Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוגמלתי ב-3 דוחות על מהירות בכביש אלוף שדה ,(מצלמה) תוך שבועיים..

שימו לב! השרשור הזה בן 2282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי לפחות ברור שלא מדובר בשיטה אוטומטית לאחד את כל העבירות שנהג נאשם בהן.

במקרה הזה זועק שמדובר באותה עבירה, ואין בינהן את אלמנט ההרתעה.

אני חושב גם שהנסיעה הייתה במהירות שסביר שהייתה מותרת בכביש, בטח בשעה כזאת.

שופט סביר (יש כאלה!) יתרשם מזה, וגם מהעבר הארוך והנקי של הנאשם. כל אני מאוד מקווה לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם סמיכות הדוחות תוך שבועיים ,שמנעה ממני לדעת שאני עובר עבירה ,כיוון שהדוחות הגיעו רק לאחר שהעבירות בוצעו לא תעמוד לזכותי?

לא. ועדיף לא לטעון את זה. אי ידיעת החוק אינה פוטרת ממנו. אם יש שם שילוט תקני, הטענה לא מוצלחת בכלל.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה להסיק?

שלא כדאי להישפט?

שכדאי לשלם את שלושת הדוחות (מקביל ללהישפט ולהודות).

האם לדעתך לא מדובר באותה עבירה?

האם אין סיכוי לאיחוד תיקים, הודאה באשמה והרשעה אחת?

לדעתי יש סיכוי טוב ושווה לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה להסיק?

שלא כדאי להישפט?

שכדאי לשלם את שלושת הדוחות (מקביל ללהישפט ולהודות).

האם לדעתך לא מדובר באותה עבירה?

האם אין סיכוי לאיחוד תיקים, הודאה באשמה והרשעה אחת?

לדעתי יש סיכוי טוב ושווה לנסות.

היי אילי

יש אופציה אחת נוספת ,להגיש בקשה כתובה עם כל הנסיבות המקלות הנ"ל

(עבר נקי, וכו') ולקוות להקלה, וכרגע אני מתלבט מה מבין השניים עדיפה לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל עם מכתב בקש רחמים על כל 3 הדוחות..

תקבל תשובה שלילית תשקול בשנית אם להגיש בקשה להישפט.

ואז בבוקר הדיון תנהל מו"מ עם התובע בשנית ותקווה לטוב.

לא ילך, תנסה באולם יחד עם השופט להגיע לאיזה הסדר

לא ילך, חייך אכלת אותה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצא 'קופים' לקחת את הדוח , סופג פגיעה של 2250 וארוחת ערב במסעדת שף לכל אחד מהחברים האלה.

מדובר בכסף קטן אבל הרבה נק' וזה קרוב כבר לשלילה.

מנסיון לא צריך לכתוב סיפורים בהמרה של דוח , פשוט שולחים אותו מחדש עם פרטים של הנהג השני וזה מגיע אליו בדואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שאותם יועצי אחיתופל, אינם ממהרים להתנדב להיות הבבון שלוקח עליו את הדו"ח. אם אין לכם הצעה, או רעיון חוקי, לפותח השרשור, עדיף שתדלגו לשרשור אחר. אני לא מבין את מנהלי הפורום שעוצמים עין ומתעלמים מהצעות לא חוקיות שמועלות כאן.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי הרבה מה לייעץ מעבר למה שישה כתב.

לדעתי עדיף להתייצב מול שופט ולפני כן לדבר עם התובע. אם אפשרות ה"קופים" (שלדעתי מאוד מתאימה במקרה הקפקאי שלך) לא באה בכלל בחשבון, אין בעיה להודות בכתב לתביעה ולבקש להענש פעם אחת. כמו שישה כתב, אם האופציות לא מצליחות: להמשיך הלאה: לדבר עם התובע לפני המשפט (זה מאוד מקובל במשפט תעבורה), כנראה שיקבל עסקת טעון כזאת שאתה מודה בעברות ונענש פעם אחת. ואם לא, לבקש את זה מהשופט.

אם אתה לא טוב בלהתבטא בעל פה, אפשר להישפט על סמך מכתב שבוא אתה מודה בפרטים ומציין את הנסיבות המיוחדות.

הרבה פעמים יש לאנשים חשש להישפט. הכי הרבה שמפסידים זה חצי יום עבודה של זמן ההתייצבות (ותשלום על חניה), בשום מקרה לא תקבל עונש חמור יותר ולא הוצאות משפט.

התגובה הקודמת שלי באה בעיקר כתגובה לזאת:

לא. ועדיף לא לטעון את זה. אי ידיעת החוק אינה פוטרת ממנו. אם יש שם שילוט תקני, הטענה לא מוצלחת בכלל.

לדעתי המשפט "...אינה פוטרת מעונש" לא מתאים כאן, זה ממש לא מה שאתה מכוון אליו.

אתה מעוניין להענש, אבל פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

סתם תזכורת:

מכאן: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?632944-%D7%94%D7%99%D7%95%D7%9D-%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%98-%D7%9C%D7%9E%D7%94-%D7%9C%D7%A6%D7%A4%D7%95%D7%AA

טוב אז ככה...8 וחצי נכנסתי לאולם, דקה וחצי שיחה עם התובעת שהייתה מאוד נחמדה, וסגרנו על 1500 שקל קנס על פי החוק החדש. לכל מי שתוהה לעצמו, עדיף לגשת לתובע לפני המשפט ולנסות להגיע להסדר.

נדמה לי אפילו באותו צומת, שמסתמן כרושם קופה נאה (יש שם יוד מגיב שחטף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בנסיעה לאורך הכביש באלוף שדה מצומת כביש הטייסים לכיוון ר"ג ,אין תמרור הגבלת מהירות ,עד לצומת כורזין (כ 100 מטר לפני הצמת בה חטפתי את הדוחות), האם למידע זה יש חשיבות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מזהה נכון, בתמונה הראשונה - מיד אחרי הצומת עם כורזין, ממערב למזרח.

בתמונה השנייה הכיוון ההפוך, הצומת עצמה בה צולמת (המצלמה מצד שמאל, מחוץ לפריים).

כך או כך, כפי שכתב רועי, נסעת בשטח עירוני - אם אין תמרור שמורה אחרת, המהירות המותרת היא 50.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...