Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוף עצוב לגולף ומזל גדול למשפחה

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 2474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לסיום תמונה מהמגרש שבו אוחסן הרכב. היה לי קשה לראות אותו כך ולהבין מה עבר על אשתי והילדים.

זה באמת מאוד מפחיד. אני חיים כל יום עם היכולת המופלאה שלנו לא לחשוב על כל הדברים שיכולים להשתבש, וכשמשהו כן משתבש, פתאום כל ההכרה עד כמה אנחנו שבירים וזמניים נוחתת עליך.

זה קשה.

למרות שהיא רשאית לנהוג מבחינה פיזית\רפואית \חוקית היא עדיין לא חזרה להגה. הפחד עדיין חזק ממנה.

אני לא לוחץ בינתיים אבל אני מבין שהחזרה המהירה חשובה מאוד. אנחנו לא שוללים עזרה של גורם חיצוני.

טיפול בחרדה/טראומה מסוג זה עושים בד"כ עם טיפול פסיכולוגי הקרוי CBT, שכולל חשיפה הדרגתית. אני משוכנע שיש כאלו שמתמחים בנהיגה או בנהיגה אחרי תאונה. הייתי בודק אם הביטוח מממן את זה, כחלק מנזקי התאונה.

אני לא יודע אם חזרה מהירה היא טובה או לא, באמת הייתי מתייעץ.

חשוב לזכור שמנגנון החרדה הוא מנגנון "עתיק" מבחינה אבולוציונית, טיפש ואוטומטי (בלתי נשלט). אי אפשר לשכנע אותו להפסיק לפעול עם הגיון, וגם לא עם אמפטיה (לא שיש סיבה לא להיות אמפטי...). זה כמו קישור ישיר. המוח כאילו מותח כבל תקשורת ישיר בין נהיגה לתחושת סכנת מוות (במקרה שלך) על בסיס ניסיון (במקרה הזה קונקרטי לחלוטין), ומגייס את התגובה הבסיסית ביותר של כל יונק למצב סכנה - לחץ (הכנסת הגוף לכוננות על).

הדרך להפסיק את זה היא לנתק את החיווט. אם לא מצליחים לבד, כי הלחץ גדול מדי, אז לוקחים איש מקצוע שמרגיל, באופן הדרגתי, את המוח בחזרה לנהיגה, ככה שחיווט נחלש. אחרי זה, קורס של נהיגה "מגננתית" (כמו שחן מדבר עליו הרבה בפורום) יכול להיות תוספת טובה להפחתת לחץ נוספת.

• רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלב הבא הוא להתחיל לטפל בכל הנושא הביטוחי. אין לי נסיון גדול בתחום, אני מתכנן להעזר בעורך דין.

מקווה שתחזרו לשגרה בהקדם,

לגבי הביטוח - שום עורך דין ושום נעליים, יש לך חברת ביטוח ושמה ״שלמה סיקסט״ והיא אמורה לעטוף ולטפל בכל העניין הביטוחי(גם אם זה עלות טיפולים של נזקי גוף בביטוח החובה וגם אם זה נזק לצד ג׳) - זה חלק מהחבילה של הליסינג והם עוטפים למענך את כל העניין המשפטי-כלכלי.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוקנוק, זה ממש לא נכון.

שלמה מטפלים בגכוש אבל כאן יש נזקי גוף.

אתה חייב עורך דין טוב ואתמול. שמור כל נייר, קבלה והוצאה (אפילו מונית לרופא או עזרה בבית).

והכי חשוב, החלמה מהירה ומלאה לאשתך.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ביטוח חובה על הרכב? מטרת הביטוח חובה הוא לכסות בדיוק נזקי גוף שכאלה! את כל עלויות האישפוז,פיזוטרפיה וכו' אתה מקבל מפוליסת הביטוח חובה! שאצל שלמה זה חברת הבת שלהם "שלמה ביטוח" שמבטחת את הרכב בביטוחי חובה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לפחד ללכת לעורך דין כבר בשלב הזה, גם אם בשלב זה תקבל רק הכוונה והוא יישאר ברקע.

