Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון/פולו GTI/שירוקו או אולי ג'ולייטה בכלל ?

orel94
שימו לב! השרשור הזה בן 2529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם

אני מתלבט בין הרכבים הנ''ל ואני חייב לציין שאני כבר מבולבל מאוד...

התקציב שלי הוא סביב ה - 70K-80K וחיפשתי רכב מעניין שיהיה זריז מספיק, מהנה לנהיגה ( כמה שאפשר) ואמין.

(לכן העדיפות היא לגיר ידני).

הסיאט לאון 1.4 fr הצורה החדשה נכנסת לי לתקציב לשנתון 2013 אך אני מפחד שהרכב אינו מהיר מספיק, ברור לי שזה לא מגיע לכוח של הGTI אבל השאלה האם אני ארגיש שחסר כוח ברכב? אשמח לשמוע את דעתכם על הרכב כשכרגע הוא הכי קורץ לי, אשמח לשמוע גם לגבי אמינותו.

פולו GTI- אין גיר ידני, הבנתי שהיו בעיות עם הגיר DSG בשנים 2011-2012 מה שבעצם נכנס לי לתקציב, אשמח לפירוט .

שירוקו - יש גיר ידני מה שמעניין אותי זה גרסת ה1.4 עם 160 כ''ס , יש איתם בעיות מסוימות? מחלות כאלה ואחרות?

ג'ולייטה - אין לי שום מידע לגבי הרכב, אשמח לכל פרט שאתם מכירים ויכולים לייעץ.

מצטער על החפירה, אשמח שתעשו לי קצת סדר בבלאגן, תודה רבה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית למיטב הבנתי vw זנחו את תצורת המנוע שיש בפולו ושירוקו שציינת (1.4 טורבו+מגדש-על),

בגלל בעיות אמינות (תקנו אותי אם אני טועה...)

וכן, הגיר בפולו הוא מהדגם הפחות מדהים (dq200), למרות זאת:

במסגרת אחריות מורחבת וקריאת שירות, בחלקם הוחלפו קלצ'ים משופרים

ועוד כמה דברים שאמורים לשפר את האמינות שלהם

מה עם הצורה הקודמת של הלאון? המבחר יפה

יש 1.8T ו- FR שהיא באמת FR ולא כמו היום רמת גימור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 1.4 160HP או 180HP זה רולטה רוסית בכל התנעה עד הרגע שהמנוע מתפגר סופית.

הייתי בוחר בלאון FR 1.4 ושם תוכנה למנוע ל150 כ"ס. אין לו בעיה לסחוב 150 כ"ס באמינות וגם להשאר חסכוני וגם להרגיש מאוד חזק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד פוקוס אקובוסט תיתן לך כל מה שאתה מחפש, ועם עודף של 10K מהתקציב. 180-200 כ"ס גיר ידני התנהגות כביש מעולה ואבזור משובח, תמורה הכי טובה שיש לכסף בקטגורייה הזאת. במקרה אני מוכר את שלי, אבל ההמלצה אובייקטיבית לגמרי :)

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 1.4 160HP או 180HP זה רולטה רוסית בכל התנעה עד הרגע שהמנוע מתפגר סופית.

הייתי בוחר בלאון FR 1.4 ושם תוכנה למנוע ל150 כ"ס. אין לו בעיה לסחוב 150 כ"ס באמינות וגם להשאר חסכוני וגם להרגיש מאוד חזק

אתה יכול לבסס את הטענות שלך על משהו? נניח, סטטיסטיקה כלשהי?

האם הטענה שלך רלוונטית אך למספר הקסום 1400 סמ"ק, או שהטענה היא על כל מנוע עם יחס העולה על 115 כ"ס ל1,000 סמ"ק?

פשוט בסמלון שלך יש M/// , ונדמה שאתה טוען שאלו רכבים עם מנועים שעתידים להתפגר, ויש כאן חתיכת דיסוננס... :\

אלא אם יש לך במקרה גרף כזה של התפגרות מנועים לפי יחס כ"ס לנפח, שמשולב עם גרף עם תנאי סף העולה לפי גודל הנפח. אבל לפי הנוסח אני אנחש שאתה פחות אדם של data ויותר בקטע של הצהרות

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לבסס את הטענות שלך על משהו? נניח, סטטיסטיקה כלשהי?

האם הטענה שלך רלוונטית אך למספר הקסום 1400 סמ"ק, או שהטענה היא על כל מנוע עם יחס העולה על 115 כ"ס ל1,000 סמ"ק?

פשוט בסמלון שלך יש M/// , ונדמה שאתה טוען שאלו רכבים עם מנועים שעתידים להתפגר, ויש כאן חתיכת דיסוננס... :\

אלא אם יש לך במקרה גרף כזה של התפגרות מנועים לפי יחס כ"ס לנפח, שמשולב עם גרף עם תנאי סף העולה לפי גודל הנפח. אבל לפי הנוסח אני אנחש שאתה פחות אדם של data ויותר בקטע של הצהרות

לא הבנת אותי.

