Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

הוא הגיע לסניף המרכזי בב"ש ושם הוא נשאר, ללא ניסיונות ותאום, עד שהתחלתי לעשות כמה שיחות טלפון.

בקיצור קצת רעש, אבל עדין שירות מחפיר.

שירות אקספרס לא קיבלתי.

ונגם נתנו לי עונש, לחכות לשליח בן 11 ל15.

Sent from my Le X820 using Tapatalk

לפחות הם עומדים בזמנים, הגיע ב 14:55

Sent from my Le X820 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"התבצע נסיון מסירה" הוא לא פעם פיקציה, או שנעשה בשעות הנוחות לדוור\שליח ללא קר למחזור החיים של המקבל. התקשר ליחידה הרלונטית ונסה לתאם מסירה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לזה שיטת (LIFO (last in first out - המוצר האחרון שנכנס (הכי חדש), הוא הראשון שיוצא.

כנראה במקום לעבוד בצורה הגיונית, לגייס מאסה של עובדים כדי להתמודד עם העודפים שהצטברו, פשוט

משאירים את השקים זרוקים בצד להמתין למועד לא ידוע.

לשיטה ההפוכה, שהיא ההגיונית לטעמי, קוראים (FIFO (first in first out - המוצר הראשון שנכנס (הכי ישן) הוא הראשון שיוצא.

להסביר מה זה LIFO וFIFO לסטודנט למדמ"ח זה קצת מיותר. :wink:

אבל כן, טיפשי שהם לא לוקחים כוח עבודה זמני, יש עכשיו מלא תיכוניסטים שמחפשים עבודה לחופש או סטודנטים שרוצים עבודה עד תחילת שנת הלימודים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"התבצע נסיון מסירה" הוא לא פעם פיקציה, או שנעשה בשעות הנוחות לדוור\שליח ללא קר למחזור החיים של המקבל. התקשר ליחידה הרלונטית ונסה לתאם מסירה.

זה קורה המון עם משלוחים של פדאקס ויופיאס.

יום אחד ישבתי במרפסת וחיכיתי לחבילה, אני עוקב במחשב וכתוב שזה בדרך אלי, המשאית עצרה מול הבניין, עמדה דקה ונסעה, קיבלתי הודעה שנעשה ניסיון מסירה!

כמה עצבים קיבלתי, זה קרה כמה פעמים.

Sent from my Alcatel 6055U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי ניסיוני עם UPS בד"כ נעשה ניסיון אחד בלי תאום, ואם נכשל - מתאמים אתך. ניסיוני הוא שהשליח כן מצלצל בדלת. אבל, מצד שני, הכניסה לבית שלי היא קומה וחצי מתחת לכביש, כם שאם איני יושב במקרה מול החלון בעלית הגג אני לא יכול לדעת מתי עובר השליח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון מעולה עם UPS , נתנו שעה לא הגיונית להגעה לבית שלי, קיבלתי SMS ושיניתי את הכתובת ללא עלות לעבודה , למחרת הגיע השליח.

חוץ מזה שהמשלוח היה במהירות הזויה , ומעקב ממש מדויק , כמובן שלא אני שילמתי את העלויות אבל אני דיי בטוח שהן דיי גבוהות.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון מעולה עם UPS , נתנו שעה לא הגיונית להגעה לבית שלי, קיבלתי SMS ושיניתי את הכתובת ללא עלות לעבודה , למחרת הגיע השליח.

חוץ מזה שהמשלוח היה במהירות הזויה , ומעקב ממש מדויק , כמובן שלא אני שילמתי את העלויות אבל אני דיי בטוח שהן דיי גבוהות.

מצטרף

משלוח שיצא בשלישי האחרון מאירופה,ברביעי בצהריים כבר היה במתקן DHL בלוד וקבלתי סמס עם קישור לאתר פנימי שלהם שנותן 3 אופציות

איסוף עצמי

משלוח ע"י נציג לבית

משלוח ע"י נציג לעבודה

בחרתי איסוף עצמי מתחנת דלק ליד הבית - מוי כיף.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, משהו רציני קורה.

4 חבילות מתחילת יוני, כולן הוזמנו מסין (עלי אקספרס) בדואר רשום, מוכרים שונים, הגיעו היום לסניף הדואר שלי.

3 חבילות עודכנו בחמישי שהן במודיעין ואחת אתמול. ו-4 החבילות היום בסניף הדואר.

נחמד מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הייתי סבור שדואר קטן ללא מעקב (פריטים קטנים כמו מדבקות\מחזיקים וכו' מיני שטויות) מגיע מהר.

עכשיו זה פשוט עצוב לחכות מעל חודשיים לדבר כזה מסין..אולי נחכה לרכז הזמנות וזהו.

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו השרשור הזה נקבר עמוק :D כבר עדיף לאחד עם השרשור המקביל (שכבר עשרה עמודים,או יותר)

ירון,כתבה לענין,השאלה אם יעשו משהו עם הדו"ח הזה.

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...