היתרון העיקרי הוא שהוא שותף לכל שלבי ההליך החל מההתחלה ולא צריך להשלים לו מידע אחכ (זה נכון לתחומים נוספים).

יתרון נוסף הוא שהוא יכול לתת לך טיפים, שכבר בשלב ההתחלתי יועילו לך, גם לאו דווקא טיפים משפטיים פרופר.

כמובן שביחס לעלות תועלת. תתחיל בפגישת היכרות עם עו״ד מומלץ שתחום היתמתחותו הינו פלת״ד.

אם אתה מחיפה, אני יכול להמליץ לך על עו״ד שכזה (כמובן שבסופו של דבר תצטרך להתרשם ולהחליט אם לשכור אותו בעצמך).

בן

• רעיון טוב! 1

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ביטוח חובה על הרכב? מטרת הביטוח חובה הוא לכסות בדיוק נזקי גוף שכאלה! את כל עלויות האישפוז,פיזוטרפיה וכו' אתה מקבל מפוליסת הביטוח חובה! שאצל שלמה זה חברת הבת שלהם "שלמה ביטוח" שמבטחת את הרכב בביטוחי חובה.

והביטוח ימהר לשלם מיוזמתו על הכל כולל דברים שלא ידעת שמגיע לך.

בכל מקרה יצטרכו כאן עו"ד כי יש פגיעה של ממש אז עדיף מה שיותר מוקדם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם,

אשפר לחתום את השרשור הזה בנימה אופטימית.

לאחר חודש לא פשוט החיים מתחילים לחזור למסלולם.

אשתי מתפקדת בצורה הרבה יותר טובה עכשיו. היא עדיין ממשיכה בטיפולי פיזוטרפיה כדי לתמוך במגמה החיובית.

את הגולף החליפה אוקטביה והצלחנו להשיב את הביטחון לאשתי שעכשיו נוהגת עליה.

קיבלתם הצצה קטנה למספר אחד מבין הסטטיסטיקה המחרידה של תאונות הדרכים וזה רק "פצועה קל".

שוב תודה לכל התמיכה וההמלצות הטובות שקיבלתי במהלך הדרך.

איזה כיף לחזור לשגרה :wink:

• אהבתי 1

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אשפר לחתום את השרשור הזה בנימה אופטימית.

לאחר חודש לא פשוט החיים מתחילים לחזור למסלולם.

אשתי מתפקדת בצורה הרבה יותר טובה עכשיו. היא עדיין ממשיכה בטיפולי פיזוטרפיה כדי לתמוך במגמה החיובית.

את הגולף החליפה אוקטביה והצלחנו להשיב את הביטחון לאשתי שעכשיו נוהגת עליה.

קיבלתם הצצה קטנה למספר אחד מבין הסטטיסטיקה המחרידה של תאונות הדרכים וזה רק "פצועה קל".

שוב תודה לכל התמיכה וההמלצות הטובות שקיבלתי במהלך הדרך.

איזה כיף לחזור לשגרה :wink:

בנג'י - בריאות לכולם ושתחייכו

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה הוריד אותי לקרקע והזכיר לי שהתחביב הזה טומן בחובו די הרבה סיכון ושאסור לשכוח את זה... רפואה שלמה, שמח שהחיים שלכם מתחילים לחזור לעצמם

Sent from my HUAWEI VNS-L22 using Tapatalk

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפואה שלמה לכל בני משפחתך, אני רואה שהגולף באמת עשתה את העבודה שלה במקרה קיצוני שכזה.

התמנות מזכירות לי סירטון של תאונה שהייתה באיזור הביג בכרמיאל לפני כחודש בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפואה שלמה למשפחה. התאונה נראית קשה מאוד.

לא עברתי כאן על כל השרשור אבל הדבר הראשון שעלה לי לראש לאחר קריאת ההודעה הראשונה היא הפרסומת של צ'מפיון בישראל בשנות ה-90: "לו כל דבר בחיים היה בטוח כמו פולקסוואגן אאודי"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...