המנוע 1.4TSI הTWINCHARGE הוא רולטה רוסית. מגיע עם 160HP ו180HP וגם 150HP בחלק מהמיקרים.

המנוע עצמו הוא הבעיה ובלי קשר לכ"ס שהוא מוציא כי התיכנון שלו לקוי.

אז שורה תחתונה לא התכוונתי לייחס נפח לכ"ס כפרמטר לאמינות.

וכהשוואה, פיאט ייצרו מנוע 1400 סמ"ק עם 180 כ"ס ללא בעיות אמינות קשות שמביאות את המנוע לכשל פטאלי.

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האאאא אוקיי, זה לא היה ברור (לי) מההודעה הקודמת שלך שאתה מתייחס ספציפית לtwincharge מהשירוקו / פולו.

לצורך העניין, ג'ולייטה עם 1.4 מנפיקה 170 כ"ס ונמצאת בתוך הטווח שהגדרת, וכמובן שיש עוד רכבים רבים אחרים.

לגבי המנוע הספציפי הזה, גם אני מכיר נתונים דומים, בלי לדעת היסטוריית טיפולים סופר מסודרת לא הייתי נכנס להרפתקה.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השירשור:

האמת שאם הייתה לי הזדמנות הייתי לוקח בעצמי את הפורד ש misterb מוכר (ואני לא מכיר את הבחור).

מדובר ברכב נדיר (באמת, יש נראה לי משהו כמו איזה 20 כאלה).

ביצועים מעולים ובלי בעיות של היסטוריית אמינות, היגוי משובח שכבר לא רואים היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות!

לגבי הפורד, לא ממש אוהב את הרכב הזה אז הוא לא רלוונטי מבחינתי אבל תודה על ההצעה בכל מקרה, בהצלחה במכירה

החלטתי קצת יותר להתמקד לגבי פולו GTI 2013 אשמח לשמוע חוות דעת, והכי חשוב לגבי האמינות של הגירים והמנועים .

הלאון עדיין אופציה טובה, אני יודע שהיא שונה בתכלית מהפולו אבל אם יש מידע/ חוות דעת אשמח לשמוע, מדובר פה על הלאון הידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו לך למעלה, אמינות המנוע 1.4 (180כ"ס) שנמצא בפולו GTI (בשירוקו 160 כ"ס) מוטלת בספק, יש המון מנועים כאלה שהתפגרו גם בלי שיפורים למיניהם, ועוד שילוב של DSG7? :roll:

אני בטוח שיש כאלה שעובדים באמינות מוחלטת ולא עשו שום בעיה, אבל עצם העובדה שיש המון דיווחים שליליים אודות המנוע והגיר הזה, אני הייתי נמנע מקניה כזו.

במקומך הייתי מחפש 1.8T ידני (לאון דור קודם?) וסוגר את הפינה.

אם אתה לא מקובע על VAG אז כן הייתי ממליץ לבדוק את הג'ולייטה, רכב עם שלדה מעולה ומהנה לנהיגה, עם מראה קצת שונה (אם כי היום רואים הרבה על הכביש) ואם אתה חפץ בתיבה אוטומטית אז הגיר ששוכן בג'ולייטה הוא מסוג TCT אשר לא הציג בעיות אמינות חריגות למיטב ידיעתי.

בהצלחה

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לצאת מהראש של "רק VAG",

חיפשת אמינות - הפולו הנ"ל לא בשבילך.

חיפשת ידני - הרכב הזה מגיע רק רובוטי.

בתקציב שלך נכנסת 208GTI שנת 2014 שמורה עם ק"מ נמוך (יש בטרייד מוביל כרגע איזה 4 למכירה)

יש לך גם אבארט 500 בערך 2013 בתקציב, שים לב שהרכב מאוד לא נוח, לא מתאים לכל אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדיף להישאר עם הvag , ההתלבטות היא כרגע בין הסיאט לאון הצורה הישנה עם המנוע החזק יותר 1.8 או פולו gti . יש למישהו פרטים בנוגע לסיאט לאון 1.8 שנים 2011-2013 ? לא אכפת לי שיהיה ידני אבל אשמח לשמוע גם חוות דעת על האוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה רוצה לדעת? היתה לי לאון 1.8 2011 dsg7 במשך 3.5 שנים, סיכום תקופה יתפרסם ממש בקרוב.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי אלפא ג'לייטה כ 4 שנים וללא בעיות.

אני מצרף מספר דיונים בנושא, מופיעים שם עוד רכבים אולי זה יעזור לך.

א - רכב מעניין - על הפרק 159, סדרה 3,A4 ודומיהן

ב - אלפא ג'ולייטה DSG

ג - אלפא ג'ולייטה... דגם ושנתון מומלץ ?

ד - אלפא רומאו גולייטה חדשה

ה - סיכום ביניים - שלוש וחצי שנים עם לאון 1.8 DSG - לרגל חגיגות ה100k ק״מ

ויש עוד דיונים, בצע חיפוש.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...