Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

מרגישים משב רוח מרענן (למרות השרב בחוץ)

חבילות התחילו להגיע תוך שבוע,

היום אפילו הגיע חבילה שהוזמנה ב21.6.

אבל עדיין יש 3 חבילות מתחיל אפריל שלא הגיעו.. ועוד כמה ממאי..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה לדואר רשום כבר שבועיים, מספר החבילה לא מעלה כלום בחיפוש של הדואר

rr235990354IL

מישהו יכול להסביר?

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה שנשלחה מארה"ב דרך USPS First Class נמצאת במרכז המיון במודיעין מתאריך ה-15/6!

חבילות מסין גם מגיעות בצורה לא אחידה בעליל, חלק מגיעות אחרי שבוע וחצי וחלק לא מגיעות כבר למעלה מחודשיים.

הדבר הכי מעצבן הוא שדווקא החבילות של הדולר וחצי מגיעות מהר :\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנוי לשירות חודשי שבו אני מקבל חבילה אחת בחודש של נוזלי אידוי לסיגריה האלקטרונית שלי. כל חודש, מקבל קופסא. עד חודש מרץ, שבו לא קיבלתי... ברור מול הספק, נשלח, מספר מעקב, הכל תקין.

ברור בדואר: החבילה נמסרה !!!!!! ב-30\03. למי? למישהו אחר, שגם לו קוראים, במקרה, "ברווז". רק שהטלפון שלו לא דומה אפילו, כנ"ל מספר הזהות. איך זה לא נבדק?

מרוב הבלגאן, בסוף הספק שלח לי חבילה חדשה (דמי משלוח בלבד); אולם, נפתחה באתר שלו אפשרות חדשה של "ביטוח למשלוח" בתוספת תשלום...:lol:

אה, וחבילה שנייה שהזמנתי, קיבלה מדבקה "קריית X", בעברית, עם לוגו של הדואר עליה. כמובן שזה הגיע לקרייה שונה לגמרי, לאיזה חור, לחנות "מסיבה-לי" או משהו כזה. WTF?!

ואני רוצה לציין, שבשני המקרים, מדובר על דברים שמיועדים להגיע לתא דואר, ולא לכתובת הרגילה של הרחוב... תא. פא(ר)קינג. דואר. הגדרה חד-חד ערכית: אי אפשר לטעות! (או כך חשבתי לפחות). אז"ש.

ואני עדיין מחכה לכמה חבילות שנעלמו להן, בנוסף. אולי עוד חצי שנה אקבל את החבילה של פברואר שנעלמה לה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול קיבלתי חבילה שהזמנתי מדפוק-טוב ב-29 למרץ!

זה שלחבילה לוקח שלושה חודשים להגיע זה לא החלק המוזר בסיפור. החלק המוזר זה שבאותה הזמנה נכללו פריטים שנשלחו משלושה מחסנים שונים בסין. כלומר, ההזמנה חולקה לשלוש חבילות. שתיים קיבלתי תוך כחודש, ואילו השלישית טיילה לה חודשיים נוספים במרתפי הדואר :loco:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקס_יחיד, דפוק-טוב יקרים במקצת מאיביי בהרבה דברים. אני כמעט שלא מסתובב שם, למעט במקרים מסויימים שבהם אני מחפש משהו ספציפי שלא מצאתי באיביי. סה"כ הם סבירים, אבל אני לא ממש מרוצה מהם משום מה. לא יודע לשים את האצבע על מה בדיוק מפריע לי שם- אבל משהו שם מוזר לי. פלוס, החבילות מהן מגיעות לאחר זמן רב יותר מאשר אלו מאיביי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים לפני 14 יום ב15.6 הזמנתי בגד לחברה שלי ומצלמה מאליאקספרס, היום המוצרים הגיעו, לעומת זאת ישנם מוצרים שהזמנתי כחודש לפני, גם מסין וגם מארה"ב שעדין אין להם זכר, מה לעזאזל קורה שם בדואר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור... יותר מזה, אומנם עוד לא קיבלתי הודעה, אך לפי מס' המעקב זה כבר בעיר שלי, הזמנה מאלי אקספרס ב19 לחודש, הגיעה היום לעיר, כנראה בראשון אקבל אותה, שיא אישי...

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...