בצורה שמעוררת התפעלות - הרבה יותר טוב מהמתלים הסופר נוקשים של הקליאו.

- מבחינת התנהגות הרכב רוכן ועם זווית גלגול - ההתנהגות פה ביחס לקליאו היא באופן ברור פחות טובה משמעותית(המחיר של הנוחות המצויינת).

- מנוע-גיר - המנוע חסר מחץ קצת, מרגיש קצת שאין בו דרמה ושממש קשה לעורר אותו לחיים - מרגיש עייף משמעותית ביחס לשילוב של המנוע-גיר בקליאו, בנוסף הרעידות במהירות נמוכה מאוד מורגשות ממש! היה קשה לפספס אותן, בניגוד לרכבים אחרים עם אותו מנוע-גיר שנהגתי(C4 בעיקר) לא הורגש בצורה כ"כ קיצונית(זה גם לא עייפות של המנוע - הרכב רק עם 5,000 קילומטר).

- אבזור ועיצוב - הרבה באופן כללי מעוצב ממש מגניב, אהבתי את הצורה ומאחורה ומרווח ודיי נעים(הרבה יותר מהקליאו) - האבזור מפנק יחסית וכולל את כל מה שצריך(לדעתי המערכת המקורית צריכה להישאר - מלאה פונקציות חביבות כולל Android Auto), לרעה הבסיס של המושב צר וקצר מעט וזה מורגש.

הC1 הרובוטית הייתה מעניינת כי נהגתי שנה שעברה על הידנית ורציתי לראות את ההבדל - לא התחברתי לכוח של המנוע במצב אלקטרוני, הגיר מגיב לאט להחריד וממש בעייפות מרגיזה - מצד שני ככל הנראה זה "מחנך" לחיסכון בדלק, במצב הידני תחושת ההאצה במנוע משתפרת משמעותית.

בנוסף הגג הפתוח זה קונספט חמוד לגמרי וחבל שהוא לא משודך באף גירסא לגיר הידני.

הידית הילוכים בקקטוס הידנית ארוכה מאוד ולא מדוייקת, אבל זה מאפיין את כל הדגמים בקונצרן(כולל ה208GTI שהייתה לי).

נ.ב - עם כל המילים הטובות שיש לי להגיד על היום המאוד מהנה הזה ביקורת קטנה:

אני חושב שצריך להגיד מילה על הידית השבורה במושב הנהג של הC3(גם אני מצאתי אותה) - בסיבוב הקודם של ביום של סיטרואן עליתי על C4 עם מסך מולטימדיה מנופץ וגם בMG היו רכבים בתצוגה שחלקים מהם התפרקו , אני לא חושב שיש להסיק מזה על איזה בעיית אמינות או איכות חומרים - אבל כדאי לעשות צ'קליסט של דברים לבדוק ברכבי מבחן בסוף יום\שבוע ובמידה ויש נזק כלשהוא לדאוג לטפל בו לפני שהרכב חוזר לפול של הרכבי מבחן\תצוגה - מאמין שזה לא קל שמחזיקים פול כזה של רכבים וצריך לתת התייחסות לכל כך הרבה רכבים שמסתובבים בכל הארץ כל השבוע(ובטוח שזה קורה גם ביבואנים אחרים) - אבל ללקוח(שוב, ניחא אנחנו) שעולה על רכב עם ידית שבורה\מסך מנופץ\חלק לא מחובר זה נותן תחושה לא נעימה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין נושא התיבה הידנית. מבחינתי, הגיר הידני הכי נוח שיצא לי לנהוג איתו היה בפיאט פנדה, גם בשל מיקום המוט אבל בעיקר בשל הפעולה החלקה, והגרוע ביותר - בניסאן מיקרה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב לכולם,

אנחנו מודים לכל מי שטרח והגיע, ומקווים שהיום הזה היה מועיל עבורכם.

שמחנו מאוד עם השאלות הרבות לרועי וירון, גם עם הקשות שבהן.

אנחנו מקווים שנהניתם מהנהיגה במכוניות השונות, ושהיום הזה תרם לכם גם בהיבט של זוית ראיה נוספת על המותג והמוצרים המקסימים שלו.

שוב מודים לכולם על ההשתתפות,

להתראות במפגש הבא.

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...