Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת - מוסך מיצובישי יוסי כהן אשדוד

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 2484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הספורטבק 2016 שלי חוגגת שנה על הכביש והגיע הזמן לטיפול. הרכב עם 11500 ק"מ.

הרכב נקנה מכלמוביל טרייד ואיתו קיבלתי שובר לטיפול ראשון חינם (עד 500 ש"ח באותיות קטנות. חינם זה לא).

טיפול מסתבר עולה לא פחות מ-780 ש"ח, ואין הנחה בגלל שאני עם שובר, משמע שצריך לשלם את היתרה בסך 280 שח מכיסי.

780 שח!? חצי מזה על שעת עבודה, והשאר על שמן ומסנן. שוב, מדובר על מיצובישי משפחתית, ולא מרצדס.

קבעתי לשעה 10 בבוקר. הגעתי רבע שעה לפני. בפועל הרכב נכנס לטיפול קרוב לשעה 11.

המוסך עצמו נקי למדי וההמתנה נעשית בחדר נקי ומסודר, צמוד לאולם התצוגה של מיצובישי, עם טלוויזיה ועמדת קפה. בגלל שאני פדנט ולא סומך על איש, עמדתי רוב הזמן בחוץ מציץ אל תוך המוסך לראות מה הולך עם הרכב שלי.

דבר ראשון ממה שיצא לי לראות היה שהגלגלים הקדמיים הוחלפו עם האחוריים. מצויין. מפה לשם, משך הטיפול עצמו לא עבר את ה-20 דקות, והמכונאי עבד בלי לחץ. בגלל ששילמתי על שעת עבודה, צריכים להחזיק את הרכב על הליפט שעה, למרות שהטיפול בפועל לוקח שליש מזה. למה לא לקחת 180 שח על חצי שעת עבודה?

בנוסף ביקשתי לבדוק כיסוי פלסטיק מתחת לתא הכפפות שמרעיש מעט בנסיעה. הרכב יצא מהטיפול ועמד עוד כ-40 דק' בחוץ עד שנכנס שוב פנימה לבדיקת הפלסטיק. בדק עם האחראי ובסופו של דבר נעשה חיזוק כלשהו. בסופו של דבר יצאתי מהמוסך ב-12:30. הרבה מאוד זמן.

לסיכום, השרות במוסך טוב והמקום נקי ומסודר, אבל המחיר והזמן שלקח לסיים עם הרכב לא להיט. טיפול גדול אגב עולה כבר קרוב ל-1300 ש"ח.

באילו מוסכים אני יכול לטפל בשביל לשמור על האחריות? האם מוסך מורשה מיצובישי זה תקין? האם ישנה אפשרות לקנות חלקים ולהגיע איתם למוסך לטיפול (בצרוף חשבונית קניה שמדובר בחלקים מקוריים)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר די סטנדרטי במוסכי יבואנים שונים לטיפול קטן.

תמחור שעות העבודה נגזר משעתון היצרן שנקבע לכל פעולה, ולא לפי זמן הטיפול בפועל.

טיפול בכל מוסך מורשה של משרד התחבורה , בדיוק לפי הוראות היצרן אמור לשמור על אחריות ( אבל לא על רצון טוב של היבואן, גם מימוש מהיר וללא קשיים של האחריות יכול להיות בסימן השאלה ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא באמת מתפלא, זו מדינת ישראל. 20 דק על הליפט, 3.5 ליטר שמן ומסנן בכמעט 800 שח זה עדיין הזוי מבחינתי.

אם אני נוסע כ-10 אלף ק"מ בשנה, וספר הרכב מציין שהטיפולים נעשים כל 20 אלף ק"מ, אני יכול בשנה השניה לבקש טיפול קטן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי גם מה מרווח הטיפולים בזמנים. אם זה או שנה או 20 אלף קילומטרים, המוקדם מביניהם, אז הטיפול הבא יהיה לפי הזמן.

אתה חושב שיש בעיה מבחינתם למרוח זמן על הליפט? היה כאן דיון לא מזמן בנושא.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=629883

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטיפול ראשון מחיר סביר,לא הכי זול אבל סביר.

שים לב שי הבדל במחירים בין המוסכים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, תיקח כמה הצעות מחיר ממוסכי יבואן שונים. גם אצלי בטויוטה מוסך אחד נתן הצעת מחיר של 780₪, בזמן שמוסך אחר ( קצת יותר רחוק ) תימחר את אותו הטיפול ב 580₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...