Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכפיל חניה

שימו לב! השרשור הזה בן 2506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

בחוזה הרכישה של דירתי הובטח לי "מכפיל חניה אוטומטי" בפועל קיבלתי מכפיל חניה הידראולי רגיל, אין בו שום דבר אוטומטי והשימוש בו עבורי הוא סיוט

האם יש מקום לתביעה משפטית?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי בהסכם מפורט מה זה האוטומטי הזה?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפועל קיבלתי מכפיל חניה הידראולי רגיל, אין בו שום דבר אוטומטי והשימוש בו עבורי הוא סיוט

האם יש מקום לתביעה משפטית?

תודה

למה הכוונה ב"הידראולי רגיל שאין בו שום דבר אוטומטי"? אתה יוצר לחץ בעזרת מוט ומשחרר בעזרת בורג (בדומה לג'ק הידראולי)?

אני מניח שאתה לוחץ על כפתור, השאלה למה לדעתך זה לא "אוטומטי" ומה בדיוק ציפית לקבל.

כפי שכבר כתבו, כדאי לבדוק היטב מה רשום בהסכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

בחוזה הרכישה של דירתי הובטח לי "מכפיל חניה אוטומטי" בפועל קיבלתי מכפיל חניה הידראולי רגיל, אין בו שום דבר אוטומטי

אם השימוש בו הוא לא בהפעלת כח פיזי שלך / משיכת כבל / גלגלת וכו - הוא אוטומטי.

השימוש בו עבורי הוא סיוט

ההגדרה שלך לסיוט היא אינדיבידואלית. אם תתבע עורך הדין של המוכר יטען שזה לא באמת סיוט.

יש מקום לתביעה משפטית?

תודה

תמיד יש, אבל כדאי לך להיוועץ בעורך דין בתחום הזה אם לדעתו קיים סיכוי כלשהו שתזכה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי בהסכם מפורט מה זה האוטומטי הזה?

לא מפורט, זהו הדבר היחיד שרשום על המכפיל.

אני לתומי הבנתי שמדובר עם שלט רחוק שמוריד ומעלה את המכפיל

בפועל זהו מכפיל עם מפתח שאתה נדרש לצאת מהמכונית על מנת להפעילו

דרך אגב בהגדרות יצרן יש קטגוריות למכפיל הידראולי, חצי אוטומטי ואוטומטי ושלי הידראולי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הכוונה ב"הידראולי רגיל שאין בו שום דבר אוטומטי"? אתה יוצר לחץ בעזרת מוט ומשחרר בעזרת בורג (בדומה לג'ק הידראולי)?

אני מניח שאתה לוחץ על כפתור, השאלה למה לדעתך זה לא "אוטומטי" ומה בדיוק ציפית לקבל.

כפי שכבר כתבו, כדאי לבדוק היטב מה רשום בהסכם.

רשום בחוזה מכפיל חניה אוטומטי בלבד, אין פירוט נוסף

בהגדרות יצרן יש מכפילים הידראולים, חצי אוטומטיים ואוטומטיים

שלי הידראולי ולא אוטומטי ומכאן שאלתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שהמפתח הוא למעשה מתג חשמלי פשוט שמאחוריו המשאבה מפסקי גבול וכ'ו. אם זה המצב נראה לי שהוספת "שליטה מרחוק" לא צריכה להיות בעיה טכנית מסובכת. כמובן שהפתרון אמור להבדק תחילה מבחינת חוקיות השינוי ואח"כ בהיבט הבטיחותי ויש מספיק אופציות מאוד מסוכנות שאמורות להדאיג את המתכנן והמשתמש. הכל ברמת המחשבות המידיות שעלו, אם פספסתי בגדול אני מתנצל.

לא נראה שמהיבט המשפטי תוכל להשיג משהו, מציע אם הענין חשוב לך אז תשקיע את המאמצים בפתרון טכני אם יתאפשר חוקית. פתרון טכני תמיד ימצא והשאלה שתעלה תהיה אם שווה לך להשקיע את הסכום שידרש.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להתקין לזה שלט רחוק משום שזה לא תקני, יש חובה של ביקורת תקופתית למכפיל חניה כמו למעלית ולכן לא ניתן עד כמה שידוע לי להתקין מערכת של שלט רחוק. המכפיל שלך הוא אוטומטי, לא יודע למה אתה חושב שאם הוא בלי שלט רחוק הוא לא בהגדרת אוטומטי.

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחוזה הרכישה של דירתי הובטח לי "מכפיל חניה אוטומטי" בפועל קיבלתי מכפיל חניה הידראולי רגיל, אין בו שום דבר אוטומטי והשימוש בו עבורי הוא סיוט

תודה

אני לתומי הבנתי שמדובר עם שלט רחוק שמוריד ומעלה את המכפיל

בפועל זהו מכפיל עם מפתח שאתה נדרש לצאת מהמכונית על מנת להפעילו

לא הבנתי למה השימוש במפתח הוא ״סיוט״. הרי אתה יוצא מהרכב בכל מקרה בסיום החניה, לא? אשמח אם תסביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי נכנס ויוצא פעמיים

פעם כדי להביא את הרמפה אליו ואז להכניס את הרכב לתוך הרמפה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי. מדובר מכפיל תת קרקעי? במקרה כזה, אמורה להיות חניה פנויה כשאתה מגיע אליו בכל מצב, לא?

עריכה: כלומר, בהנחה שמי שחונה ראשון דואג להפעיל את המכפיל לפני שהוא עוזב.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...