Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

sharont1
שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש המלצה לרמקולים 6X9 להתקנה בדלתות קדמיות Mazda CX-5

עכשיו יש לי אינפיניטי שאני צריך להחליף.

הרמקולים מחוברים למגבר סרווין וגה ויש סאב מאחור.

אני מחפש רמקולים שייתנו mid ו-high טובים. הטוויטרים של האינפיניטי לא מספיק חזקים לטעמי.

תודה.

שרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6X9? חשבתי שב-CX5 יש מקום לרמקולים עגולים עד קוטר "9.

מה הדגם המדויק של הרמקולים שקיים כעת? ובעקיפין, האם מדובר בקומפוננט?

כיצד מותקנים הרמקולים/הסט? האם יש בידוד/איטום בדלתות ובכלל?

מה הדגמים המדוייקים של שאר הציוד?

מה התקציב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, בדוק כי הכפתורים על הטוויטרים שמאפשרים להנחית אותם, לא לחוצים פנימה (הנחתה של 3dB-).

שנית, "הבעיה" שלך היא שמדובר ברמקולים קואקסלים, שבהם הטוויטר יושב נמוך ובאופן מאוד לא כיווני כלפיך (למעט אולי רמקול ימין).

אפשרות אחת תהיה להחליף לסט קומפוננט, כך שהטוויטר יהיה יחידה נפרדת שניתן למקם בקורות במקום שקרוב יותר ומכוון יותר לראש (חפש המלצות של Audio King עד 700 ש"ח).

אפשרות שניה, תהיה אולי לנסות לעשות "ניתוח לב פתוח" לרמקול הקיים ולהוציא ממנו לכל הפחות את החיווט שמיועד לטוויטר ולרכוש אחד כזה נפרד (יהיה צורך לבדוק מה נקודת החיתוך הקיימת ולהתאים למה שירכש) או אם יש אפשורת לנתק הקיים (כמובן שזה יצטרך להתבצע במקצועיות) ולהזיז אותו למעלה, בדומה לקומפוננט.

אלו הרעיונות שעולים אצלי בינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש mid & high אז לא תמצא תוצאה יותר טובה מקומפוננט. שמעתי המון המלצות טובות על מורל ופוקאל, אישית אני משתמש בhertz.

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש המלצה ספציפית Pioneer TSD1720C ,זה קומפוננט מהטובים ביותר ביחס לתקציב.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=818927

איך הם יהיו בהשוואה ל-JBL gto6506ce?

את ה-JBL יש לי כבר כמה שנים (כרגע לא מותקנים). הם עברו כמה מכוניות.

בהשוואה של המפרט לפיוניר יש טווח תדרים גדול יותר והספק מקסימלי קצת גבוה יותר (למרות שזה לא אומר כלום).

מה עם חברות איכותיות יותר כמו סרווין וגה או מורל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לשים 3.5 אינצ' במקום הטוויטרים המקוריים (שלא עושים כלום)?

אם כן, מה מומלץ?

צריך לחבר אותם דרך קרוס או פילטר כלשהו או במקביל לרמקולים שמחוברים ליציאות המגבר?

P_20170624_151545.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להתקין שם את הטוויטרים של סט הקומפוננט אשר תבחר (לא בהכרח מיקום אידיאלי).

או אם מדובר בהשקעה גבוהה יותר, אולי מיד של סט 3 חלקים יכנס שם (ואז למצוא מיקום אחר לטוויטר במידה ואין מקורי בקורות/משולשים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להתקין שם את הטוויטרים של סט הקומפוננט אשר תבחר (לא בהכרח מיקום אידיאלי).

או אם מדובר בהשקעה גבוהה יותר, אולי מיד של סט 3 חלקים יכנס שם (ואז למצוא מיקום אחר לטוויטר במידה ואין מקורי בקורות/משולשים).

אתה יכול להמליץ לי על דגם של 3 חלקים?

אני רוצה לדעת מה המחירים של סטים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי סטים שנמכרים סביב 1500, אולי קצת פחות, אבל איני יודע אם הם מומלצים ו/או יתאימו לך ויהוו שדרוג בהכרח על המצב הנוכחי.

המחירים כמובן רק מצפינים משם. כמובן שיש לבצע התקנה נאותה שאולי תכלול גם קצת עבודת בידוד אקוסטי בסיסית וגם עבודת כיוון כלשהי. גם זה יוסיף לעלויות.

בצע קצת חיפוש לגבי ה-CX5, כי הנושא נדון, כולל אפשרויות "גרנדיוזיות".

והמתן, אולי אודיו קינג יוסיף מידע רלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...