Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל אדם S - מערכת פליטה/דאון פייפ/משהו אחר

שימו לב! השרשור הזה בן 2292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

הרכב אצלי בערך 3 חודשים והדבר שבאמת חסר לי זה סאונד טוב, מה הכוונה לטוב?

הרכב נשמע כמו משפחתית עם טורבו, מלבד רעש יניקה קטן לא ממש שומעים דבר. רוצה רעש קצת יותר בשרני, שתהיה נוכחות כלשהי לרכב הקטן הזה.

חבר ממליץ על מערכת פליטה חדשה וגם אני חושב על זה רבות, הבנתי שצריך כזו בשביל לשמור על הממיר הקטליטי ולהמנע מסיכון, מצד אחד זה יקר ממש, מצד שני דאון פייפ קצת יותר זול (כנראה?) השיפור בסאונד כנראה יהיה ניכר, אבל ממה שהבנתי מורידים ממיר וזה עלול לסכן הורדה מהכביש או שאני מדמיין? ובנוסף עניין התוכנה שבעצם.. ייקר את העניין כמו מערכת פליטה חדשה?

הרכב מתוכנן להשאר אצלי ב 3 שנים הקרובות +-.

התקציב לא הכי מוגדר, בין 3-5K, מה חושבים?

האם יש סיכונים כלשהם הכרוכים באופציות הנ"ל?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לי רעיון בישבילך אם אתה מחפש רק רעש. לרתך "פרפר" לפני הכניסה לדוד האחורי, זה עשה אצלי נפלאות. אם אתה מעוניין אני יכול לעלות קישור ליוטוב להמחשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4Real, אתה היית בטיול עם עוד כמה GTIים ןBRZים באיזור פוריה? (שואל כי מישהו עם רכב כמו שלך שהותקן בו פרפר כזה היה גם).

בכל מקרה, לפות"ש - היום אם רוצים יורידו אותך אפילו על הדבר הכי קטן שיש. בכללי יש לחשוש (לדעתי) רק מנושא האחריות.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאב, אמרתי לך לקנות 595 ומונזה...

וברצינות - קפוץ ללירן סיסו ולאור פאב, תתייעץ עימם ותישן על זה עד שתקבל החלטה סופית.

אני שוקל לקפוץ ללירן לעשות DeCat (דאונפייפ בלי ממיר) ואולי להשאיר את הפרפר של המונזה על מצב פתוח באופן תמידי.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון הייתי בטיול המדובר עם 2 BRZ כחולות.

אם כך, אכן הרעש הרבה יותר מורגש וחזק.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור פאב אל תלך, ודאון פייפ אל תעשה, בטח לא אחד בלי ממיר. אני עשיתי והגזים שנכנסו לי לאף כל פעם שעמדתי עם הרכב עם חלונות פתוחים עד עכשיו לא סיימו לצאת. זה הופך את הרכב לפצצת סירחון שגם חופרת מאוד בשיוט, פשוט אל תעשה את זה. סאונד טוב משיגים מדוד אחורי, ואם יש כסף אז מצנרת מלאה עם ממיר ספורטיבי.

Sent from my HUAWEI VNS-L22 using Tapatalk

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים על העצות

אחת הסיבות שאני פחות רוצה דאון פייפ זה בגלל הריח והרעש התמידי שהבנתי שזה עושה למרות שהבידוד אצלי דיי טוב, אבל אחד שנוהג תמיד עם חלון פתוח..מצד שני מוגבל בתקציב, אולי נמתין עם הנושא עד שנאסוף מספיק לצנרת מלאה.

מתאר לעצמי שזה אמור להגיע עם תוכנה כדי לא להקפיץ הערות מחשב.

בכל אופן אעשה סיבוב אצל אחד מהמקצועיים ואלמד יותר טוב

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהריח החריף הוא מטרד ונכון שיש גם בעיה עתידית עם הטסט... אבל ואבל גדול, DECAT הוא שיפור מורגש בעיקר עם תוכנה - מבחינת הסאונד (וכמבן מבחינת הביצועים).

תמיד אפשר להשקיע וללכת על ממיר ספורטיבי עם 200 תאים. הבעיה היא שכל הביקורות בנט מספרות שהממירים האלה בעלי אורך חיים סופר קצרצר ולכן מעדיפים לוותר עליהם ברב מוחלט של המקרים.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אז בשישי האחרון הלכתי לאור פאב להתחיל בהורדת רזונטור, אני לא יודע איך חיכיתי 8 חודשים על הכביש ולא עשיתי את זה עד עכשיו כי השינוי בסאונד עצום.

אור עשה עבודה יפה, אחלה בן אדם ואיש נחמד מאוד.

המחיר לא יקר (לעומת מערכת פליטה או דאון פייפ וחבריו) והתוצאה יותר מהזויה אצלי, ידוע לי שבכל רכב זה שונה אבל לקחתי סיכון כי יצא לי כבר לשמוע אדם S עם הורדת משתיק.

אין רעש של חפירה בנסיעה רגועה, אין המהום מעצבן בתא הנוסעים ובכלל לא שומעים רעש בשיוט כלל, אבל כשלוחצים על הדוושה הרכב מתעורר.

בהחלט שמח על הבחירה, ממליץ מאוד לכל מי שיש לו את הרכב הנ"ל כי זה מה שהיה חסר לי.

(בנוגע לרכבים אחרים ממליץ קודם לבדוק אחרים שעשו בגלל שהתוצאה שונה בין כל יצרנית).

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בשישי האחרון הלכתי לאור פאב להתחיל בהורדת רזונטור, אני לא יודע איך חיכיתי 8 חודשים על הכביש ולא עשיתי את זה עד עכשיו כי השינוי בסאונד עצום.

אור עשה עבודה יפה, אחלה בן אדם ואיש נחמד מאוד.

המחיר לא יקר (לעומת מערכת פליטה או דאון פייפ וחבריו) והתוצאה יותר מהזויה אצלי, ידוע לי שבכל רכב זה שונה אבל לקחתי סיכון כי יצא לי כבר לשמוע אדם S עם הורדת משתיק.

אין רעש של חפירה בנסיעה רגועה, אין המהום מעצבן בתא הנוסעים ובכלל לא שומעים רעש בשיוט כלל, אבל כשלוחצים על הדוושה הרכב מתעורר.

בהחלט שמח על הבחירה, ממליץ מאוד לכל מי שיש לו את הרכב הנ"ל כי זה מה שהיה חסר לי.

(בנוגע לרכבים אחרים ממליץ קודם לבדוק אחרים שעשו בגלל שהתוצאה שונה בין כל יצרנית).

מחפש לקבל תוצאה דומה אבל עם BRZ. ידוע למישהו על מקום מומלץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור גם לי התקין דוד אחורי, אבל אצלי זה היה על מנת להחריש רעשים ולא להגביר.

על פי עצתו להגדיל את הדוד ולהקטין את היציאהמ 5 וחצי אינצ ל4 אינצ או 3 וחצי...לא מדדתי.

גודל הצינור החיצוני מאחור גם משפיע.

אור פאב מקצוען ומכיר את הרכבים שנרשמו םה וכנראה יש לו פתרון משלו לא רכב.

לא יתן לכם לצאת מהסדנה ללא מענה...ממליץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...